Головна | ДІМ → Будівельні стрічки – ремонт без тріщин

Будівельні стрічки – ремонт без тріщин

Будівельні стрічки - ремонт без тріщин

Сколені кути, тріщини на стелях, стінах і стиках – найпоширеніші наслідки недотримання технологій ремонту при внутрішніх і зовнішніх роботах. Поява подібних деформацій – результат безграмотного підходу до внутрішньої обробки і забезпечення міцності її вразливих ділянок. Розв’язати цю проблему допоможуть будівельні стрічки.
Застосування армуючих матеріалів (серпянок, паперових і металізованих стрічок) гарантує, що обробка прослужить значно довше.

Серпянка (самоклеюча стрічка) – сітка з лавсану, скловолокна чи поліпропілену, яка служить для запобігання утворенню тріщин, зміцнення поверхонь стін і стель, у тому числі в місцях їх стиків. Завдяки сітчастій структурі в неї не потрапляє повітря, що виключає виникнення здуття і нерівностей.
Серпянка просякнута склеювальним складом, який дозволяє легко кріпити її на будь-яку підготовлену до армування поверхню.

Бинт будівельний – надтонкий і підвищеної міцності матеріал. Основою для нього служить поліпропілен. Рекомендується до застосування при тонкошарових фінішних роботах, коли шар шпаклювання не перевищує 1 мм.

Самоклеюча склотканинна серпянка має сітчасту структуру і не засихаючий рівномірно нанесений клейовий склад, що дозволяє виконувати роботи швидко, технологічно і якісно навіть непрофесіоналам.
Серпянка не лише запобігає утворенню нових тріщин, але й застосовується для проклеювання існуючих на поверхнях перед фарбуванням чи клеєнням шпалер.
Незамінна вона:
– при проклеюванні місць примикання віконних і дверних коробок до стін;
– у місцях стиків стін і стель;
– при проклеюванні стиків гіпсокартону і інших листових матеріалів;
– при суцільному армуванні поверхонь стін і стель.

Паперова кутоформуюча стрічка використовується для посилення швів між листами гіпсокартону. Вона виготовляється з целюлози і лавсану (для надання хімічної нейтральності), екологічно чиста, стійка до механічних навантажень.
Застосовується при роботах з гіпсокартоном для:
– зміцнення внутрішніх і зовнішніх кутів конструкцій;
– запобігання механічним ушкодженням кутів;
– підвищення міцності гіпсокартонних панелей;
– вирівнювання кутів при проведенні монтажних робіт.
Стрічка фіксується за допомогою шпатлювання. Вона хімічно нейтральна і проста в застосуванні.

Кутозахисна стрічка з металевими смугами (металізована) в значній мірі підвищує міцність зовнішніх кутів, оберігаючи їх від сколов і ушкоджень. Це смуга паперу шириною 50±1 мм з приклеєними 2-ма смужками металу шириною 10+1 мм на фіксованій відстані. Вона має високу стійкість до стирання та інших механічних навантажень.
Використовується для:
– роботи з гіпсокартонними плитами і газобетонними блоками;
– створення ідеально прямого кута, що дозволяє клеїти шпалери без підрізування та зсуву малюнка.
Основний матеріал, що використовується при виготовленні стрічок, – це хромована сталь, додатково покрита лаком, який забезпечує подвійний захист від корозії.
Стрічка застосовується при якісному фарбуванні стін, віконних і дверних укосів.

Пластикова кутоформуюча стрічка являє собою смугу паперу, що має високу стійкість до стирання та інших механічних навантажень, шириною 50±1 мм з приклеєними до неї 2-ма смужками пластика шириною 10+1 мм на фіксованій відстані.
Основний матеріал, що використовується при виготовленні стрічок, – пластик, який повністю виключає корозію, можливу при застосуванні металізованих кутоформуючих стрічок, а також спеціальний папір, що має високу щільність і адгезію, не підвладний стиранню.
Призначення стрічки:
– ефективно посилює шви між листами гіпсокартону;
– запобігає появі тріщин, що утворюються у зв’язку із слабким рухом конструкції;
– приховує дрібні дефекти, що виникають при монтажі гіпсокартонних листів та інших матеріалів;
– робить кут ідеально прямим, що дозволяє клеїти шпалери без підрізування та зсуву малюнка;
– істотно зменшує витрати штукатурних розчинів і будівельних сумішей;
– підвищує механічну міцність кутових поверхонь.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля