Головна | ФІНАНСИ → Як взяти кредит з поганою кредитною історією

Як взяти кредит з поганою кредитною історією

Як взяти кредит з поганою кредитною історією

Кожна людина після звернення в банк за позикою та отримання необхідної суми грошей починає формувати свою кредитну історію – свою візитну картку і характеристику перед фінансовими організаціями. Саме на це звертають увагу банки у разі повторного звернення споживача за кредитом. Багато фінансових програм передбачають обов’язкову наявність позитивної історії у позичальника – такі вимоги допомагають банкам зрозуміти, чи варто давати позику клієнтові чи ні.

Сьогодні в Україні існує єдина база даних кредитних історій жителів країни. Саме до неї і звертаються банки, коли перевіряють відомості про потенційного позичальника, що подав заявку на отримання позики. Якщо з’ясовується, що людина не погашає заборгованість, не виконує зобов’язання за раніше оформленими кредитами, а також порушує кредитні договори з фінансовими організаціями, їй відмовляють в наданні грошових коштів.

То як же отримати кредит з поганою кредитною історією? Можна звернутися в банки, але потрібно бути готовим до того, що в такому випадку умови кредитування будуть дуже жорсткими. Банк, надаючи безвідповідальному позичальникові позику, дуже ризикує. Звичайно, позичальникові, який має негативну кредитну історію, фінансові установи все ж можуть надати позику, правда, в маленькому розмірі. Відсоткова ставка в такому випадку буде вища ніж у традиційних ставок банку. Також банк може попросити надати заставу і поручителя з високим рівнем платоспроможності для гарантії погашення заборгованості.

Негативна кредитна історія: як вона впливає на можливість оформлення кредиту?

Якщо позичальник вчасно вносить платежі, не затримує внески, в такому разі його кредитна історія залишається позитивною – це свідчить про його надійність. Якщо з’являються прострочення виплат, порушуються умови кредитування або клієнт починає ухилятися від зобов’язань, взятих на себе, в його кредитній історії з’являються відповідні записи.

Досить запізнитися з внеском всього на кілька днів більше 3 разів на рік, і людині присвоять статус боржника – це може зіпсувати її репутацію. З цієї причини слід відповідально підходити до цього питання і вчасно вносити платежі. Завданням позичальника вважається уважне і своєчасне внесення необхідних виплат.

Негативна кредитна історія може обмежити або зовсім закрити доступ до позик. Багато банків жорстко ставляться до кредитної історії і не видають позики людям, у яких виявлені навіть найменші порушення. Є фінансові організації, у яких більш лояльна політика – погана кредитна історія клієнтів не лякає їх, і вони видають позики без проблем. Звичайно, в цьому випадку умови фінансування банки серйозно посилюють.

Що робити, якщо кредитна історія негативна?

Очевидним і оптимальним способом є виправлення своєї кредитної історії. Звичайно, на це потрібен час. Для цього достатньо взяти невеликий споживчий кредит в якомусь магазині або оформити кредитну картку. Це можна зробити, звернувшись в офіс фінансової організації або відправивши заявку через інтернет.

Після цього вчасно вносити платежі, можливо, погасити борг навіть раніше визначеного терміну. Банки дивляться кредитну історію останніх двох років. Якщо за цей час показати себе як відповідального позичальника, можна розраховувати на те, що фінансові організації переглянуть своє відношення до вашої кредитної історії та запропонують більш вигідні умови надання позики.

Допомога кредитного брокера

Отже, як ми вже з’ясували, кредитна репутація є важливим чинником, якому приділяють особливу увагу фінансові організації при розгляді потенційного позичальника. Звичайно, людський фактор є, був і буде: причин проблем, через які зіпсувалася кредитна історія, безліч. Це і проблеми особистого характеру, і втрата роботи, будь-які складнощі зі здоров’ям – все це може спровокувати появу прострочень.

Звичайно, в основному проблеми виникають через безвідповідальність, незібраність і неуважність позичальника – все це є причиною несплати заборгованості. Буває, що повернути довіру банків може тільки досвідчений фахівець.

Якщо ви хочете, але не знаєте, де взяти кредит з поганою кредитною історією, зверніться до кредитного брокера. Якщо залучити фахівця, його професіоналізм, досвід, зв’язки і знання необхідних шляхів врегулювання проблем з фінансовими організаціями можуть допомогти отримати грошову позику на умовах, вигідних для вас.

Як аргументи кредитний брокер використовує нинішнє фінансове становище клієнта, переконує банк у тому, що потенційний позичальник – стабільний і відповідальний платник. Також фахівець наводить докази на захист минулих несплат клієнта. Звичайно, за роботу кредитного брокера доведеться заплатити. Як правило, ціна за послугу складає певний відсоток від суми позики, отриманої клієнтом.

Не можна сказати заздалегідь, де можна взяти кредит з поганою кредитною історією. В основному багато банків йдуть назустріч своїм клієнтам – потрібно звернутися в декілька фінансових організацій, і тоді, можливо, якась з них оформить на вас кредит.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля