Головна | ДІМ → Картини та інтер’єр – органічно й виразно

Картини та інтер’єр – органічно й виразно

Картини та інтер’єр - органічно й виразно

Красиві та вдало підібрані картини зроблять будь-який інтер’єр органічним і виразним. А щоб вони гармоніювали з інтер’єром, необхідно знати деякі секрети.

Параметри приміщень

Варто звернути увагу на поєднання розмірів картин з параметрами приміщень:
– для малогабаритних і вузьких кімнат вибирайте картини невеликих розмірів з вузькими рамами;
– у великогабаритних приміщеннях ідеально виглядатимуть картини середніх і великих розмірів з широкими і масивними рамами.

Розміщення

Центр картини завжди повинен знаходитися посередині між рівнями очей людини в сидячому і стоячому положеннях.

Розміщуйте картини так, щоб не було прямого попадання сонячного світла на полотно.

Обрамлення

Обрамлення має важливе значення для позиціонування картини. Тому рамку або багет треба підбирати виключно під картину, а не під інтер’єр. Правильне обрамлення зробить картину органічною у будь-якому інтер’єрі.

Поєднання картин з інтер’єром

Класицизм в інтер’єрі ідеально поєднується з такими класичними стилями в образотворчому мистецтві, як бароко, реалізм і романтизм.

Стилі мінімалізму і хай-теку в інтер’єрі поєднуються з картинами, виконаними в стилі футуризму і абстракціонізму.

Стиль поп-арт в інтер’єрі виглядатиме лаконічним з картинами, виконаними в стилі поп-арту.

Англійський стиль в інтер’єрі пожвавиться завдяки анімалізму в живописі.

Вибір картин для окремих приміщень

Кухня є основним приміщенням, призначеним для приготування і вживання їжі. Тому тут ідеально впишуться невеликі картини із зображенням натюрмортів і квіткових букетів. Важливі вимоги до подібних картин – насиченість і яскравість кольорів, округлість форм композицій.

Вітальня – це місце, де відпочиваєте всією сім’єю. Тому картини, розташовані в цій кімнаті, повинні налаштовувати на спокійний і домашній лад, покращувати настрій і викликати позитивні емоції. Тут будуть доречні симетричні і асиметричні композиції, м’які пейзажі і природа в цілому.

У спальні ми проводимо ніч, набираємося сил, відновлюємося після складних робочих буднів. Картини, призначені для цієї кімнати, мають бути виконані в м’яких і теплих тонах, що налаштовують на відпочинок. У спальню ідеально впишуться натюрморти, пейзажі, портрети і зображення домашніх тварин. Єдина умова – уникайте різких ліній і темних тонів в картинах.

Картини в передпокої є візитною карткою: їх бачитимуть гості, переступивши поріг будинку. Для цієї кімнати підійдуть невеликі картини в стилі мінімалізму. Не варто вибирати полотна насичених тонів з різкими лініями.

Дитяча кімната – це місце у будинку, де ваша дитина проводить більшість часу. Тому постарайтеся оформити дитячу правильно. Тут ідеально поєднуватимуться картини казкових і мультиплікаційних героїв, домашніх тварин. Головне правило – не вішайте занадто яскравих картин, які стомлюватимуть малюка.

Вибір картин – важливе і відповідальне заняття, яке вимагає мінімальних знань в стилях інтер’єрів і художніх напрямках образотворчого мистецтва.

Якщо сумніваєтеся в тому, чи зможете зробити правильний вибір, зверніться за допомогою до фахівців – дизайнерів чи художників. Вони допоможуть професійними порадами, які ви легко зможете застосувати на ділі. Картини втілюють світосприйняття і смак, тому вибирайте тільки те, що подобається. Адже ви повинні відчувати комфорт, знаходячись в такому будинку.

Підійдіть до вибору картин з усією відповідальністю, адже вони мають властивість наділяти будинок власною енергетикою!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля