Головна | ДІТИ → Як назвати дитину за датою народження

Як назвати дитину за датою народження

Як назвати дитину за датою народження

Дуже багато батьків намагаються дати дитині оригінальне ім’я, пов’язане зі значущою датою, яка може збігатися з днем народження малюка. Це призводить до того, що з’являються не співзвучні, не красиві імена, які змушені носити діти все своє життя. А хіба варто перекручувати життя дитини заради бажання тата й мами виділитися?

Набагато правильніше дати малюкові ім’я святого, народженого в цей же день. Це і відповідає християнським канонам, і вже точно не принесе шкоди дитині. Дуже багато сімей дотримуються саме таких правил – і це досить правильно та розумно. Якщо ж вам не припаде до душі жодне з імен, що відносяться до конкретного дня, то можна вибрати будь-яке інше ім’я святого, народженого пізніше, тільки ніяк не раніше дати народження вашого немовляти.

При виборі імені дитини варто враховувати також пору року, коли вона з’явилася на світ. Якщо ваша дитина народилася взимку, то її ім’я повинно бути м’яким, співучим, ніжним. Завдяки цьому згладиться суворість та жорсткість характеру, закладена в малюка суворим зимовим кліматом. Краса імені внесе в свідомість дитини ніжність та піддатливість.

Якщо малюк з’явився на світ у весняний період, то до його якостей можна віднести гнучкість, витривалість, можливість узяти верх над практично будь-яким станом речей. Але такі діти також, на жаль, не бійці, їм не вистачає твердості й чіпкості. Тому вам потрібно назвати її таким ім’ям, у звучанні якого повинна відчуватися певна жорсткість та напористість. Це допоможе зрівноважити характер малюка, зробити його більш витривалим, дасть йому впевненість у своїх силах та захистить від можливих неприємностей у майбутньому.

Літні діти відрізняються гордовитим характером, вони досить серйозно ставляться до життя, цілеспрямовані та завжди йдуть напролом до заздалегідь поставлених завдань. Крім того, такі малюки гіперактивні. Ім’я потрібно підібрати таким чином, щоб воно допомагало дитині досягати того, що вона задумала.

Діти, народжені восени, часто реалісти. Вони недовірливі, постійно будуть шукати підтвердження довіри, перевіряючи людей. Вони мислять чітко та ясно, врівноважені і не марнотрати.

Коли батьки називають свою дитину ім’ям, ніяк не пов’язаним з днем її народження, то вплив такого імені на долю малюка неоднозначний. Ім’я ж, дане за датою появи на світ, керує життям людини, формує її характер. Таке ім’я має величезне значення для дитини, тому і вибирати його потрібно якомога ретельніше й обдуманіше. Існує така думка, що вплив імені на долю людини починається з віку п’яти років та триває все життя.

Є цілий ряд правил, яких слід дотримуватися батькам, вибираючи ім’я для своєї дитини. Існує так званий закон Гармонії. Використовуючи певні цифрові комбінації, він допоможе вам назвати малюка найбільш підходящим йому ім’ям. Є також дати, які співвідносяться з певними іменами. Знаючи все це, і треба давати ім’я немовляті.

Досить часто, коли починається процес дорослішання малюка батьки можуть помічати не характерну поведінку або незрозумілі зміни його характеру. Це можна пояснити тим, що дитина народилася під заступництвом одного імені, а батьки нарекли її зовсім іншим. Конфлікт цих імен і дає різкі перепади поведінки, адже обидва імені впливають на малюка, обидва формують його особистість, при цьому одне ім’я перекриває інше. Незрозумілі для батьків поведінкові ситуації – це найчастіше і є наслідки неправильно вибраного імені для дитини.

Народження дитини визначено заздалегідь, в певний момент, в який вона і повинна з’явитися на світ. Обчислити цей момент з великою точністю можна лише завдяки складним математичним обчисленням, адже все в цьому світі не випадково. Саме тому, дата народження дуже важлива при виборі майбутнього імені для немовляти, адже вона теж не випадкова в долі малюка.

Якщо батьки вперто не надають ніякого значення імені, що відповідає дню народження, і все ж називають дитину ім’ям, яке їм просто до душі, то це не означає, що доля немовляти буде повністю зламана і порушена. Ні, просто є велика ймовірність, що на життєвому шляху малюка буде виникати більше труднощів і перешкод, які йому доведеться долати.

Є цілий ряд спеціальних наук, які займаються розшифруванням імені та впливом його на подальшу долю дитини. Вони зводяться до того, що раз вже ім’я визначає долю дитини, то батькам необхідно не прогадати з тим, як назвати свого малюка, щоб ім’я не просто не шкодило, а й допомагало по життю.

Є дуже багато різних напрямів, пов’язаних з цим питанням. Християнський, наприклад, ґрунтується на тому, що нарікати малюка потрібно по імені святого чи мученика, який народився в цей же день. Крім того, є напрям, який пропонує називати дитину іменами, закладеними в даті народження і формуючими долю малюка.

Взагалі-то, тільки вам вирішувати, як назвати свою дитину. Але пам’ятайте, ви даєте не просто ім’я, за яким малюка будуть називати, ви частково визначаєте його долю.

В подальшому, звичайно ж, людина сама впливає на свою долю і сама вибудовує своє життя, але ім’я – це той старт, який закладається батьками. Тому не прогадайте. Допоможіть вашому маляті отримати максимум користі від правильного імені.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля