Головна | АВТО → Як правильно вибрати автомобільну сигналізацію

Як правильно вибрати автомобільну сигналізацію

Як правильно вибрати автомобільну сигналізацію

Автомобільна сигналізація – це не розкіш. Автомобіль як матеріальну цінність потрібно захищати, крім того, автосигналізація надає ряд зручних додаткових функцій для управління електропакетом автомобіля. Вибір автосигналізації – непросте завдання для неспеціаліста, тому що цей вибір дійсно широкий.

У сучасному світі і особливо в нашій країні з високою статистикою викрадень автомобілів автомобільна сигналізація стала обов’язковим і можна сказати одним з найголовніших супутників практично будь-якого автомобіля. І перше, що потрібно зробити після покупки автомобіля – це звичайно ж убезпечити його від викрадення або відкриття і багато хто починає відразу ж шукати інформацію про те як вибрати автомобільну сигналізацію.

Для початку давайте визначимося, які бувають види автомобільних сигналізацій.

Одностороння сигналізація

Саме з односторонньої сигналізації починалася переможна хода цих незамінних автомобільних пристроїв, основне призначення яких – подача світлових і звукових сигналів у разі спроб несанкціонованого доступу до автомобіля.

Односторонні сигналізації мають один істотний недолік – господар машини, що знаходиться далеко від свого залізного коня, ризикує не почути і не побачити сигналів тривоги, що подаються охоронним пристроєм. Тому такі пристрої використовуються в автомобілях переважно в якості центрального замка, що блокує двері машини.

Вартість як самої односторонньої сигналізації, так і її установки невисока, що робить її доступною для широкого кола автолюбителів.

Двостороння сигналізація

Двостороння сигналізація є наступним кроком у розвитку автомобільних охоронних систем. Крім функцій, виконуваних односторонньою сигналізацією, двостороння сигналізація оснащена ще й зворотним зв’язком.

За допомогою брелока з ЖК екраном, в який вбудований пейджер, можна відстежувати поточний стан автомобіля, що охороняється. На екрані пейджера в режимі реального часу відображається інформація про відкриття дверей або багажника машини, включенні запалення, про температуру повітря в салоні автомобіля і, звісно, про спрацювання охоронної сигналізації.

Більш просунуті представники двосторонньої сигналізації «вміють» дистанційно запустити двигун автомобіля для прогріву, а також мають функцію його періодичного запуск через задані проміжки часу.

Двостороння сигналізація коштує в кілька разів дорожче односторонньої, але суттєва різниця у функціональності це виправдовує.

GPS-сигналізація

Вийшовши на новий рівень розвитку, автомобільні охоронні сигналізації реалізували себе у вигляді GPS-систем. Ці високотехнологічні та інтелектуальні охоронні системи ведуть моніторинг стану і місцезнаходження автомобіля за допомогою зв’язку зі спеціальним супутником.

Координати місцезнаходження автомобіля визначаються GPS-сигналізацією з точністю до 5 метрів. У разі спроби зловмисників проникнути в автомобіль, тривожний сигнал надходить не тільки його власнику на мобільний телефон, але й на пульт служби охорони.

GPS-сигналізації здатні не тільки блокувати двигун і механізми автомобіля, але й у випадку позаштатної ситуації вести прослуховування салону машини. Господар автомобіля завжди може спостерігати за місцем розташування свого транспортного засобу через веб-інтерфейс, використовуючи інтернет-підключення.

Будучи найдорожчим типом автомобільних охоронних систем, GPS-сигналізація забезпечує постійний і повний контроль за автомобілем, що знаходиться під її охороною, і просто необхідна на автомобілях дорогих і престижних марок.

При виборі автомобільної сигналізації не варто економити, особливо якщо ваш автомобіль коштує не малих грошей або знаходиться в списку автомобілів, що найбільш часто викрадаються. Деякі фахівці стверджують, що вартість протиугінної системи повинна складати не менше 10% від вартості автомобіля. Не женіться за найдешевшими марками автомобільних сигналізацій, встановлюйте автомобільні сигналізації, що добре зарекомендували себе, і довіряйте установку тільки перевіреним установочним центрам. Там же можна і придбати автомобільну сигналізацію, в цьому випадку ви маєте шанс отримати знижку на її встановлення.

І ще одна порада: автомобільні сигналізації ефективно ставити спільно з різними механічними протиугінними системами, що значно ускладнить життя автомобільним викрадачам і надійно вбереже від викрадення зловмисниками вашого вірного залізного коня.

 

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля