Головна | КРАСА → На якому пальці носити каблучки

На якому пальці носити каблучки

На якому пальці носити каблучки

В давні часи каблучка на тому чи іншому пальці обов’язково що-небудь означала. Ця прикраса завжди вважалася магічною, а тому з чого вона зроблена і на якому пальці носиться було особливо важливим. Зараз це просто атрибут краси та соціального стану. Вибір пальця, на якому буде красуватися каблучка, визначається найчастіше в силу власних поглядів і смаків. Та все ж таки є різниця, на якому пальці носити каблучку, і також має значення, з якого матеріалу зроблено каблучку і яке на ній дорогоцінне каміння – все це має вплив на здоров’я, самопочуття і життя людини в цілому.

Мізинець

Згідно стародавніх вчень, мізинець відповідає за мову і вміння налагоджувати контакти. На ньому рекомендується носити жовті (сердолік, янтар, топаз) і зелені (смарагд, хризопраз, хризоліт) камені.

Безіменний і середній пальці

Якщо хочете привернути до себе удачу і любов, прикрасьте безіменний пальчик колечком з каменем червоного кольору (рубіном, гранатом, турмаліном чи червоною яшмою). Ще існує давнє повір’я: якщо носити на безіменному пальці правої руки перли в срібній оправі, шлюбні узи будуть непохитними й міцними.

Середньому пальцю найбільше підходять фіолетові та чорні камені в сріблі, проте носити їх постійно не варто. Одягайте прикраси, наприклад, відправляючись на ділову зустріч.

Для набуття внутрішнього спокою підійде аметист, а щоб уберегтися від пристріту – обсидіан, оправлений у срібло, на лівій руці.

Хочете переконати співрозмовника в своїй правоті? На середньому пальці повинен виблискувати місячний камінь.

Вказівний палець

На ньому варто носити сапфір і аквамарин (надають сили, оберігають мандрівників). Біоенергетики вважають, що опал сприяє зміцненню родинних стосунків, а берил – сердечних. Останній кращий в золотій оправі, на лівій руці.

Великий палець

Відповідає за голову, шию і хребет. Підійдуть витончені каблучки з литого срібла чи білого золота з діамантовим огранюванням.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля