Головна | ГОРОСКОП → Гороскоп на 2014 рік Коня

Гороскоп на 2014 рік Коня

Гороскоп на 2014 рік Коня

2014 рік пройде під знаком Синього Дерев’яного Коня і внесе в наше життя поєднання пристрасті та ідеалізму з напористістю і практичністю. Піднесені ідеали анітрохи не завадять Коню ставити перед собою практичні цілі і досягати їх виконання.

Яким виявиться 2014 рік для знаків Зодіаку, багато в чому залежить від того, до якої стихії вони належать:

Знаки Зодіаку стихії Вогню – Овен, Стрілець, Лев
Кінь – вогняна і пристрасна тварина, так що представники стихії Вогню будуть почувати себе в 2014 році Коня вельми непогано і зможуть знайти корисне застосування своїй силі та енергії. Якщо ви Вогонь, то в 2014 році вам доведеться втратити голову від кохання і пізнати величезну і всепоглинаючу пристрасть! У 2014 році удача сама буде йти в руки знакам Вогню, але досягти поставлених цілей може завадити власне нетерпіння і гарячність. Для представників стихії Вогню 2014 рік сповнений контрастів – вони можуть, як багато чого досягти, так і втратити те, що досягли раніше, залежно від того, чи вистачить їм мудрості, терпіння і цілеспрямованості.

Знаки Зодіаку стихії Повітря – Близнюки, Терези, Водолій
Синьому Коню притаманні товариськість, допитливість і широкий кругозір – це ріднить його зі знаками Повітря. Якщо ви Повітря, будьте готові до того, що протягом всього 2014 року вам доведеться перебувати в епіцентрі подій, що відбуваються і приймати активну участь у всіх громадських починаннях. Для представників стихії Повітря 2014 – рік особистісної самореалізації, кар’єрного зростання і творчих досягнень. У рік Синього Коня особисте життя представників стихії Повітря буде дуже бурхливим, насиченим яскравими подіями та незабутніми зустрічами. Ну, а щоб любовний роман закінчився хепі-ендом, потрібно буде проявити вірність і постійність.

Знаки Зодіаку стихії Води – Риби, Рак, Скорпіон
Кінь дуже емоційний, і це ріднить його зі знаками Води. Якщо ви належите до цієї стихії, то будьте готові до того, що в 2014 році ваші почуття і емоції вируватимуть і литимуться через край. Для багатьох представників стихії Води 2014 стане роком емоційного оновлення і відродження, а, як відомо, коли змінюється сама людина, змінюється і світ навколо неї. У 2014 році представників стихії Води чекає багато змін на особистому фронті, під впливом яких вони зможуть більш повно розкрити і проявити свій внутрішній світ. Саме любов стане для знаків Води тим стимулом, під впливом якого вони зможуть добитися успіхів в роботі і зробити щасливішим своє особисте життя.

Знаки Зодіаку стихії Земля – Діва, Телець, Козеріг
Синьому Коню імпонують практичність і цілеспрямованість знаків Землі, а також їх уміння не відступати перед труднощами і не боятися проблем. Саме з цієї причини 2014 рік стане для знаків Землі періодом значних творчих, кар’єрних та професійних досягнень. Якщо ви представник стихії Землі, Синій Кінь принесе вам багато сприятливих життєвих перспектив і допоможе зміцнити матеріальне благополуччя. А ось в особистому житті у вас можуть початися проблеми, якщо ви забудете про романтику і станете занадто строго і критично ставитися до коханої людини. Не забувайте, що в любові найголовніше – почуття.

Гороскоп на 2014 рік. Овен

2014 рік одночасно і розчарує, і винагородить. Досить складною буде перша половина року але, якщо це пережити, то в другій його половині можна чекати везіння практично у всіх сферах життя.

Робота і бізнес
У першій половині 2014 року може відчуватися сильна залежність від партнерів по справі, а вони не завжди будуть вести себе розумно і коректно. Можливі серйозні розбіжності, пов’язані з нерухомістю або іншою великою власністю. Суперечки з цього приводу можуть затягнутися і досягти свого піку в період з березня по травень. Не виключені і судові розгляди. У липні ви досягнете свого: швидше за все мова піде про розумний компроміс.

У першій половині року позиції службовця значно погіршаться, імовірна конкурентна боротьба, проблема з начальством і в самому крайньому випадку мова піде про звільнення. Якщо це все ж станеться, то засмучуватися все ж не варто: у другій половині року життя зміниться і, звичайно ж, у кращий бік. Ви знайдете роботу до душі і зможете жити так, як вам завжди і хотілося – легко і вільно.

Особливий успіх чекає людей творчих професій – акторів, художників, музикантів, – їх популярність збільшиться і, відповідно, заробітки теж. У другій половині року вільних підприємців захопить якась цікава ідея, і вони, без сумнівів, почнуть втілювати її в життя.

Любов і сім’я
Сімейне життя в 2014 році може виявитися важливішим від роботи і кар’єри. Однак і тут не обійдеться без проблем. Можливо, близька людина почне сумніватися в майбутньому ваших відносин і поводитиметься відповідно. Не виключені й проблеми, пов’язані зі спільною нерухомістю. У цей період м’яч не на вашому боці – але це не означає, що треба сидіти, склавши руки. Не пробивайте лобом стін, які цього разу можуть виявитися і залізобетонними, а ведіть свою лінію гнучко, і, як хороший шахіст, прораховуйте все наперед. У цьому випадку перемога залишиться за вами, але святкувати її вдасться вже в другій половині року. У цей період у багатьох сім’ях народяться діти або онуки, і це зміцнить відносини з близькою людиною.

Самотні люди у другій половині року можуть розраховувати на зустріч з цікавою людиною. Роман відбудеться, а от чи перетвориться він у щось дійсно серйозне? Можливо. Все залежить тільки від вас.

Зірки радять протягом усього року бути уважнішими до батьків – можливо, вони потребують вашої турботи і уваги.

Фінанси
У першій половині 2014 року фінансова ситуація нестабільна, гроші можуть йти регулярно, а доходи значно зменшаться. З вересня заробітки збільшаться, але не набагато, проте майбутнє покаже, що все задумане принесе значні доходи в майбутньому.

Здоров’я і життєва енергія
У першій половині 2014 року ви не завжди будете почувати себе впевнено і бадьоро, до того ж, з’явиться тенденція до збільшення ваги. Бережіть себе, пам’ятайте про користь здорового способу життя і займайтеся спортом. У другій половині року до вас повернеться втрачена жвавість, а разом з нею – чарівність і впевненість. Словом, все добре!

Гороскоп на 2014 рік. Телець

2014 рік для вас певною мірою перехідний. У вас було чітке уявлення про свій життєвий шлях, але деякі цілі будуть досягатися з такими труднощами, що ви опинитеся в розгубленості – чи варто продовжувати розпочату справу? Зірки дають відповідь: «Так, варто».

Робота і бізнес
У плани підприємців і тих, хто хоче змінити своє життя, може входити переїзд або активна співпраця з колегами з інших міст чи країн. Ви зробите важливі кроки в цьому напрямку, але несподівано на вашому шляху з’являться перешкоди, подолати які відразу не вдасться. В одному випадку на вашому шляху стане закон, в іншому – несподівано з’ясується, що база для звершень у вас ще не готова. Можливі й деякі складні несподівані перешкоди, що звуться форс-мажором. У будь-якому випадку бізнесменам рекомендується з увагою поставитися до підлеглих, а також і до правової сторони своєї справи – оскільки в першій половині року, і особливо в період з березня по травень, ймовірність перевірок та юридичних проблем досить велика.

Службовцю рекомендується з увагою поставитися до колег і до ситуації в колективі – вона може бути вельми неспокійною. У разі інтриг не варто приймати чиюсь сторону: ви можете не володіти достовірною інформацією і просто підставити себе.

У липні неспокійна частину року закінчиться. У цей період ви зрозумієте, що вам потрібно, і продовжите свій шлях. Підприємці затіють справу на новому місці, і вона почне набувати реальних обрисів. Можливе придбання нерухомості та багато клопоту пов’язаного з цим. Службовець може піти у свій бізнес або увійти у справу когось із членів своєї сім’ї.

Любов і сім’я
У особистому житті в першій половині 2014 року – також неспокійна смуга. Виникнуть серйозні проблеми з родичами, і вам доведеться допомагати їм і словом, і ділом. В іншому варіанті імовірна тривала сварка.

У стосунках між закоханими також не все гаразд – і особливо це стосується пар, розділених відстанню, що проживають в різних містах чи країнах. Їм доведеться багато чого переглядати у своїх відносинах, і цей процес буде проходити нелегко. У цей період ви можете стати жертвою невірної, навмисно спотвореної інформації, тому не особливо довіряйте «доброзичливцям» і дійте так, як вам підказує серце.

У другій половині року всі складні і спірні питання будуть вирішені.

Ті, хто переїжджають в далекі краї можуть купити будинок і займуться благоустроєм свого нового житла. Решта на колишньому місці також приймуть рішення щодо свого житла і візьмуться його покращувати.

Величезного значення набудуть сімейні зв’язки: великий вплив батьків і особливо матері. Багато професійних та особових справ будуть вирішені саме за моральної та фінансової підтримки батьків.

Фінанси
У першій половині 2014 року фінансова ситуація може виявитися не особливо стабільною і виною тому безліч проблем, з якими доведеться зіткнутися в справах і в житті особистому. Друга половина року виглядає більш позитивною, в цей період люди справи можуть розраховувати на підтримку партнерів, кредит на вигідних умовах, прибуток від операцій з нерухомістю. Не пов’язані зі світом бізнесу люди можуть розраховувати на підтримку батьків або близької людини.

Здоров’я і життєва енергія
У першій половині 2014 року ваш енергетичний потенціал невисокий, і особливо обережними повинні бути люди, які мають хронічні захворювання сечостатевої системи. Водіям рекомендується особлива обережність за кермом. У другій половині року ситуація покращиться, однак з’явиться тенденція до набору ваги, тому пам’ятайте про користь здорового способу життя і підберіть собі відповідну дієту.

Гороскоп на 2014 рік. Близнюки

У 2014 році ви йдете вперед, але ваш шлях усіяний не тільки трояндами – шипів теж виявиться достатньо! І нічого не вдієш, – так вже влаштоване життя!

Робота і бізнес
Ваші професійні та фінансові позиції зміцнюються, але нічого не дається без боротьби. Так, в першій половині року доведеться вирішувати складні і спірні питання з кимось із друзів або з якоюсь високою персоною. Швидше за все мова піде про фінанси або іншу велику власність, і спочатку ця проблема може виглядати практично нерозв’язною – ніхто не готовий буде йти на компроміс. Разом з цим у професійних справах буде помітний очевидний прогрес, і особливо очевидним це стане в другій половині року. У цей період найбільш спірні фінансові питання будуть так чи інакше вирішені. У кращому випадку справа закінчиться компромісом, в гіршому – припиненням відносин. Однак у будь-якому варіанті ви про це забудете і зможете рушити вперед.

У другій половині року важливого значення набудуть зв’язки з колегами з інших міст чи країн, почнеться повноцінне співробітництво, яке може повністю оновити і бізнес і життя. У ряді випадків бізнес, що розвивається або нова робота змусять подумати про переїзд.

У другій половині року на вашому горизонті з’являться нові люди, нові друзі і нові партнери. Так що нудьгувати не доведеться, життя побіжить вперед весело і швидко.

Любов і сім’я
Для романтичних відносин перша половина 2014 року буде складною. Ви було вже зовсім вирішите змиритися з неминучістю і підвести межу під усією цією безнадійною справою, але кожен раз даєте собі ще одну, останню, спробу. Але й вона виявляється невдалою. І тільки в другій половині року те, що ніяк не вдавалося раніше, несподівано вдасться. Але це може бути інша, нова людина, і історія з нею буде зовсім іншою.

У багатьох сім’ях у першій половині року виникнуть проблеми з дітьми, і це призведе до великих витрат.

Відносини з родичами поліпшаться в другій половині року, можливе відновлення зв’язків з ріднею, яка проживає в іншому місті або в іншій країні. Це може призвести до частих поїздок або до переїзду.

Малопривабливий для Близнюків час з середини травня по початку червня. У середині цього періоду очікується третє затемнення 2014 року, яке пройде саме у знаку Близнюків, викликаючи або посилюючи проблеми взаємовідносин з людьми. Контактів і спілкування уникнути не вдасться, але більшість з них будуть напруженими чи безглуздими. Не варто довіряти обіцянкам, слід побоюватися пліток і доносів, а також сварок з близькими і далекими родичами. Конфлікт може виявитися затяжним, і тема розбіжностей буде спливати знову і знову протягом усього року.

Фінанси
Незважаючи на багато незрозумілих питань, пов’язаних з фінансами, ця сфера все ж великих побоювань не викликає. Все йде до поліпшення, і майбутнє це покаже. І навіть якщо з вини друзів або групи високопоставлених персон ви втратите частину коштів, то це лише епізод, який не дуже позначиться на вашому просуванні вперед.

Здоров’я і життєва енергія
У першій половині 2014 року ваш енергетичний потенціал невисокий і особливу увагу до свого організму рекомендується проявити літнім людям, а також тим, хто страждає хронічними захворюваннями сечостатевої системи. У другій половині року ви знову сповнені енергії, і всі болячки будуть обходити вас стороною.

Гороскоп на 2014 рік. Рак

2014 рік знаменує для вас початок нового циклу. Юпітер, планета везіння, удачі, нових можливостей у вашому знаку, а це означає, що все буде добре!

Робота і бізнес
У першій половині 2014 року ви почнете розуміти, що рух вперед з колишніми партнерами практично неможливий. Вони вас гнітять, гальмують, і будь-які переговори заходять в кінцевому підсумку в глухий кут. У період з лютого по травень ви можете марно намагатися достукатися до ваших опонентів, а потім вирішите закопати це безнадійне підприємство. Причиною розбіжностей може бути нерухомість, спільна справа або інша велика власність, і в кінцевому підсумку ви досягнете свого – відвоюєте свою частку і підете далі вперед.

У службовця можуть не складатися відносини з начальством, і він подумає про зміну роботи. І це рішення виявиться правильним!

Друга половина року значно відрізняється від першої. У цей період у підприємців з’являться нові партнери з перспективними пропозиціями, а у службовця – нова робота. Відкриються нові можливості, як професійного, так і фінансового плану і, можна сказати, що все це чесно вистраждане складними і напруженими попередніми трьома роками професійної боротьби і постійних тривог. Зараз професійна фортуна на вашому боці, і майбутнє обіцяє найкращі перспективи.

Любов і сім’я
В особистому житті ви опинитеся іграшкою сил, набагато переважаючих ваші власні. Відносини в недружніх подружніх і любовних союзах далекі від ідеальних, і в найбільш складних випадках мова піде про розставання. Ви змінилися, вплив Юпітера зробив вас сміливішими, і ви самі можете зважитися на цей важливий крок. Що думають про це оточуючі вже не важливо – рішення за вами, це ваше життя, і вам відповідати.

Не виключено, що на вашому горизонті з’являться нові люди, і це теж допоможе вийти з відносин, які не приносять ні щастя, ні радості.

У разі розставання можливі бурхливі суперечки, пов’язані із спільним майном і нерухомістю. І в кінцевому підсумку ви отримаєте своє.

Фінанси
Фінансові позиції значно покращаться в другій половині 2014 року, можна навіть сказати, що в цей час на вас обрушиться справжній «золотий дощ». У службовця це пов’язано з новою роботою, а у підприємця – з надзвичайно вдалими угодами.

Здоров’я і життєва енергія
У 2014 році ваш енергетичний потенціал досить високий і нічого, окрім великого нервового напруження, вам не загрожує.

Гороскоп на 2014 рік. Лев

Ви звикли все тримати під своїм невсипущим контролем. Цього разу все не так – якісь непідвладні вам обставини можуть вибити вас з колії. Це ненадовго, тому тримайтеся і зберігайте спокій духу, хоча часом це буде зовсім нелегко.

Робота і бізнес
Всі випробування і неприємності припадуть на першу половину 2014 року. У цей період ви можете опинитися під пильною увагою перевіряючих інстанцій або будете насилу виплутуватися з колишніх юридичних проблем.

Підприємцям і начальникам усіх рангів слід звернути найпильнішу увагу на підлеглих – замість того щоб допомагати у вирішенні професійних питань, вони можуть заважати, і навіть у якийсь момент навмисно або з необережності зрадити вас. Зв’язки з колегами з інших міст чи країн також піддадуться перегляду. Ви зрозумієте, що не всі партнери надійні, і не всі їх обіцянки незаперечні.

В іншому варіанті у ваші спільні плани втрутяться якісь форс-мажорні обставини, і з цим доведеться рахуватися. У службовця почнуться або продовжаться проблеми в колективі, вірогідні інтриги товаришів по службі, наговори, плітки. І це загрожує звільненням. У цей період багато представників цього знаку можуть стати жертвами невірної, перекрученої інформації. Тому зірки рекомендують бути уважнішими до оточення і не особливо йому довіряти.

Друга половина року більш позитивна. Проблеми закінчаться, і в серпні почнеться інший період – яскравий і світлий. З’являться шанси проявити себе з найкращої сторони, відновити стосунки з оточенням, знайти нових партнерів і нову роботу. Відносини з колегами з інших міст чи країн повністю відновляться, замість колишніх ненадійних партнерів з’являться нові люди, більш перспективні та надійні, і запропоновані ними варіанти отримають швидке втілення в життя.

Любов і сім’я
У першій половині 2014 року в житті любовному можуть відбутися зриви. Вплив планет відкриє гірку правду і, можливо, навіть безжально перерве ваш романтичний сон. Партнер не може вас зрозуміти, потрібен час, щоб усвідомити це і прийняти остаточне рішення. Якщо кохання сильне, то ви допоможете один одному бути разом.

Поворотний момент настане в період з березня по травень. І якщо мова піде про розставання, то варто згадати вічні слова: «Все, що не робиться – на краще». Світ великий і людей у ньому багато. У всякому разі, для вас це стане ясно в другій половині року, коли вас будуть оточувати цікаві люди, і серед них обов’язково виявиться той, хто в майбутньому може стати вашим другом на довгі часи.

Дружні подружжя можуть на якийсь час розлучитися або хтось захворіє, що внесе в життя сім’ї багато зрозумілих турбот.

На протязі всього року зірки рекомендують бути уважнішими до батьків – можливо, вони цього потребують більше звичайного. У першій половині року можливі значні неприємності з родичами, і в найскладніших випадках мова піде про серйозну сварку.

Фінанси
У першій половині 2014 року фінансова ситуація особливою стабільністю не відрізняється, що легко пояснити неприємностями у сфері професійній.

Друга половина року більш позитивна, але великих грошей все ж не очікується – це справа наступного 2015 року. Але все, зроблене зараз підготує грунт і для серйозних фінансових успіхів, реальних в майбутньому.

Здоров’я і життєва енергія
Тих, кого в першій половині 2014 року оминуть професійні та особисті неприємності, підстерігають проблеми зі здоров’ям. Ваш енергетичний потенціал практично до серпня буде близьким до нуля, тому бережіть себе, ведіть здоровий спосіб життя і подумайте про дієту. Особливо вразливі можуть бути люди, які мають хронічні захворювання шлунку і серцево-судинної системи.

Гороскоп на 2014 рік. Діва

У 2014 році ви зіткнетеся з багатьма складними ситуаціями, вийти з яких переможцем видасться неможливим. І справа тут не в помилках або недостатній завзятості – так вже складеться доля. Але все ж йдіть вперед і нічого не залишайте на потім: повернутися назад вже не вдасться.

Робота і бізнес
Головною проблемою першої половини 2014 року стануть відносини з кимось із друзів або з групою високопоставлених персон. Швидше за все, мова піде про фінанси або іншу велику власність, і так, в боротьбі пройде майже вся перша половина року. Чи вдасться вам досягти мети і відстояти свої капітали? Скоріш за все, ні: багато чого доведеться віддати, але й вам дещо залишиться. Шукайте компроміс у вирішенні проблем, хоча часом це буде зовсім не легко.

У службовця виникнуть труднощі з начальством, можлива і серйозна конкурентна боротьба.

Друга половина року більш спокійна, можливо, ви просто візьмете паузу і відсторонитеся від справ, а можливо, просто облишите офіційні структури, займетеся своєю справою або приєднаєтеся до когось з членів своєї сім’ї.

Любов і сім’я
У коханні також все непросто. Невирішені проблеми затьмарять ваші відносини, і ви захочете покінчити з ними, взявши ініціативу на себе. Проте все не так-то просто. Ви весь час наштовхується на перешкоди, начебто тільки вам вдалося вирішити одну проблему, як відразу з’являється інша. Все вирішиться в липні – і тут розставання найімовірніше, а яким воно буде – залежить тільки від минулих відносин. І якщо у закоханих йдеться про стрес, ревнощі, зради, то у подружжя, що розлучається – про речі матеріальні та про майбутнє дітей.

Дружні пари також зіткнуться з якимись проблемами, які може піднести їм рік, і не виключено, що вирішення сімейних проблем буде їм коштувати досить дорого.

Діти вимагають турботи, уваги і тут прислів’я: «Чим старші діти, тим складніші їх проблеми», може виявитися цілком актуальним.

Друга половина року принесе багато турбот, пов’язаних з благоустроєм побуту, – не виключений переїзд у новий будинок, придбання нерухомості в місцях далеких від рідного дому.

Треба відзначити, що друга половина року дуже спокійна і навіть комфортна, мабуть, всі проблеми залишаться у минулому, а попереду чекає спокійне життя.

Фінанси
Дівам рік Синього Коня принесе чимало сюрпризів. Перші місяці пройдуть звичайно і непримітно але вже навесні (у деяких Дів влітку) раптом прийде несподівана звістка, причому звідти, звідки її найменше можна було б очікувати. Важко сказати наперед, якого роду це буде новина, але те, що вона порадує у фінансовому плані, поза всяких сумнівів. Все літо пройде в піднесеному настрої, тому що успіх у матеріальній сфері в цей час перевершить всі очікування. Осінь все приведе в розумну норму, збалансувавши, нарешті, емоції Дів і повернувши їх в русло благополучних робочих буднів.

Здоров’я і життєва енергія
Астрологічний гороскоп на 2014 рік для Дів свідчить цілком виразно: будь-які проблеми з самопочуттям вирішуватимуться задовільно, якщо Діви проявлять хоча б трохи уваги до профілактики та турбуватимуться загальним режимом свого харчування, сну, а також боротьбою з шкідливими звичками. Нічого особливого від них не потрібно, лише обов’язковий мінімум, життєво необхідний для нормального існування кожної людини.

Гороскоп на 2014 рік. Терези

«Як гартувалася сталь» – так можна назвати основний фон 2014 року. І хоча перемога залишиться за вами, дістанеться вона вам нелегко.

Робота і бізнес
Рік Синього Дерев’яного Коня для Терезів принесе величезний потенціал і безліч чудових ідей, але не всі вони будуть до вподоби вашим партнерам і опонентам. Саме тому перша половина року пройде в боротьбі. Причиною розбіжностей можуть стати спільна справа, велика власність або нерухоме майно.

У службовця реальною є конкуренція, його відносини з начальством дещо похитнуться.

Пік неприємностей припаде на березень, квітень і травень. З липня-серпня ситуація зміниться в кращу сторону. У цей період у вас з’являться нові друзі або якісь високі покровителі. Їх вплив на всі професійні справи можна однозначно оцінити як позитивний. Вони запропонують нову справу або нову роботу, і, дуже може бути, що вона виявиться набагато кращою за колишню. Можливо й інше – у вашій організації багато що зміниться, і ці зміни підуть вам на користь.

Любов і сім’я
Астрологічний прогноз для Терезів на 2014 рік пророкує їм посилення почуттів і зміцнення існуючих відносин. Самотні Терези напевно зустрінуть свою половинку. Причому це може бути не новий знайомий або знайома, а давнє кохання, у свій час колишнє, як здавалося, почуття усього життя. Більшість з холостих Терезів, що вже зустріли свою любов, приймуть рішення про одруження. А ще в сім’ях багатьох представників цього сузір’я очікується поповнення, причому в деяких випадках це буде навіть не друга, а третя дитина.

Фінанси
2014 рік для Терезів у фінансовому плані буде цілком стабільним. І хоча додаткових грошових вливань в домашній бюджет у них може і не бути, але те, що їм належить (зарплати, премії за виконану роботу і т.п.), вони зможуть отримувати своєчасно і напевно.

Здоров’я і життєва енергія
Початок року зажадає від Терезів значної активності. А це означає, що вони повинні будуть подбати про нормальну кількість годин сну для себе, а також постаратися час від часу міняти обстановку, вибираючись на дачу або на ночівлю в наметі на лоні дикої природи. Це допоможе впоратися з навантаженнями і не втратити бадьорості духу.

З травня по серпень слід з особливою увагою поставитися до своєї травної системи. Порадуйте себе здоровим харчуванням, зверніться до хорошого фахівця, щоб він порадив які-небудь препарати або, можливо, трав’яні збори, корисні для профілактики діяльності шлунку і кишечнику.

Гороскоп на 2014 рік. Скорпіон

2014 рік відкриє перед вами нові можливості, хоча вони можуть химерно переплітатися з колишніми проблемами. Але ближче до кінця року удача стане цілком очевидною, а проблеми зникнуть зовсім!

Робота і бізнес
У 2014 році у вашій професійній діяльності починається новий цикл, можуть визначитися перспективи на наступне десятиліття, тому навряд чи ви всидите на колишньому місці або на старій роботі. Однак у першій половині року на шляху до успіху вас очікують перешкоди, і їх виявиться достатньо.

Бажаючі виїхати в далекі краї, відкрити бізнес в місцях, далеких від рідного дому, або знайти там роботу, зіткнуться із затримками, подолати які відразу не вдасться. В одному випадку ймовірні проблеми з офіційними інстанціями і документами, в іншому випадку на вашому шляху стануть якісь форс-мажорні обставини.

Підприємцям і начальникам усіх рангів слід підготуватися до візитів перевіряючих інстанцій, і перевірки ці можуть виявитися досить серйозними. Крім цього, ймовірні проблеми з окремими підлеглими, які, замість того, щоб допомагати вам в роботі, зможуть затіяти свою гру і відверто заважати.

У службовця почнуться або продовжаться проблеми в колективі, вірогідні інтриги, чутки і плітки.

Ситуація різко зміниться у другій половині року. У кінці липня або в серпні вам несподівано запропонують нову перспективну справу або роботу. Це принесе зовсім інші можливості, як професійні, так і фінансові.

Любов і сім’я
Скорпіони в 2014 році будуть прикладати чимало зусиль до поліпшення затишку і комфорту для себе і своєї сім’ї. Ще не одружені представники цього сузір’я можуть разом зі своїми половинками, нарешті, прийняти рішенні про шлюб, тому що захочуть вести спільне господарство і облаштовувати спільне житло. Домочадці Скорпіонів, віддаючи належне їх турботі про себе, будуть їм вдячні.

Звісно, побут часом бере своє, так що дрібних непорозумінь і розбіжностей буває не уникнути. Але ж в будь-якій сім’ї це трапляється. А в сім’ях Скорпіонів такі моменти будуть зовсім нечастими. Тільки січень і березень-квітень можуть привнести в їхнє життя деякі складності. В інший час турбуватися зовсім нема про що.

Фінанси
У перші 4 місяці року Дерев’яного Коня від Скорпіонів буде потрібна надзвичайна працьовитість. Частенько доведеться засиджуватися на робочому місці допізна, брати роботу додому на вихідні. Але нехай Скорпіонів це анітрохи не засмучує, тому що результатом їхніх зусиль стане така матеріальна винагорода, яка з лишком окупить і відсутність дозвілля, і брак уваги до близьких.

У травні-вересні можуть відбутися події, які згодом піднімуть життя Скорпіонів на якісно новий рівень. А починаючи з жовтня у них, нарешті, наступить період довгоочікуваної стабільності, коли немає сумнівів у завтрашньому дні, а попереду тільки хороші перспективи.

Здоров’я і життєва енергія
Скорпіонам в 2014 році Синього Коня показаний активний спосіб життя, турбота про себе і багато свіжого повітря. Їм потрібно неодмінно постаратися виділити час для відвідування фітнес-клубу, басейну або тренажерного залу. А ще – не пропускати повз свою увагу ні єдиного сезонного фрукта чи овоча.

Скорпіонам, які народилися в рік Коня, рекомендується відправитися в подорож. Бо саме подорож стане для них кращим ліками від усіх проблем із самопочуттям і поганого настрою.

Гороскоп на 2014 рік. Стрілець

Для Стрільців 2014 рік може скластися по-різному. І якщо перша половина року – період сумбурний і непростий, то в другій його половині вашим девізом стануть слова: «Все, або нічого». І без сумніву, ви отримаєте все!

Робота і бізнес
У першій половині 2014 року Стрільці можуть перебувати у сильній залежності від партнерів по справі. А вони можуть вести себе по-різному, весь час змінюючи наміри і плани. Можливо й інше: у ваших друзів або високих персон, що патронують вам почнуться серйозні проблеми, і їм самим буде потрібна допомога. Через це, а також і з інших причин у всіх ваших справах можливе значне гальмування, практично вони просто «зависнуть» на мертвій точці.

Службовець може довго готуватись до професійних змін. Можливо, йому доведеться створювати умови, щоб легко покинути поточне місце роботи. Але, відразу ж, негайно це зробити не вдасться, доведеться чекати.

Друга половина року значно відрізняється від першої. З серпня-вересня у справах почнеться справжній прорив, причому для вас так і залишиться загадкою, як все це сталося. Це схоже на диво, але тут є одне «але» – прийнявши одного разу рішення, ви вже не зможете його змінити. Однак позитивний вплив планет такий сильний, що довго роздумувати не доведеться. Бізнесмен прийме нову цікаву пропозицію, а службовець знайде нову роботу. Активізуються зв’язки з колегами з інших міст чи країн, і, можливо, саме звідти повіє вітер змін.

Ближче до кінця року почнуть відновлюватися старі зв’язки з друзями або партнерами, які проживають в інших містах чи країнах, можливе повноцінне спільне співробітництво.

Любов і сім’я
У першій половині 2014 року ваші стосунки з близькою людиною піддадуться серйозним випробуванням. Можливо, буде розвиватися ваш улюблений сюжет – вас любить одна людина, ви любите іншого, але не проти зберегти відносини з першим… Чи вийде це? Навряд чи. Попереду жорсткий вибір – і ваше серце буде розбите, оскільки вибирати між двома різними симпатіями завжди непросто. Так чи інакше, все закінчиться в липні – і, кому б не була віддана перевага, ви нарешті зітхнете вільно. Зрозуміло, це стосується тих, чиї відносини вже давно залишають бажати кращого.

У першій половині року в багатьох сім’ях виникнуть проблеми з дітьми, і це призведе до великих витрат. У другому півріччі в житті ваших чад і домочадців почнеться сприятлива смуга, і ви зможете радіти їхнім успіхам.

Фінанси
Стрільці в рік Синього Дерев’яного Коня лінуватися, здається, не збираються. Це можна стверджувати цілком виразно, оскільки за прогнозами їх очікує зростання доходів, пов’язане в першу чергу з їх сумлінністю при виконанні службових обов’язків і готовністю працювати стільки, скільки потрібно. І навіть підступи конкурентів і недоброзичливість колег не стануть для Стрільців перешкодою. Крім цього, час від часу їх бюджет буде поповнюватися преміями і додатковими гонорарами.

У фінансовому відношенні складною виявиться перша половина 2014 року, що легко пояснити непростим перебігом справ. Якісь кошти ви можете отримувати, але їх буде недостатньо для розвитку ваших справ. Крім роботи, великі суми будуть потрібні на потреби сім’ї, близьких людей. У другому півріччі ситуація зміниться на краще – доходи збільшаться, а витрати скоротяться. Мабуть, велика частина питань вирішиться, до того ж з’являться нові джерела доходу.

Здоров’я і життєва енергія
Вже з самого початку року Стрільці будуть почувати себе бадьоро й енергійно. Тому перші ж теплі деньки народять в їх головах бажання скинути нарешті важкі пальта і шуби й відчути себе легко, вільно. І побільше часу проводити на свіжому повітрі. Нехай Стрільці не відмовляють собі в такому приємному проведенні часу, а також нехай не обмежують себе у вітамінах та інших корисних продуктах. Організм будь-якого представника цього сузір’я сам підкаже, що йому потрібно і що бажано, так що Стрільцям потрібно тільки слідувати внутрішнім позивам.

Гороскоп на 2014 рік. Козеріг

Для Козерогів 2014 рік знаменує кінець циклу, а тому доведеться пережити ще одну низку невдач. Належить вибирати інші цілі і нові орієнтири, а це заняття цілком оптимістичне!

Робота і бізнес
В останні кілька місяців вас переслідує відчуття, що ви опинилися в положенні, яке вже навряд чи вдасться виправити. У лавах ваших постійних партнерів панує хаос, і ви помітите, як поріділи ряди ваших друзів. І навпаки, люди, що протидіють вам, посилюють свої позиції.

У ряді випадків вірогідні серйозні юридичні проблеми, візити перевіряючих інстанцій, і все це буде тягнутися до вересня.

У першій половині року в організації службовця почнуться зміни, настільки серйозні, що доведеться шукати інше застосування своїм талантам. Проте пошук нової роботи – справа тривала і непроста, тому перевірте не менше 7 разів, перш ніж починати різати.

Друге півріччя більш передбачуване й спокійніше, однак це може бути спокій після бурі. Багато хто візьмуть тривалу відпустку і присвятять час сім’ї. Цілком реальний й відхід в бізнес до когось з членів сім’ї, де вас чекає допомога і підтримка.

Любов і сім’я
Астрологічний прогноз для Козерогів на 2014 рік гарантує їм свіжі і ще не звідані враження. Непередбачуваний Уран, що міцно влаштувався в секторі неба, відповідальний за сімейне життя, піднесе чимало сюрпризів. Недружні пари з великим стажем сварок і конфліктів можуть виявитися іграшкою якихось сил, набагато переважаючих їхні власні. Це одна із ситуацій, які трапляються не з нашої волі. У подібні моменти не рекомендується затівати хитрі маневри – вони тільки нашкодять. Найкраще, що можна зробити, – не ускладнювати картину, поки шторм не вщухне. А це станеться тільки в другій половині року.

З вересня небо над вашою головою розчиститься, і ви поступово повернетеся до спокійного життя. Але після пережитих бур воно вже ніколи не буде колишнім. Якщо ви залишитеся разом, то це вже назавжди – ваші життя тепер міцно пов’язані. Зрозуміло, це стосується тих, хто вже довгий час живе як на вулкані.

У першій половині року на горизонті багатьох представників цього знаку з’являться старі знайомі, колишні пасії, і це непогано для людей сімейних, але принесе багато проблем тим, хто вже має постійного партнера. Не виключена і поява нових знайомих, що також загрожує ускладненнями з колишніми пасіями.

Дружні пари можуть вступити в конфлікт з кимось із батьків або розбиратися зі складними питаннями, пов’язаними з нерухомістю. І тільки ближче до кінця року всі болючі питання будуть так чи інакше вирішені.

Фінанси
У фінансовому відношенні перша половина 2014 року – час неспокійний і руйнівний. Багато коштів піде на вирішення професійних проблем, непросто може складатися і фінансова ситуація в сім’ї.

У другій половині року можлива допомога від батьків або когось із членів сім’ї, цілком імовірне і отримання спадщини. Люди справи можуть розраховувати на кредит або на фінансову підтримку партнерів у справі. Не виключений прибуток від вдалих операцій з нерухомістю.

Здоров’я і життєва енергія
На рік Синього Коня Козероги можуть впевнено планувати будь-які навантаження, оскільки потенціал їхнього здоров’я буде великий і невичерпний. Єдина група ризику – люди, які страждають хронічними формами хвороб ендокринної та травної системи. Але, втім, і для них достатніми виявляться нескладні превентивні заходи.

Звичайно ж, Козероги – відомі трудоголіки, так що навіть самі здорові з них часом доводять себе до перевтоми. Тому всім їм бажано ні за яких обставин не нехтувати нормальною кількістю годин сну та пішими прогулянками на свіжому повітрі.

Гороскоп на 2014 рік. Водолій

Для Водоліїв 2014 рік може виявитися перехідним. Доведеться пристосовуватися до мінливих обставин, прориватися до мети через перешкоди, працювати не покладаючи рук. Однак нагорода вочевидь того варта!

Робота і бізнес
Водоліям на роботі доведеться повністю перебудовуватися, і спочатку цей процес буде болючим і складним. Начальникам і підприємцям рекомендується з увагою поставитися до підлеглих – не всі з них надійні і відповідальні, і не всі зможуть стати підтримкою у важкі часи. Крім цього, слід підготуватися до візитів перевіряючих інстанцій; ці складні структури можуть застрягти в організації надовго і принести багато проблем.

Люди, які мають зв’язки з партнерами з інших міст чи країн, також зіткнуться з труднощами. Колеги здалеку можуть постійно змінювати свої плани, справа затягнеться і в найскладніших випадках просто зайде в глухий кут. Доведеться шукати нові варіанти, і це вдасться зробити тільки в другій половині року.

Час з серпня більш позитивний. У цей період з неприємностями минулого вдасться розібратися, і цей процес може виглядати по-різному – в одному випадку як повна зміна партнерів, перехід на іншу роботу, в іншому варіанті – врегулювання спірних питань з колишніми колегами і поява нових можливостей на старому місці. У всякому разі в другій половині року вас чекає явний успіх!

Любов і сім’я
Перша половина 2014 року буде повністю присвячена роботі, і про життя особисте доведеться на якийсь час забути. До того ж вірогідні сварки з колишніми пасіями, непорозуміння різного роду, відкриття неприємних таємниць, як ваших, так і тих, хто з вами пов’язаний романтичними або сімейними узами.

У першій половині року ймовірні й серйозні неприємності з родичами, які можуть виглядати дуже по-різному. Так, в одному випадку родичі можуть хворіти або переживати не кращі часи і їм буде потрібна підтримка. В іншому випадку реальна серйозна сварка.

Друга половина року – період яскравий і світлий. Нормалізуються відносини з оточенням, і на вашому горизонті з’являться нові люди. З кимось із них трапиться яскравий роман, і дуже багатьох він приведе до дверей загсу. І навіть, якщо цього не станеться, ви станете набагато щасливішими.

Фінанси
Водоліям у рік Синього Дерев’яного Коня є сенс подумати про зміну діяльності. Але, звичайно ж, не всім. Тільки тим, хто не відчуває задоволення від свого знаходження на робочому місці з тієї чи іншої причини. Зміна ж роботи або професійної сфери означатиме відчутне збільшення доходів і, відповідно, якісно новий рівень життя.

Здоров’я і життєва енергія
Якою б відповідальною не була робота, як багато не було б домашніх справ, у рік Синього Дерев’яного Коня Водоліям бажано поберегти себе. Звичайно, якщо і не думати про власне самопочуття, то нічого фатального не трапиться. Але все ж у цьому випадку існує ймовірність, що коли-небудь, років так через… надцять, в голові оселиться незнищенна думка: «Ех, кому тоді була потрібна моя самовідданість!». Тому порада всім Водоліям: побільше спокою в душі, рівноваги і солідності в рухах, і ще якомога більше часу, проведеного на свіжому повітрі, в ідеалі – на лоні природи.

Гороскоп на 2014 рік. Риби

Все, що здавалося вирішеним і надійним, по суті, таким не є. Багато чого доведеться міняти – але все, що трапиться, змінить ваше життя на краще.

Робота і бізнес
Головним болючим питанням першої половини 2014 року стануть справи фінансові. Мова піде про старі борги і зобов’язання, які не вдалося виконати в належний час, і саме з цього приводу з кимось із колишніх партнерів або з групою високопоставлених осіб вибухне справжній скандал! Будуть пред’явлені жорсткі вимоги, і проблему не вдасться врегулювати відразу – справа затягнеться і, в кращому випадку, закінчиться прийнятним для обох сторін компромісом. Примирення не буде: з колишніми партнерами доведеться розлучитися, але це непогано – замість старих колег в другій половині року з’являться нові, з яскравими ідеями, досить легкими в реалізації, і з непоганими фінансовими перспективами. Так що прислів’я: «Все, що не робиться, – до кращого» – завжди залишається актуальним.

У службовця в першій половині року вірогідні серйозні розбіжності з кимось із керівництва, можливі несправедливі звинувачення, в результаті яких доведеться подумати про зміну роботи. Такі можливості з’являться в серпні-вересні, до цього шукайте потрібні аргументи і підкріплюйте їх фактами. І пам’ятайте про те, що нова робота стане черговою сходинкою вгору на вашому славному шляху.

Любов і сім’я
Ті Риби, чиї інтереси зосереджені на сфері особистій, в першій половині року зіткнуться з труднощами. І хоча інтерес один до одного зовсім не згас, взаємні претензії, як етичні, так і фінансові, можуть не залишити від відносин каменя на камені. Особливо важко доведеться в період з лютого по травень, коли ваш партнер виявиться не готовий до прийняття відповідального рішення. Ви зрозумієте, яку помилку зробили, довірившись йому. Проте не все втрачено, якщо у вас вистачить терпіння, то, можливо, все ще і устаткується. Це однаково стосується і закоханих зі стажем і подружжя, які мають сумний досвід колишніх років.

У сім’ях в той же період виникнуть серйозні неприємності, пов’язані з дітьми, і швидше за все вони приведуть до великих витрат.

Фінанси
Може, Риби в рік Синього Дерев’яного Коня й не зуміють заробити мільйон, але у них напевно знайдуться друзі, спонсори, доброзичливці (це вже в кого як), які готові будуть допомогти вирішити їм фінансові проблеми. Що ж, як кажуть, не май сто рублів… А Риби як ніхто інший вміють налагоджувати бажані контакти і демонструвати чудову комунікабельність, чим їм і варто скористатися «по повній».

Перша половина 2014 року в плані фінансів – надзвичайно напружений час. Гроші можуть йти постійно, і в одному випадку це пов’язано зі справами професійними, в іншому – з особистими відносинами. Друга половина року дещо компенсує пролом у фінансах: у цей період дохід значно збільшиться, і цей позитивний процес отримає продовження в 2015 році.

Здоров’я і життєва енергія
Астрологічний прогноз на 2014 рік для Риб досить категоричний: вони повинні бути максимально активні. І навіть якщо час від часу виникає бажання безцільно повалятися на дивані, бездумно подивитися телевізор або «вбити час» у соціальних мережах, потрібно відмести його як деструктивне і шкідливе. Відомо, що «в здоровому тілі здоровий дух». А у Риб якраз навпаки: здоровий дух – оптимізм, динамізм – зробить і тіло здоровим та слухняним.

У період з лютого по травень 2014 року будьте уважні до свого організму і виключіть ймовірність травм і аварій.

Рекомендувати

Поділитися

Інші статті рубрики "ГОРОСКОП":

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля