Головна | ДІМ → Як вибрати ідеальну ванну

Як вибрати ідеальну ванну

Як вибрати ідеальну ванну

Ванна кімната – одна з найважливіших у вашій квартирі, адже щойно прокинувшись, ви одразу поспішаєте саме сюди. Великою мірою комфорт вашого проживання залежить від того, наскільки вона зручна і гарна. Тому, роблячи ремонт в помешканні, особливу увагу приділіть облаштуванню ванної кімнати. Якщо саме прийшов час купити нову сучасну ванну, то ознайомитись із можливими варіантами можна з допомогою santop.com.ua або ж будь-якого іншого інтернет-магазину якісної сантехніки.

Яку ванну варто обрати

Виробники сантехніки пропонують споживачам широкий вибір ванн, на будь-який смак та гаманець. Необізнаному покупцю досить легко заплутатись у величезному асортименті різних моделей, тому варто з’ясувати, якими ж бувають ванни.

Найчастіше на вітчизняному ринку можна зустріти наступні види: чавунна, сталева, акрилова і керамічна. Кожна із них має свої недоліки та переваги, з якими потрібно ознайомитись, щоб зробити правильний вибір.

Найбільш поширеними є чавунні ванни. Вони не потребують специфічного догляду, надійні та довговічні. Вагомою перевагою є здатність відмінно зберігати тепло. До недоліків такої ванни слід віднести надто велику вагу. Якщо ви проживаєте в будинку без ліфта, доставити її в квартиру буде доволі непростим завданням. Також з чавуном складно працювати, тому вибір форми ванни буде суттєво обмежений.

Сталеві ванни – це найменш вигідний варіант. Вони широко відомі своєю низькою ціною, але, на жаль, це їхня єдина перевага. А от недоліків є чимало. Це і швидке охолодження, і неприємний голосний звук при наборі води, і швидка втрата привабливого зовнішнього вигляду. Крім того, якщо стінки занадто тонкі, то вона може навіть гнутися і втрачати форму від ваги того, хто нею користується. Якщо ж головним критерієм вибору для вас є ціна, то обов’язково купіть спеціальну гумову прокладку для усунення шуму.

Керамічна ванна відмінно зберігає тепло та має чудовий вигляд. Однак мало хто зупиняє свій вибір саме на такому варіанті. Головною причиною є особливості керамічних виробів і потреба в дбайливому догляді. Керамічна ванна боїться ударів, подряпин та інших механічних пошкоджень.

До акрилових ванн теж слід ставитися дбайливо, але все ж вони набагато довговічніші за керамічні, оскільки не так сильно бояться ударів, а незначні подряпинки усуваються без особливих зусиль. До переваг акрилової ванни можна віднести великий вибір форм, красивий дизайн, невелику вагу та тривале збереження тепла. За умови користування спеціальними засобами для чищення, що не містять абразивних елементів, та дотримання правил експлуатації, покупка такої ванни є ідеальним варіантом.

Незалежно від того, на якому виді ванни ви зупинили свій вибір, важливо ще вміти правильно за нею доглядати, щоб забезпечити відмінний вигляд якомога довше. Для цього купуйте тільки ті засоби для чищення, які підходять саме для неї, та не удавайтесь до ризикових експериментів по очищенню ванни за народними методами.

Пам’ятайте, що чистота ванни – це обличчя кожної господині, тому старанно слідкуйте за її зовнішнім виглядом.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля