Головна | КРАСА → Способи відбілювання зубів

Способи відбілювання зубів

Способи відбілювання зубів

Красива білосніжна посмішка давно стала обов’язковою складовою стилю успішної людини. В даний час існує безліч способів відбілювання зубів. Кожен вибирає собі найбільш підходящий варіант.

Професійні методи

Капи
Капи виготовляють з м’якого гіпоалергенного пластика. Їх може виготовити стоматолог на основі зліпків щелепи, або ж їх можна купити готовими у аптеці. Пристрій наповнюється гелем з відбілюючими засобами. Носити їх потрібно від години, до декількох годин або ж всю ніч. Результатом зможете насолодитися через два тижні, а курці трохи пізніше.

Липкі смужки
Спеціальні смужки з відбілювачем, які наклеюють на поверхню зубів. Спосіб не з самих комфортних, але зручніший за попередній.
Мінус – проміжки між зубами будуть відбілюватися гірше, ніж самі зуби.

Гель
Засіб наноситься щіткою. Застигає на зубах і залишається до повного розчинення. Ефект видно через два тижні.

Стіки
Освітлюючий гель у стіку, який зовні схожий на губну помаду. Його наносять на зуби спеціальною щіточкою і видаляють через 5 хвилин. Допоможе освітлити «цигаркові» сліди, сліди вина і кави.

Увага

Не експериментуйте з піском, попелом і активованим вугіллям. Вони забиваються між зубами і шкодять емалі. Стоматологи не рекомендують відбілювати зуби людям, що мають карієс, пародонтоз і пародонтит. Порожнина рота повинна бути здоровою.
Пацієнтам, з брекетами, коронками на передніх зубах, дітям до 16 років і вагітним жінкам від відбілювання також краще утриматися.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля