Головна | ФІНАНСИ → Беремо кредит з розумом

Беремо кредит з розумом

Беремо кредит з розумом

Відомо, що всі ми хочемо жити краще. Але також відомо, що для цього потрібні гроші. Багато людей користуються старим, але перевіреним способом накопичення коштів, хоча інколи на це йде дуже багато часу. Також, це досить таки складно морально, адже доводиться багато в чому собі відмовляти, щоб у результаті отримати бажане.

Тому, ми вирішуємо взяти на себе відповідальність у вигляді кредиту. Але ж робити це теж потрібно з розумом, оскільки те, що нам демонструють банки з екранів телевізорів – це тільки вершина айсбергу. Спочатку ми отримуємо бажану суму грошей, а потім починаються проблеми з поверненням кредиту, оскільки банки розробляють цілу систему прихованих комісій, штрафів та іншого. Через що кредит стає складніше повертати, і ми потрапляємо в боргову яму.

То як же правильно вибрати кредитну програму без шкоди для себе?

• Перш за все, необхідно чітко визначиться, чи виправдовують поставлені цілі вибраний засіб. Чи дійсно ви хочете скористатися цією послугою, чи все ж таки можна почекати, поки збереться потрібна сума.

• Визначтеся з сумою кредиту. Немає потреби брати суму, розмір якої більший, ніж вам реально потрібно. Адже виплати по кредиту не змусять себе чекати, і чим більшою буде сума, тим більше вам необхідно буде грошей повернути і заплатити у вигляді відсотків.

• Подумайте, чи достатньо буде ваших доходів у майбутньому на погашення суми кредиту, а також суми відсотків, які потрібно сплачувати щомісяця, щоб при цьому, знову ж таки, ви не відмовляли собі в природних потребах.

• Також варто обміркувати запасні варіанти. У разі важкого фінансового становища, чи є у вас якесь додаткове джерело доходу, наприклад, частина накопичень, які ви вже встигли зробити? Якщо ні, перш ніж брати кредит, подбайте про це. Ви можете покласти суму накопичених грошей, наприклад, на депозит, щоб у той час, коли ви будете виплачувати кредит, ви знали про те, що на банківському рахунку у вас лежать гроші, якими ви можете скористатися у разі фінансових труднощів. Якщо ваші доходи стабільні, то тоді й ризик менший.

І лише після того, як ви зважили всі «за» і «проти» вибирайте найбільш підходящу для вас кредитну програму та втілюйте свої бажання в реальність.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля