Головна | ДІТИ → Що подарувати дитині на 1 рік

Що подарувати дитині на 1 рік

Що подарувати дитині на 1 рік

Ось і настав перший довгоочікуваний день народження дитини. Найважчий і найнебезпечніший, як для самого малюка, так і для батьків, етап життя вже позаду. Тепер малюк вміє повзати, голосно сміятися, демонструючи перші зубки, усвідомлено грається і може щиро зрадіти першим подарункам. У такому випадку, що подарувати дитині на 1 рік?

Останнім часом дитячі магазини тішать своїм асортиментом, тому подарунок можна вибрати без проблем. Самий банальний і практичний варіант – одяг, він часто брудниться і стає малим, адже дитина росте так швидко! Що ж, дитині від такого подарунку радості не особливо багато, проте батьки будуть щасливі, адже не доведеться замислюватися про купівлю зимового комбінезону або черевиків.

Цілком гідний подарунок дитині на 1 рік – велосипед, що відповідає її віку, санчата, літня коляска. Знайти все це можна в будь-якому дитячому магазині без особливих зусиль.

Також не забувайте про мільйони розвиваючих іграшок, які допоможуть малюкові швидше освоїти навколишній світ. Вони розвивають кмітливість, що добре впливає на розумовий розвиток дитини.

Окрім цього діти завжди будуть раді звичайним іграшкам: плюшевим, гумовим, дерев’яним, яким завгодно. Не догодити однорічній дитині складно, так що схибити не дуже й вийде.

Що ще можна подарувати дитині на 1 рік? Ось ще декілька чудових ідей.

Іграшка для купання
Купатися з кожним днем стає все веселіше, а з новими іграшками робити це буде в рази цікавіше! Пирскавки-восьминоги, які кріпляться до стінок, різні рибки, дельфіни з фонтанчиками, старі добрі качечки, і багато іншого. Малюк буде в повному захваті від такого поповнення!

Іграшка-рюкзак
Діти завжди мило виглядають із забавними іграшками-рюкзаками на спині. Це може бути ведмедик, кролик, мишка, хто завгодно. Потаємна блискавка майстерно захована, і справді можна подумати, що це просто іграшка. Крім того, в такий рюкзак завжди можна покласти запасні штанці, улюблене брязкальце і пляшечку з напоєм.

Музична книга
Це ж так цікаво, гортати великі сторінки книги, розглядаючи цікавих тварин, слухаючи при цьому їхні голоси та улюблені пісеньки! Залишивши в полі зору дитину з такою книгою, можна як мінімум встигнути приготувати сніданок, а малюк хоча й гратиметься сам проте залишатиметься в повній безпеці.

Конструктор
Чудовий подарунок у всіх значеннях: дитині завжди буде цікаво з ним гратися; розвиває дрібну моторику, кмітливість, фантазію; його зручно зберігати в спеціальному контейнері. Головне – вибрати конструктор для дитини відповідного віку, щоб у ньому не було дрібних деталей.

Зволожувач повітря
Пограти з такою річчю, звичайно, не вийде, зате користі від неї куди більше, ніж від іграшки. Виходячи з назви зрозуміло, що цей прилад зволожує повітря. У спальні малюка ніколи не буде порошно або сухо. Безліч різних варіацій, режимів, і веселі виконання приладу у вигляді забавних звіряток принесуть користь та задоволення від такого подарунку.

Коментарі до запису "Що подарувати дитині на 1 рік"

Подивитись останні коментарі
  1. Можна подарувати дитині альбом ручної роботи в м’якій гарній обкладинці, в якому можна зберігати не лише щомісячні фото, а й купу пам’ятних дрібниць: бірочку з пологового, знімки УЗД, відбиток ручки, перше зістрижене волоссячко, записувати досягнення малюка (коли з’явився перший зуб, коли поповз малюк, коли пішов, як це сталось).
    З радістю зроблю для вас такий! Звертайтесь https://www.facebook.com/bilkabookua

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля