Головна | ДІМ → Магія води: фонтан, водоспад, акваріум

Магія води: фонтан, водоспад, акваріум

Магія води: фонтан, водоспад, акваріум

Вода в традиційному фен-шуй є джерелом життєвої енергії Ши. Тому фонтан, водоспад чи акваріум можуть притягнути до вашого житла благополуччя, щастя і здоров’я.

Дзюрчання води не просто діє заспокійливо на загальний психологічний стан, але і покращує повітря в приміщенні. Вода, що тече, завжди заспокоює, тому на неї рекомендується дивитися під час медитації чи розслаблення. Також вона незамінна для відпочинку після важкого робочого дня.

Особливу актуальність в міських квартирах мають фонтани і водоспади з пластика та бетону. Адже в подібних приміщеннях досить часто панує деякий енергетичний дисбаланс, а фонтан, водоспад або навіть картина, що зображує воду, допомагає відновити втрачений баланс між енергіями Інь і Янь.

Фонтан

Якщо ви прийняли рішення поставити у своєму будинку або квартирі фонтан, то треба спочатку визначитися з натиском струменя, який неодмінно має бути спрямований вгору, але при цьому висота і сила викиду можуть бути будь-якими.

Зустрічаються фонтани різних видів:
– настільні;
– підлогові, виконані у вигляді чаш, колон і інших композицій.

При виборі форми фонтану орієнтуйтеся лише на власні смаки і вподобання.

Ряд фірм, що займаються виготовленням декоративних фонтанів, можуть надавати покупцеві право вибору декоративних елементів. Це надзвичайно зручно, тому що самостійно можете вибрати форму і висоту фонтану.

Водоспад

Висоту і форму водоспаду вибирати слід, виходячи з особистих вподобань. Чим сильніший потік води і шум, тим ефектніше він виглядатиме. Але і тихо дзюркотливі маленькі водоспади теж мають аналогічний заспокійливий ефект.

Відмінно виглядає і плівка з води. Вона не просто надає інтер’єру елегантність, але й одночасно є дуже непоганим зволожувачем повітря.

А якщо бажаєте чогось дуже незвичайного і нового, то встановіть водоспад, схожий на дощ. Він може бути будь-якої ширини і висоти.

А якщо приміщення не занадто велике, то краще завести маленький водоспадик, адже в такому приміщенні велика кількість води може призвести до деяких порушень балансу енергії.

Акваріум

У багатьох азіатських країнах і в Китаї величезною популярністю користуються акваріуми з рибками. Це символ не просто живої води, але і багатства, благополуччя, процвітання…

Велике значення при цьому має кількість риб і їх колір. Найкращим варіантом вважається, коли в акваріумі живуть 8 золотих і 1 велика чорна рибка.

Акваріум має бути певних розмірів: довжина – 38 см, висота – 38 см, а ширина ідеальної посудини повинна складати 26 см.

Мешканці і розміри акваріума, звичайно, мають важливе значення, але це далеко не усе. Треба вибрати місце, де стоятиме акваріум. А розташувати його краще в проході, але не навпроти вхідних дверей або туалету, інакше вся вдача може піти на вулицю або в каналізацію.

Форма акваріума може бути будь-якою, але головне – не трикутною.

У Древньому Китаї була поширена легенда про те, як вгору по річці пливли коропи, долаючи пороги, а ті з них, які не впоралися з течією, перетворилися на драконів. Відтоді китайці вважають рибок символом наполегливості і цілеспрямованості. Тому, якщо хочете завести мальків, поставте в акваріумі пристрій, який створюватиме течію, і апарат, що насичує воду киснем.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля