Головна | ДІТИ → Чим корисні дерев’яні іграшки для дітей

Чим корисні дерев’яні іграшки для дітей

Чим корисні дерев’яні іграшки для дітей

Останнім часом особливої популярності набувають дерев’яні іграшки. Вони допомагають малюкам пізнавати навколишній світ та розвиватися, а головною перевагою є їх абсолютна безпечність. Дерево є нетоксичним та приємним на дотик матеріалом. Саме тому дерев’яні вироби впевнено конкурують з гумовими та пластиковими іграшками, які непокоять батьків сумнівною якістю, шкідливими компонентами та неприємним запахом. Тішать вони і ціною, адже, до прикладу, вітчизняні іграшки Hega не поступаються в якості відомим міжнародним брендам, а коштують значно дешевше. Виготовлені з натурального дерева, вони є довговічними, а отже цілком можуть стати пам’яткою для наступних поколінь чи навіть сімейною реліквією. До того ж, кажуть, що дерев’яні іграшки вбирають позитивну енергію та заспокоюють діток.

Топ 5 must have дерев’яних іграшок

Як і будь-які інші, іграшки з дерева слід обирати з розумом, тобто не намагатися скупити весь асортимент, а в першу чергу думати про те, наскільки сприятимуть вони розвитку малюка. Практично усі дерев’яні іграшки є розвиваючими, однак безперечними лідерами серед них є:

1. Пірамідки – розвивають логічне мислення, а також є чудовим помічником у вивченні кольорів.

2. Дерев’яні сортери – не лише познайомлять вашого малюка із основними геометричними фігурами та навчать знаходити відповідності, але й допоможуть розвинути терплячість та наполегливість.

3. Пальчикові лабіринти – кращої іграшки для розвитку дрібної моторики годі й придумати.

4. Шнурівки також є чудовим тренажером для пальчиків, а крім цього вони ще й допоможуть дитині стати більш самостійною, навчивши її зашнуровувати взуття.

5. Конструктори – чудово розвивають увагу, наполегливість, просторову уяву та творче мислення.

Як правильно вибирати дерев’яні іграшки

При купівлі дерев’яних іграшок діє загальний принцип: речі для дітей повинні бути безпечними. Хоча дерево само по собі є нетоксичним та екологічно чистим матеріалом, проявити особливу обачність не завадить. По-перше, зверніть увагу на те, щоб на дерев’яних елементах не було тріщинок, шорстких поверхонь та скалок, які можуть поранити чи травмувати дитину. По-друге, не забудьте переконатися в якості та нетоксичності фарби та перевірити чи вона не злущується і не залишає слідів. Обов’язково вимагайте сертифікат якості товару, в якому має бути зазначено відповідність санітарно-гігієнічним нормам та тип барвника. Зверніть увагу, що для дитячих іграшок дозволяється використовувати лише акрилові фарби та харчові барвники.

У зв’язку з тим, що популярність іграшок з дерева набуває все більших обертів, на ринку з’являється дуже багато несертифікованого товару, в тому числі й імпортованого. Не ризикуйте здоров’ям та безпекою своїх дітей та надайте перевагу тим іграшкам, у якості яких ви впевнені. До того ж це гарна можливість підтримати вітчизняного товаровиробника.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля