Головна | ДІТИ → Як вибрати радіо- чи відеоняню

Як вибрати радіо- чи відеоняню

Як вибрати радіо- чи відеоняню

Сучасний темп життя став таким високим, що іноді не вистачає часу на виконання навіть повсякденних обов’язків. Батьки особливо відчувають цю тенденцію на собі: крім звичайних проблем, потрібно доглядати і за малюком. Трохи полегшити будні мам і тат допоможуть спеціальні гаджети, серед яких радіо- і відеоняні займають одне з перших місць.

Оскільки з поповненням у сім’ї часу в батьків зазвичай стає обмаль, то їм часто доводиться поєднувати декілька справ одразу. Ситуацію, коли тато пішов за покупками чи на роботу, мама зайнята приготуванням їжі, а малюк залишився без нагляду дорослих, можна назвати типовою. Добре, якщо є бабуся чи дідусь … Інакше мама, скоріш за все, почне хвилюватися, розриваючись між кухнею та спальнею. І хоча побоювання про стан дитини часто надумані, ситуація все одно не з приємних. Виправити її можна за допомогою спеціального пристрою, який встановить зв’язок між батьками і малюком на відстані. Мова йде про радіо- і відеоняні.

Як працюють

Радіоняня – це дві рації, які працюють на одній хвилі: одну мама тримає біля себе, а другу встановлює поряд з дитиною. Таким чином, вона буде чути, що відбувається в кімнаті малюка.

Є такі радіоняні, які дозволяють розмовляти з дитиною по рації, щоб можна було її заспокоїти.

Відеоняня – це покращена радіоняня, до якої додали відеокамеру і екран. Тому батьки можуть не тільки чути, що відбувається в кімнаті малюка, але і все бачити. Це набагато зручніше: адже за звуками чи їх відсутністю не завжди зрозуміло, що відбувається. Наприклад, якщо малюк мовчить, то це зовсім не означає, що він спить. А на відео все видно і зрозуміло.

Всі подібні пристрої поділяються на:
– аналогові;
– цифрові.

Відеоняні практично всі цифрові, а радіоняні можуть бути і цифровими, і аналоговими. Моделі, які працюють по «аналогу», зазвичай дешевші і простіші у використанні. Цифрові моделі, хоч і дорожчі, зате якісніше передають звук (захищеність від перешкод краща, а дальність прийому більша) і дозволяють користуватися відеозв’язком.

Додаткові функції

Просунуті і порівняно дорогі моделі електронних нянь можуть порадувати своїх господарів багатьма додатковими функціями. До них відносяться:
– можливість програвання колискової, щоб заспокоїти малюка і налаштувати його на сон;
– система світлової індикації, яка дозволить зреагувати на поклик дитини, якщо ви перебуваєте в шумному середовищі і не почули її голос;
– перевірка зв’язку, яка дозволить не хвилюватися, якщо раптом з боку малюка не надходить жодних звукових «сигналів»;
– годинник;
– будильник;
– таймер і т.д.

Проблема вибору

Зрозуміло, що ніякі пристрої не можуть замінити дитині увагу батьків, бабусь і дідусів. Але, коли дорослі зайняті, за дитиною все одно треба слідкувати. При цьому радіо- і відеоняні виявляться вельми корисними. З відеонянею ви завжди будете бачити, що відбувається з дитиною. Правда, коштують такі моделі дорожче звичайних радіонянь. Так що вам вирішувати, на якій моделі зупинити свій вибір.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля