Головна | ДІМ → Правила фарбування стін

Правила фарбування стін

Правила фарбування стін

Як іноді складно догодити домашнім і підібрати колір, який сподобається всім мешканцям квартири. Одні віддають перевагу осіннім барвам, іншим подобаються весняні палітри. Ось декілька порад, які допоможуть вам з цим впоратися.

– Виберіть один колір, наприклад фіолетовий, і поекспериментуйте з його відтінками. Це може бути так: темна стіна кольору сливи, нейтральний диван, подушки кольору лаванди і так далі.

– Обов’язково спробуйте найсвітліші та найтемніші відтінки вибраної фарби в кожній кімнаті, щоб отримати розуміння того, як кімната буде виглядати. Враховуйте, що фарба буде виглядати темнішою на стіні, ніж у картці зразків.

– Те, що ви бачите на зразку фарби, отримаєте і в результаті фарбування. Але враховуйте, що колір буде здаватися більш інтенсивним на стіні.

– Якщо ви не можете вийти на вулицю, щоб подивитися на зразок при природному освітленні (кращий спосіб побачити справжній колір), тоді краще вивчити колір під яскравою білою галогеновою лампою.

– Якщо ваша кімната переповнена нейтральними кольорами, додайте декілька горизонтальних чи вертикальних смуг на стінах яскравих кольорів.

– Наслідування – найпростіший спосіб прикрасити кімнату. Перегляньте журнали і блоги дизайнерів у пошуках ідей для своєї квартири. Там ви зможете знайти аксесуари та меблі, які відповідають вашому бюджету.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля