Головна | ФІНАНСИ → Фен-шуй мільйонерів

Фен-шуй мільйонерів

Фен-шуй мільйонерів

Потужна імперія, мільярди на дрібні витрати і шикарне життя. Як мільйонери досягають таких приголомшливих результатів? Звичайно, без працьовитості і любові до своєї роботи тут не обійтися. Але серед інших нюансів, що сприяють росту і процвітанню, існує один невеликий секрет. Ім’я йому – Фен-шуй.
Ви напевно вже чули про це старокитайське вчення. Вся його філософія полягає в створенні гармонійних стосунків між людиною і простором, що оточує її. Іншими словами – усі предмети, дизайн інтер’єру, колір стін і інші дрібниці, що знаходяться поряд з вами, можуть як притягати достаток, так і блокувати його появу у реальному світі. Причому абсолютно не важливо, чи вірите ви в силу фен-шуй, він все одно працює!
Візьмемо в якості прикладу невеликий магазинчик. Якими порадами фен-шуй можна скористатися?

Захист від негативу

Необхідно переконатися, що ваше дітище добре закрите від будь-яких посягань зовнішнього світу. Подивіться уважно, чи не спрямовані на магазин так звані «отруйні стріли» – гострі кути довколишніх будівель, решіток чи інших предметів. Виявили щось подібне? Повісьте на двері металеву музику вітру з п’ятьма порожнистими трубками. А ви думали, що вони висять для того, щоб продавці знали, що до них хтось зайшов?!
Якщо «отруйні стріли» спрямовані прямо на ваше вікно, то неодмінно закрийте його, використовуючи жалюзі, щільні штори або звичайні декоративні квіти.
Чи не висить у вас дзеркало відразу навпроти входу в магазин? Якщо так, то приберіть його негайно! Ви ризикуєте втратити свої накопичення.

Залучення багатства і достатку

Розпочніть з перетворення парадних дверей! Якщо ви коли-небудь були в Китаї або навіть в місцевих китайських ресторанчиках, то напевно згадаєте, що усі їхні двері пофарбовані саме в червоний колір.
Це не мода, а один з постулатів фен-шуй: «Червоні парадні двері притягують багатство і успіх». А якщо зовні ще повісити парочку яскравих ліхтариків, то потужна енергія Інь зазиватиме ще більше покупців.

Створіть атмосферу!

Ніщо так не стимулює внутрішній комфорт і задоволення потенційних клієнтів, як весела легка музика і яскраве світло. Потурбуйтеся про те, щоб люди не блукали в напівтемряві. Це другий принцип фен-шуй: «Яскраве світло і музика стимулюють рух позитивної енергії Ци в просторі». А де рух, там і дохід…

Талісмани

Вам знадобиться усе, що стосується багатства, фінансового благополуччя і процвітання. Проте не варто зловживати, намагайтеся не переборщити з чарівними артефактами, щоб вони не захаращували простір. Можна придбати, наприклад, дві зв’язки китайських монет, перев’язаних червоною стрічкою. Одну покладіть під килимок біля дверей магазину, а другу – в грошовий ящик чи в касовий апарат. У зв’язці зазвичай три монети, і викладати їх треба «обличчям», тобто ієрогліфами вгору, щоб принадити удачу і щастя в приміщення і у свій бізнес.

Коментарі до запису "Фен-шуй мільйонерів"

Подивитись останні коментарі
  1. Реально работает! Сам проверял.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля