Головна | ФІНАНСИ → Домашній тайник. Де заховати гроші вдома

Домашній тайник. Де заховати гроші вдома

Домашній тайник. Де заховати гроші вдома

Як заховати гроші та цінності в домі? Є багато досить простих способів облаштувати домашній тайник. Такий імпровізований домашній сейф не захистить вас від професіоналів, але цілком у змозі зберегти цінності від випадкових гастролерів.

Головна властивість схованки – її таємність і оригінальність. Краще, щоб про цей тайник знали тільки ви і довірена особа. Зберігайте в домашньому тайнику тільки невелику частину своїх цінностей, а основну частину – в надійному банку.

Оптимальне рішення

Використовуйте для схованки звичайні предмети. І краще облаштувати кілька схованок, ніж складати все, що є, в одне місце.

Якщо ви зберігаєте гроші в банці-тайнику, подбайте про достовірність: щоб термін зберігання на банці був не з минулого століття.

І хоча шафа з одягом – не краще місце для зберігання цінностей, сподіваємося, що грабіжник просто злякається вражаючої купи білизни і полінується все викинути з шафи.

Хочеш заховати – поклади на видному місці. Така стопка паперів у якості імпровізованої схованки цілком може стати місцем зберігання цінностей. Головне, щоб ви були впевнені, що її ніхто не викине при прибиранні.

Сейфи, що імітують розетки та вентиляційні отвори, є одними з найбільш надійних місць зберігання цінних речей у будинку.

Як варіант, можна зберігати гроші в світильнику.

Крім того, злодії зазвичай забирають дрібну побутову техніку, тому можна використовувати для зберігання місце під задньою панеллю пральної машини чи холодильника.

Це одні з кращих варіантів схованок у будинку. Тим більше, винахідливі умільці зможуть придумати свої незвичайні варіанти на тему такої незвичайної схованки.

Класика домашнього жанру

Книга-тайник – це класика домашньої схованки і зробити її своїми руками зовсім нескладно.

У настінних годинниках можна знайти достатньо місця під невеликий тайник.

Можна облаштувати тайник у верхній частині дверей або навіть в ручці дверей.

Цінності в коробці з-під диска, можливо, не самий оригінальний варіант зберігання заощаджень.

Подарунок злодієві

При всій різноманітності схованок треба враховувати психологію злодія, який зацікавлений знайти цінності і швидше покинути місце злочину. Тому він буде шукати і переверне весь будинок, доки не знайде хоч щось цінне. Якщо нічого немає, то забере дорогу техніку чи одяг. Тому залиште на видному місці в ящику столу чи під стопкою білизни в шафі «помилковий» тайник з невеликою сумою грошей.

Корисні поради

Незвичайні тайники, які ви використовуєте, повинні бути в своєму природному середовищі, а саме:
– сейф-колода – в сараї, а не в ккімнаті;
– банка з консервами – тайник в коморі, а не на полиці в спальні;
– сейф-камінь – в саду чи в сараї, а не на полиці перед комп’ютером.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля