Головна | КОМП’ЮТЕР → Як прикрасити свій ноутбук

Як прикрасити свій ноутбук

Як прикрасити свій ноутбук

Майже всі ми сьогодні маємо свій власний ноутбук. Чи то для роботи, навчання або інших необхідних потреб. У будь-якому випадку – ноутбук в наш час став незамінною річчю для багатьох людей.

Дотепер ноутбуки за зовнішніми параметрами порівнювалися не тільки за формою, яка у всіх ноутбуків однакова, але і за кольором: ноутбук можна купити у чорному або сріблястому забарвленні. Але в однаковій формі і кольорі занадто мало індивідуальності, адже у кожного власника ноутбуку свої особисті бажання і переваги. Тільки подумайте, ваш ноутбук може багато чого сказати про вашу індивідуальність, якщо він буде мати незвичайний вигляд, наприклад, вінілову наклейку або аерографічний малюнок на кришці.

Існує декілька способів, як прикрасити свій ноутбук і виділитися з натовпу.

Вінілові наклейки
Чудовим способом прикрасити ноутбук є вінілові наклейки. Такі продаються у сучасних магазинах комп’ютерної техніки і мобільних телефонів. Вибравши необхідну за тематикою наклейку, ви зможете без шкоди для лакованої чи матової поверхні ноутбуку створити малюнок або композицію, що вам сподобалася. Варто зазначити, що наклейка може стати захистом від пошкоджень і дрібних подряпин. Як тільки зображення вам набридне – можна без особливих зусиль зняти його і замінити новим.

Аерографічний малюнок
Ноутбук буде виглядати дуже незвично і красиво, якщо на зовнішню поверхню кришки нанести аерографічний малюнок. При наявності у вас вдома портативного аерографа, а також художнього таланту – зробити це нескладно. В іншому випадку, можна віднесіть ноутбук до аерографічної майстерні. Малюнок, виконаний майстром – стане справжньою картиною на вашій робочій машині.

Кристали Swarovski
Якщо ви любите вишуканість і волієте показати оточуючим свій статус, то композиція з кристалів Swarovski буде дуже до речі. При нанесенні кристалів важливо дотримуватися технології, щоб не пошкодити ні каміння, ні поверхню ноутбуку.

Натуральна шкіра
Ноутбук у натуральній шкірі виглядає дуже привабливо і підкреслює високий статус свого власника. Нанесення натуральної шкіри на кришку ноутбука потребує уважності і акуратності, оскільки шкіра – матеріал, що деформується. Настільки складне завдання краще всього доручити майстрові, який зробить свою роботу швидко і без властивих новачкові промахів.

Чохол
Любителі креативу можуть виготовити власними руками чохол або сумку для ноутбуку. Поверхню чохла можна прикрасити незвичайними вишивками, пришивним камінням, тканинними аплікаціями і т.д. Варто лише проявити фантазію. Це не тільки створить особливий настрій, але й виділить вас із «сірої маси».

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля