Головна | ДІТИ → Де відсвяткувати День народження дитини

Де відсвяткувати День народження дитини

Де відсвяткувати День народження дитини

Для кожної дитини її День народження – це особливе і довгоочікуване свято. Завдання батьків – докласти всіх зусиль, щоб цей день пройшов яскраво, барвисто, весело, запам’ятався іменинникові і гостям.

Першим питанням, яке виникає у батьків, які планують організувати галасливий і веселий день народження дитини – де відзначити це свято. Необхідно визначитися з місцем проведення заходу – це залежить від фінансових можливостей батьків, запланованої кількості гостей і звичайно ж побажань самої дитини.

Варіанти святкування Дня народження дитини:

Вдома – мабуть, найбільш поширений варіант святкування. Батькам заздалегідь потрібно оформити (кольоровими кульками, плакатами, гірляндами) приміщення квартири або будинку, підготувати святкове меню, продумати розважальний сценарій дня народження для дітей – заходи (вікторини, конкурси, музичний супровід), приготувати подарунки. Розваги для маленьких гостей можуть бути найрізноманітнішими – естафети, загадки, вікторини з призами, танцювальні конкурси, переодягання в костюми казкових героїв. В якості помічника в організації та проведенні свята можна запросити співробітника спеціального агентства, який у костюмі клоуна або казкового персонажа забезпечить розважальну програму для юних гостей.

На природі – приємне і корисне для здоров’я дітей проведення часу в лісі, на галявині, на березі озера. Такий День народження доречно влаштовувати в теплу пору року з травня по вересень. Крім святкового частування, батькам не варто забувати про проведення розваг. Кращий варіант гри на природі – квест. Згідно заздалегідь підготовленого сценарію діти відповідають на запитання, вирішують загадки, ребуси, виконують нескладні завдання. Квест може бути тематичним – зірниця, пошук скарбів, естафета.

Дитяче кафе або клуб – найзручніший, але більш дорогий варіант, що дозволяє цікаво відзначити День народження дитини. У подібних закладах, зазвичай, пропонуються різні дитячі меню, варіанти прикрашення залу, сценарії проведення заходу фахівцями-організаторами. Батькам у цьому випадку необхідно тільки заздалегідь зробити замовлення, вибрати програму свята і направити запрошення гостям. Роздумуючи, як відсвяткувати День народження дитини, обов’язково розгляньте і цей варіант.

Вибір місця проведення дитячого Дня народження безпосередньо залежить від віку дитини. Для зовсім маленьких (до 5-ти років) краще підійде кафе або квартира, а для дітей старшого віку та їх гостей можна провести захід на природі.

Також, необхідно пам’ятати, що при організації святкування будь-якого дня народження дитини для батьків дуже важливо все заздалегідь продумати й організувати, не забути передбачити всі можливі випадковості і забезпечити безпеку дітей. Тоді День народження вашого улюбленого малюка пройде чудово, а іменинник і всі діти отримають масу незабутніх вражень і радісних емоцій!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля