Дотримуватися режиму
Дитині буде набагато легше справлятися з навчальним навантаженням, якщо вона буде вставати, їсти, робити уроки, гуляти і лягати спати, приблизно в один і той же час.
Чергувати навантаження
Від втоми та перевантаження дитину врятує чергування розумових і фізичних навантажень. Майже пів дня дитина перебуває у малорухомому, сидячому положенні, через що, погано циркулює кров, і в мозок надходить мало кисню. Запишіть дитину в спортивну секцію або на танці.
Правильно харчуватися
Не забувайте про повноцінне, різноманітне, багате вітамінами і мікроелементами, харчування! Для гарної роботи мозку обов’язково включайте в щоденний раціон харчування дитини рибу, яйця, м’ясо, сир, молоко, банани і морепродукти.
Пити вітаміни
У холодну пору року організм особливо схильний до захворювань і дитина може легко застудитися. Порадьтеся з дитячим лікарем і підберіть для дитини відповідний комплекс вітамінів.
Заварювати трав’яні збори
Діти, перевантажені величезною кількістю нової інформації, не завжди можуть заснути чи спокійно спати в ночі. В таких випадках, перед сном давайте школяру заспокійливий трав’яний чай.
Вимкнути комп’ютер і телевізор
Ці технічні засоби псують поставу, стомлюють очі і крадуть час, який дитина могла б витратити на заняття спортом чи прогулянку. Першокласникам можна сидіти перед телевізором чи за монітором комп’ютера не більше однієї години на день.