Головна | ДІТИ → Як зберегти здоров’я школяра

Як зберегти здоров’я школяра

Як зберегти здоров’я школяра

Як же нелегко навчатися теперішнім дітям! Доводиться вставати ні світ, ні зоря, пів дня не рухаючись сидіти за партою і допізна робити домашні завдання. Особливо важко взимку! День короткий, погода холодна і сира. Школярі практично не бачать сонячного світла і дуже мало гуляють. Як зберегти здоров’я школяра і допомогти йому витримати навчальне навантаження?

Дотримуватися режиму
Дитині буде набагато легше справлятися з навчальним навантаженням, якщо вона буде вставати, їсти, робити уроки, гуляти і лягати спати, приблизно в один і той же час.

Чергувати навантаження
Від втоми та перевантаження дитину врятує чергування розумових і фізичних навантажень. Майже пів дня дитина перебуває у малорухомому, сидячому положенні, через що, погано циркулює кров, і в мозок надходить мало кисню. Запишіть дитину в спортивну секцію або на танці.

Правильно харчуватися
Не забувайте про повноцінне, різноманітне, багате вітамінами і мікроелементами, харчування! Для гарної роботи мозку обов’язково включайте в щоденний раціон харчування дитини рибу, яйця, м’ясо, сир, молоко, банани і морепродукти.

Пити вітаміни
У холодну пору року організм особливо схильний до захворювань і дитина може легко застудитися. Порадьтеся з дитячим лікарем і підберіть для дитини відповідний комплекс вітамінів.

Заварювати трав’яні збори
Діти, перевантажені величезною кількістю нової інформації, не завжди можуть заснути чи спокійно спати в ночі. В таких випадках, перед сном давайте школяру заспокійливий трав’яний чай.

Вимкнути комп’ютер і телевізор
Ці технічні засоби псують поставу, стомлюють очі і крадуть час, який дитина могла б витратити на заняття спортом чи прогулянку. Першокласникам можна сидіти перед телевізором чи за монітором комп’ютера не більше однієї години на день.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля