Головна | КОМП’ЮТЕР → Як завантажити відео з YouTube та інших подібних сайтів

Як завантажити відео з YouTube та інших подібних сайтів

Як завантажити відео з YouTube та інших подібних сайтів

Часи, коли доводилося зберігати на жорсткому диску колекції улюблених фільмів, кліпів і музики, відходять у минуле. Хмарні сховища, а також сервіси зберігання та обміну мультимедіа, такі як YouTube, ВКонтакте і подібні їм дозволяють отримати доступ до бажаного контенту в будь-який момент, було б підключення до Інтернету.

Однак можливість зберігати контент, що сподобався безпосередньо у себе все одно залишається дуже корисною та необхідною. Ролик на YouTube можуть видалити або обмежити доступ, і таке відбувається саме з найбільш «цікавим» контентом, тому, якщо ви потрапили на щось особливе, потрібно мати можливість це зберегти.

Самий простий і швидкий спосіб, як завантажити відео з YouTube

Сервіс SaveFrom.net
Заходимо на сторінку з відео, яке потрібно завантажити. Наприклад, http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=of2Pv-D3dms і додаємо до адреси після «http://www.» дві латинські літери «ss». Виглядати це повинно так: http://www.ssyoutube.com/watch?feature=player_embedded&v=of2Pv-D3dms. Далі натискаємо клавішу Enter і переходимо на сайт SaveFrom.net, де потрібно вибрати потрібний вам формат відео, натиснути на посилання і все, відео скачується безкоштовно. Причому будь-яке.

Також на цьому сайті можна додати у ваш браузер SaveFrom.net помічника і безкоштовно завантажувати відео та інший контент з безлічі інших сайтів, таких як Vkontakte.ru, RapidShare.com і т.д.

Сервіс Deturl.com
Те ж саме можна зробити, додавши до адреси сторінки з відео після «http://www.» три латинські літери «pwn». Виглядати це повинно так: http://www.pwnyoutube.com/watch?feature=player_embedded&v=of2Pv-D3dms. Після натискання клавіші Enter ви перейдете на сайт Deturl.com. Далі можна діяти двома способами:

1) У розділі Download this video as FLV or MP4 files виберіть посилання, яке вас цікавить.

Далі відкриється нове вікно з посиланнями для скачування відео (у більшості випадків, при цьому доведеться встановити додаткові плагіни).

2) У нижній частині сторінки знайдіть розділ Download Tools і натисніть на посилання Bookmarklet to directly download videos from YouTube, DailyMotion, Facebook, and more.

 

Відкриється нове вікно, в якому потрібно натиснути правою кнопкою миші на посилання PwnYouTube і в контекстному меню вибрати пункт Додати посилання в закладки або перетягнути його на Панель закладок.

Тепер, коли ви знаходитесь на сторінці з відео, яке вас цікавить і хочете його завантажити, достатньо натиснути на збережену закладу і вгорі сторінки з’явитися панель з можливістю вибору формату відео і його безкоштовного скачування.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля