Головна | ДІМ → З чого почати ремонт квартири

З чого почати ремонт квартири

З чого почати ремонт квартири

Перш ніж розпочинати ремонт у квартирі, слід мати елементарні уявлення про те, що необхідно робити в першу чергу. З чого ж починати ремонт?

Для початку визначтеся з метою ремонту, щоб згодом не виникло розчарування від невдалого здійснення задуманого. Необхідно продумати всі деталі і розібратися з тим, що саме бажаєте зробити – освіжити квартиру за допомогою косметичного ремонту, зробити капітальний ремонт або ж створити шикарний дизайн шляхом здійснення євроремонту.

Косметичний ремонт передбачає незначні зміни зовнішнього вигляду житла – нові шпалери, фарбування стін і стель. Його краще всього здійснювати хоча б раз на п’ять років, але якщо є можливість здійснення змін частіше, то не варто відмовлятися від цього. Зміни, що відбулися в інтер’єрі, сприяють підняттю настрою і появі сил.

Капітальний ремонт зазвичай включає в себе заміну дверей і вікон, ванн та іншої сантехніки. Також можна поміняти стару електропроводку, якщо є така необхідність. У тому випадку, якщо ви бажаєте здійснити перепланування житла, то без капремонту обійтися буде неможливо.

Євроремонт – капітальний ремонт, але вже більш високого рівня, що припускає найкращий стандарт якості. Замість звичайної ванни ставлять джакузі, у вітальні розташовують камін і т.д. Євроремонт зазвичай планується й проходить під чуйним керівництвом спеціальної людини – професійного дизайнера інтер’єру, який знає свою справу.

Як тільки ви визначилися з тим, який ремонт бажаєте здійснити в квартирі, уявіть кінцевий результат роботи. Що б ви хотіли побачити в оновленій оселі, що б хотіли замінити і додати? Спробуйте намалювати те, що ви хотіли б бачити в різних куточках своєї квартири. Нехай це навіть буде дуже простенький малюнок, але він допоможе вам визначитися з вашими бажаннями і більш чітко співвіднести їх з дійсністю.

Далі вам слід ретельно обміряти всю вашу квартиру, всі поверхні і кути, дані записати на аркуші паперу – вони вам знадобляться, коли будете робити кошторис. Краще записати ці дані у двох примірниках – часто буває, що необхідна інформація втрачається в самий не підходящий момент.

Тепер залишилося лише купити необхідні матеріали (попередньо краще з’їздити в кілька місць продажу і вибрати найбільш підходящий за якістю та ціною варіант). Після цього складіть повний кошторис, що включає суму, приблизні терміни виконання та етапи перетворень.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля