Головна | ФІНАНСИ → Основні принципи багатства

Основні принципи багатства

Основні принципи багатства

Багатство – це не лише гроші. Скоріш за все, багатство це стан душі плюс гроші, як сам чинник багатства. Багата і успішна людина відрізняється від бідної і неуспішної поглядом на саму себе і весь світ. З’ясуємо, що ж і як відчувають мільйонери.

Відчуття себе

Мільйонер усвідомлює себе особистістю, індивідуумом, єдиним, не схожим ні на кого на землі. Це дозволяє йому так само відноситися і до інших людей.
Багата людина сприймає життя як великий дар і мріє розпорядитися ним в особистих цілях. Ніхто, на його думку, не може впливати на людину, на її вибір, на її бажання, прагнення, мрії.
Будь-яка людина має право зробити свій вибір – будь то бізнес і багатство або мистецтво і наука. Можливість вибрати має кожен!

Робота і самореалізація

Для багатої людини одна з головних цілей – реалізуватися в тому напрямі, який найбільше лежить до душі. Вона ніколи не робитиме те, що не веде до заповітної мети, не стане працювати у збиток, робити марну роботу, реалізовувати завідома програшний, безперспективний проект.
Якщо мільйонер мріє про гроші – робитиме те, що приведе його до грошей, про політику – робитиме те, що дозволить стати йому відомим політиком.
Мільйонер може працювати цілодобово і де завгодно.

Особистий час

Мільйонер витрачає свій час тільки на те, що йому подобається. Він зосереджений на власному збагаченні, успіху, процвітанні.
Багата людина цінує свій час і використовує його для реалізації власного потенціалу, для наближення до поставлених цілей.
Подивіться на вашого боса. Він змінив вже не один автомобіль. Можливо, купив заміський будинок чи нову квартиру. Знайте, це ви зробили його багатим! Ви працюєте для того, щоб він багатів і процвітав. Якщо ви мрієте стати багатою людиною, то шлях роботи на боса не для вас, він не приведе до багатства.

Віра в успіх

Складно представити мільйонера, який не вірить у свій успіх. Його думки зайняті тим, як виглядатиме новий проект, наскільки він розбагатіє, які горизонти йому відкриються.
Позитивний настрій, прагнення до перемоги, бажання стати ще багатшим і успішнішим дозволяють почувати себе в прекрасному настрої. А це половина успіху – адже впевненість, шарм і широка посмішка притягують гроші, успіх, нових людей і нові можливості.

Суть грошей

Для мільйонера гроші – це інструмент. З його допомогою можна реалізувати мрії, які, перетворюючись на закінчений продукт, починають конвертувати нові гроші.
Багаті, незважаючи на уявне марнотратство, бережуть гроші, щоб вкладати частину зароблених і заощаджених фінансів в різні інвестиційні і бізнес продукти.
Мільйонери відчувають об’єм, масу грошей. Їх мірило – прибуток, який може принести вкладена сума. Для мільйонера суми, які йому цікаві, розпочинаються з шести нулів. При цьому жити він може значно скромніше, адже головне не те, скільки він витрачає на себе, а те, яка динаміка збільшення капіталу.

Кожен може додати до цього списку нові принципи – головне те, що мільйонером треба бути в голові!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля