Головна | АВТО → Як самостійно накачати безкамерну шину

Як самостійно накачати безкамерну шину

Як самостійно накачати безкамерну шину

Будь-хто з автомобілістів підтвердить, що самостійно накачати порожню безкамерну шину дуже проблематично, якщо тільки в гаражі немає компресора високого тиску, які використовуються на шиномонтажах і СТО. Щоб шина щільно прилягала до обода диску без зазору, потрібно за короткий проміжок часу подати в неї велику кількість повітря, що зробити звичайним насосом просто неможливо. Як же бути в ситуації, коли поруч немає СТО, а колесо порожнє?

Існує кілька способів накачати безкамерну шину за допомогою підручних засобів. Головним завданням є встановлення шини на монтажне місце. Коли вона щільно захлопнеться, то її можна буде накачати за допомогою звичайного насоса.

Горючі рідини

Колесо необхідно покласти на землю і скрутити з нього золотник. В зазор між диском і шиною впорснути невелику кількість горючої рідини (5-10 мл) та підпалити. Пари займуться і створять тиск в повітрі, що й допоможе шині стати на місце. Потім її без зусиль можна буде накачати звичайним насосом, попередньо укрутивши золотник.

В якості горючої рідини можна використовувати бензин, очищувач карбюратора, WD-40 та інші легкозаймисті рідини. Головне – не переборщити з кількістю і встигнути відійти на безпечну відстань, оскільки колесо від хлопка може підстрибнути над землею.

Запаска

Якщо в наявності є справна накачана запаска, то можна скористатися нею для накачування шини. Запаску необхідно «перекачати» приблизно до рівня 4 атм. Шланг від насоса зняти і приєднати до порожньої шині, на якій попередньо скручений золотник. Потім кінець зі штуцером приєднати до запаски, в результаті чого повітря під напором почне подаватися в порожню шину, і вона захлопнеться. Після цього необхідно вкрутити в неї золотник і продовжити накачування насосом.

Мотузка або канат

Перед накачуванням колесо можна стягти вздовж звичайним канатом або мотузкою, зменшуючи таким чином зазор між ободом і шиною. Після чого вкрутити золотник і накачувати звичайним насосом. Коли зазор зникне, мотузку можна зняти і продовжити процес накачування до потрібного рівня тиску.

Використовуючи вищенаведені методи накачування безкамерних шин, можна самому провести «посадку» шини на обід, а потім її накачати. Але щоб успішно їх застосовувати, необхідно мати практичні навички, оскільки деякі з них небезпечні. Краще потренуватися в спокійній атмосфері і вибрати для себе найбільш підходящий варіант, ніж потім панікувати і робити помилки.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля