Головна | ДІТИ → Як і скільки потрібно гуляти з дитиною взимку

Як і скільки потрібно гуляти з дитиною взимку

Як і скільки потрібно гуляти з дитиною взимку

Взимку, коли дуже холодно і незатишно практично всім жителям світу, ми бачимо на вулиці молодих мам, які гуляють з маленькими дітьми. Майже всі батьки впевнені, що такі прогулянки на «морозному» повітрі корисні для дитячого організму. Але чи насправді це так? Давайте спробуємо в цьому розібратися.

Скільки гуляти з дитиною взимку? Звичайно, у всіх батьків думки різні. Хтось говорить про 30 хвилин, хтось – про 3 години. Якщо прислухатися до рекомендацій лікарів, то батьки повинні гуляти з дитиною взимку не менше однієї години. Звісно, найкраще організовувати прогулянки два рази на день у безвітряну погоду.

Варто зазначити, що батьки повинні самостійно вирішувати питання про час зимової прогулянки зі своєю дитиною. Окрім того, відповідь на це питання залежить не тільки від погодних умов, але і від настрою, від правильно підібраного одягу, від вільного часу батьків, а також від стану здоров’я малюка.

Скільки гуляти взимку з немовлям? Звичайно, не варто нехтувати прогулянками в холодну пору року. Щоб регулярно гуляти з маленькою дитиною в морозні дні, потрібно лише знати просте правило: до кожного місяця малюка додавайте по -5 градусів. Наприклад, у два місяці можна гуляти з немовлям при температурі -5°С. А в чотири місяці оптимальна температура для прогулянки в зимовий час -10°С.

Обов’язково потрібно пам’ятати про те, що тримати малюків на вулиці в зимовий час занадто довго не варто. Якщо на вулиці немає вітру, а ваша дитина здорова і правильно одягнена, то час зимової прогулянки може скласти 1-2 години. Звичайно, звертайте увагу і на самопочуття малюка. Якщо шкіра не спітніла та малюк не плаче, то можна погуляти ще трохи. Як не дивно, найчастіша проблема під час зимових прогулянок, – перегрівання. Саме тому ви повинні не забувати стежити і за цим.

Якщо ваш малюк змерзне, про це розповість його бліда шкіра. Окрім того, він почне плакати і багато рухатися. У такому випадку, безсумнівно, ви повинні взяти свого малюка на руки, притиснути до себе і зігріти своїм теплом. Дитині старшого віку треба побігати, щоб зігрітися. Тільки після такої процедури ви зможете закінчити зимову прогулянку і піти додому.

Навіть в зимовий час не варто забувати про те, що ви повинні гуляти зі своїми дітьми тільки в парках або скверах, які знаходяться подалі від вулиць з пожвавленим рухом. Також не варто виходити гуляти в години пік, коли на дорогах дуже багато автомобілів. Це особливо небезпечно в зимовий період, коли на вулиці ожеледиця.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля