Головна | КРАСА → Мистецтво прикрашатися біжутерією

Мистецтво прикрашатися біжутерією

mystetstvo-pryМистецтво прикрашатися біжутерієюkrashatysya-bizhuteriyeyu

Що відрізняє гарний смак від імітації бути стильною та моветону? Помірність та рівновага у створеному образі, закінченість та довершеність від голови до п’ят – треба визнати, що далеко не усім панночкам це мистецтво вдається.

Особливість нашої слов’янської культури у тому, що прикрашатися наші жінки звикли по-багатому: надмірно та яскраво. Якщо золоті прикраси – то надягаються усі, які тільки є, та незалежно від стилю одягу. Дуже часто можна зустріти дівчину у спортивному костюмі руки, шию та вуха якої прикрашають золоті сережки, каблучки, ланцюжки у два-три ряди. Каблучки – масивні, з великим камінням, або навіть діамантом. Або багато жінок, які обирають діловий стиль одягу, однак, теж вважають нормальним носити багато каблучок та браслетів золотих або срібних, надівати на шию товстий ланцюжок з кулоном. Багато з читачок будуть здивовані – чому офіційний стиль не може поєднувати золоті прикраси. Можливо й може, але вибір дуже обмежений – стриманість – головне правило. Отже, якщо ланцюжок – то дуже тонкий та непомітний, на пальцях – обручка, ніяких великих з камінням каблучок, які привертають увагу.

Взагалі «золоте правило» для золотих прикрас: золото – само по собі самодостатній метал. Якщо прикрасити себе декількома золотими речами ви, можливо, й привернете до себе увагу – але не як вишукана леді, а, скоріше, як новорічна ялинка.

З одного боку, зрозуміло, що у нашій країні демонстрація золотих прикрас на жінках визначає статус господині, але все ж таки варто розуміти, що це дуже провінціальний підхід, від якого бажано відмовлятися, якщо ви претендуєте бути людиною зі смаком.

До речі, згадаємо, що така «ікона стилю», як Коко Шанель використовувала біжутерію, а не прикраси з дорогоцінних металів. Саме їй належить головна роль у популяризації біжутерії.

Особливості біжутерії у тому, що вона виконує набагато більше функцій, ніж прикрашати та демонструвати статус людини. Саме біжутерія – дуже творча та різноманітна, вона може втілювати будь-яку фантазію й нести якусь думку. Авторська біжутерія – найдорогоцінніша та сама вишукана, часто – у одиничному виконанні. Але багато й звичайних прикрас, так біжутерія у Донецьку може бути знайдена за допомогою онлайн-сервісів. В інтернеті вигідніше купувати, це факт, але перш ніж зробити вибір, вам потрібно чітко знати деякі правила носіння біжутерії.

Правила носіння біжутерії

Як і одяг, ваші аксесуари повинні бути підібрані під сезон, під стиль одягу. Наприклад, пластикові або прикраси з «легких» матеріалів та біжутерія у стилі нео-панк, або щось молодіжне – це носіть влітку. Дерев’яні та прикраси «під діаманти» теж найкраще будуть поєднуватись із літнім одягом.

Важливо, щоб біжутерія також відповідала віку жінки – відверто «скляні» або прикраси зі стразами дуже знецінюють образ, тому треба чітко розуміти – якщо ви не запрошені на вечірку у стилі диско, залиште такі прикраси. Краще обрати якийсь яскравий акцент , наприклад, оригінальне намисто у фольк-стилі, або якийсь браслет зі шкіри – все залежить від вашого образу. Нехай ваша біжутерія підкреслить вашу індивідуальність.

Також біжутерія повинна поєднуватись із структурою тканини вашої сукні чи костюма. Дуже обережно вибирайте прикраси до одягу у клітинку. Вони повинні бути простими, однотонні та не основного кольору тканини. І найголовніше: не можна носити одночасно біжутерію та дорогоцінні прикраси – це однозначний моветон. Також не треба одягати одночасно біжутерію під срібло та під золото: або тільки під золото, або тільки під срібло.

Якщо є сумніви щодо обраних прикрас, користуйтеся одним правилом: надягайте щось одне – або сережки, або намисто, або браслет.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля