Головна | ДІМ → Натяжні стелі: технологія та якість

Натяжні стелі: технологія та якість

Натяжні стелі: технологія та якість

Основні переваги натяжних стель – швидкість монтажу, довговічність, можливість створення багаторівневих конструкцій різних форм, нанесення фотодруку. Крім того, у них величезний асортимент за кольором і фактурою. Завдяки цим якостям натяжні стелі стали популярними.

На що варто звернути увагу, щоб зробити правильний вибір і придбати якісну та надійну стелю.

Головним фактором, що впливає на якість, довговічність, екологічність натяжної стелі, є фірма-виробник, яка може підтримувати високий рівень технології виробництва і закуповувати якісні матеріали відомих брендів. Сумлінні виробники натяжних стель у своїх каталогах розміщують зразки плівок і поряд з кожним зразком обов’язково вказують фірму виробника плівки.

Подробиці

Класичні натяжні стелі виготовляються з міцної ПВХ-плівки, що закріплюється в спеціальному профілі. Найпоширеніші фактури – глянцева, матова і сатинова. Стандартний варіант – матова стеля. Не привертаючи уваги, вона добре підійде до будь-якого інтер’єру. Рельєф сатинових стель більш дрібний, завдяки чому такі стелі здаються пофарбованими. Максимальна ширина європейських матових і сатинових полотен 270 см, лакових – 200 см.

Натяжні стелі з ПВХ випускаються найрізноманітніших кольорів і фактур: матові, сатинові, глянцеві, під замшу, мармур, метал, декоративні – з різними візерунками і ефектами. Найяскравіша кольорова гамма – у глянцевих стель. На матових натяжних стелях не буває відблисків і блисків, а сатинова фактура дає легке віддзеркалення світла.

Плівки одного кольору різних виробників можуть відрізнятися фактурою і тональністю.

Що, де, скільки?

Ціна натяжної стелі залежить, в першу чергу, від використаного матеріалу та фактури. Вартість плівки європейських виробників вища, ніж у вітчизняних і китайських аналогів, але тут ви будете гарантовано спокійні не тільки за якість полотна, а й за його екологічні властивості. Одним з найдорожчих варіантів обробки стелі буде арт-друк. На вартість стелі впливає складність конструкції, встановлення додаткових конструкцій (пристроїв для забезпечення пожежної безпеки, точкових світильників, люстр, коробів під комунікації), кваліфікація монтажників фірми-установника.

При виборі варто врахувати, що матеріали європейського виробництва, якісні комплектуючі та професійний монтаж не можуть коштувати занадто дешево. Пропозиції низьких цін, як правило, досягаються за рахунок зниження якості матеріалів чи монтажу.

Правильний вибір установника

Щоб правильно вибрати установника натяжних стель, радимо звернути увагу на наступні моменти.

1. Контактна інформація
Надійний установник завжди вкаже адресу офісу, де можна ознайомитися зі зразками натяжних стель. Якщо в контактах є тільки мобільний телефон, обов’язково запитайте, куди можна під’їхати подивитися зразки і укласти договір, навіть якщо ви не збираєтеся їхати до офісу.

2. Інформація про установника
Компанія, в яку плануєте звернутися, повинна бути офіційно зареєстрована. Дилерство встановлюється офіційними документами – договором з виробником натяжних стель запропонованої торгової марки, сертифікатом партнерства. В офісі фірми-виробника повинні підтвердити, що компанія є їхнім офіційним дилером.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля