Головна | КОМП’ЮТЕР → Як дивитися безкоштовне інтернет-телебачення онлайн

Як дивитися безкоштовне інтернет-телебачення онлайн

Як дивитися безкоштовне інтернет-телебачення онлайн

Різноманітна цифрова техніка за останнє десятиліття настільки міцно оселилася в наших квартирах, що поступово витісняє з них пристрої, без яких ми ще недавно не уявляли своє життя.

Вже практично забуті знайомі нам з дитинства магнітофони та аналогові радіоприймачі, стаціонарні телефони поступаються місцем мобільникам і смартфонам, а сучасні ноутбуки та планшети по швидкодії і набору функцій «на борту» перевершують персональні комп’ютери всього лише п’ятирічної давності.

Вже нікого не здивуєш тим, що мобільний телефон чи смартфон як правило включає MP3-плейер, радіоприймач, пристрій глобальної системи позиціонування (GPS), а також забезпечує безлімітний доступ до Інтернету практично з будь-якого місця, де б ви в цей момент не знаходилися.

І лише телевізор донедавна зберігав статус «останнього з могікан», залишаючись незамінним пристроєм. Але зараз і йому на зміну приходять цифрові технології та Інтернет, замінюючи традиційне телебачення на безкоштовне ТВ онлайн, що дозволяє переглядати сотні телевізійних каналів України й Росії прямо на екрані вашого комп’ютера або планшету. Таким чином, в маршрутці чи в метро навіть по дорозі з роботи додому ви зможете не пропустити улюблене ток-шоу й завжди будете в курсі останніх телевізійних новин.

Отже, що являє собою телебачення через Інтернет? Це може бути сайт (з реєстрацією чи навіть без неї, наприклад, intv.ua), що дозволяє за допомогою спеціального плеєра, аналогічного тому, який використовується в звичному для нас YouTube, перемикати телевізійні канали та вибирати найцікавіші з них. Або ж це програма (наприклад, Chrystal TV), встановлена на вашому комп’ютері, що дозволяє при підключенні до Інтернету безкоштовно переглядати канали онлайн телебачення.

Звичайно, не завжди якість онлайн телебачення відповідає звичному телевізійному, але на порівняно невеликому екрані це не так кидається в очі. Адже головні переваги онлайн телебачення – його доступність та зручність перегляду.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля