Головна | ДІТИ → Що подарувати дитині на 2 роки

Що подарувати дитині на 2 роки

Що подарувати дитині на 2 роки

Як відомо, діти – це найпрекрасніше, що у нас є! І як приємно відкривати для них реальний світ і балувати приємними речами, наприклад, у другий день народження! Та й саме відчуття, коли в голові народжуються ідеї подарунків дитині на 2 роки – це ні з чим незрівняне задоволення.

Але іноді у величезному асортименті дитячих товарів можна довго шукати відповідь на питання: «Що подарувати дитині на 2 роки?». І тут оптимальний варіант – це іграшка. Наприклад, на день народження дворічної дівчинки можна вручити домашній ляльковий театр. А для хлопчика краще рішення – будівельний конструктор.

Також усім дітям в якості подарунку можна вибрати чудовий дитячий комп’ютер. Подібні подарунки напевно сподобаються і дітям, і їх батькам. І, зрозуміло, від них буде велика користь, особливо в часи прогресу і високих технологій.

Доречними в цьому віці будуть ляльки-рукавички і пальчикові театри. Коли дитина одягає іграшку на руку, вона ототожнює себе з героєм, якого гратиме. Такі ігри підвищують настрій, активно сприяють розвитку дрібної моторики пальців рук, впливаючи тим самим на розвиток мовлення, мислення, пам’яті та уваги.

Що ще можна подарувати дворічному малюкові? Ось ще декілька чудових ідей.

Набір розмальовок
Багато дітей люблять розфарбовувати білі картинки в різноманітні кольори. Так чому б не скористатися цим фактом при привітанні дитини? Можна придбати кілька книжок для розфарбовування і оформити їх в якості красивого та оригінального подарунку.

Набір для творчості
Фарби, пластилін (можна модний, кульковий), олівці, кольоровий картон, дитячі ножиці. Все це допоможе проявити майбутні таланти маленького генія.

Фарби для малювання руками
Малювання найкращим чином розвиває рухові функції, зорово-моторну координацію, творчі здібності, фантазію, надає найбільш сильне сприйняття кольору та позитивно впливає на настрій і поведінку дітей. Фарби для малювання руками, густі, яскраві, легко змиваються з рук та відпираються при попаданні на одяг.

Дитячий намет
Різноманітність форм, розмірів та кольорів дитячих наметів точно не залишать байдужою жодну дитину. Після такого подарунку малюк буде відчувати море радості і зможе проявити політ всіх своїх фантазій. І хоча такі намети й займають багато місця, але легко складаються і тоді місця не займають практично зовсім.

Спортивний інвентар
Наполегливо рекомендується з самих ранніх років привчати будь-яку дитину до виконання спортивних вправ. Тому в якості подарунку дитині на 2 роки підійде який-небудь спортивний інструмент, наприклад, обруч, м’яч, дитячі гантелі і т.д.

Санчата
Яке ж дитинство у дитини та й без швидких польотів з гірки на красивих санчатах? Безсумнівно, це чудовий подарунок, якому обов’язково знайдеться застосування по мірі зростання малюка.

Набір слюнявчиків
Гарним і корисним подарунком дитині на день народження може бути красивий набір слюнявчиків. Такі предмети одягу не залишаться без належної уваги батьків. Однак при виборі подібного подарунку варто враховувати розмір одягу дитини.

Дитячу ковдру
Також дитині в 2 роки можна подарувати і нову ковдру. Особливо примітно, якщо вона буде зроблена своїми руками. Безсумнівно, батьки оцінять такий приємний жест турботи про їхнього малюка.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля