Головна | ДІМ → Як обрати диван для маленької кімнати

Як обрати диван для маленької кімнати

Як обрати диван для маленької кімнати

Маленька кімната – не проблема, головне, щоб у ній панували затишок і комфорт. Для цього слід ретельно підійти до її облаштування та вибрати правильні меблі. Не варто купувати громіздкі шафи, які украдуть багато простору, а двоспальне ліжко чудово можна замінити красивим диваном. До речі, дивани з механізмом книжка – це справжній порятунок для маленьких кімнат, адже вони займають небагато місця, а функцій виконують чимало. Це і повноцінне спальне місце, і можливість зручно переглядати фільми та прийняти гостей, і просто відпочити після важкого робочого дня.

Корисні поради

При покупці дивана для маленької кімнати треба враховувати безліч моментів: від місця розташування до типу розкладного механізму. Колір і тканина обшивки також мають значення, але в першу чергу зосередьтесь на параметрах, що допоможуть раціонально використати обмежений житловий простір. У цьому вам допоможуть наступні поради:

1. Визначтесь з місцем розташування та точно розрахуйте розміри майбутнього дивана. Якщо місця зовсім мало, можливо варто зупинитись на моделі без билець. Це дозволить зекономити від 40 до 60 см вільного простору, що для маленької квартири є дуже суттєво.

2. Хорошим варіантом раціонального використання простору є придбання кутового дивана. Він нічим не відрізняється за функціональністю, але місця займе менше та додасть затишного вигляду кімнаті.

3. Подбайте про те, щоб всередині дивана були місткі шухляди для зберігання постелі чи інших речей. Як правило, їх наявність суттєво не впливає на кінцеву ціну, а переваг створює чимало. Якщо ви використовуєте диван як спальне місце, то не доведеться ламати голову над тим, де ж сховати ковдру та подушки, доки диван складений. Якщо ж такої потреби немає, все одно зайве місце не зашкодить. Для прикладу, там може знайти притулок несезонне взуття.

4. Є сенс замовити виготовлення дивана по заданих розмірах, якщо стандартний вам буде занадто громіздким. Таким чином ви будете впевнені в тому, що точно вдасться розмістити всі меблі так, як хочеться.

5. Обов’язково приділіть увагу вибору механізму трансформації. Важливо, щоб перетворити диван на ліжко можна було без зайвих зусиль та додаткового пересування інших меблів. Найбільш компактними є дивани-трансформери із розкладними механізмами книжка, єврокнижка та акордеон.

Після врахування вищевказаних параметрів можна переходити до вибору обшивки. Надайте перевагу світлим відтінкам, вони додають просторості кімнаті. А от насичені та темні кольори візуально звужують приміщення, тому краще підходять для великих квартир. Також не забудьте, що диван використовуватиметься як спальне місце, тому тканина має бути практичною. З цією ж метою обов’язково переконайтеся у міцності розкладного механізму, адже вам доведеться використовувати його дуже часто. У цьому випадку краще не економити, а купити надійну і якісну річ, яка служитиме роками.

Рекомендувати

Поділитися

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля