Головна | КРАСА → Від чого виникає целюліт

Від чого виникає целюліт

Від чого виникає целюліт

Целюліт не такий простий, як здається на перший погляд. Медики досі не готові назвати точну причину його виникнення. Багато фахівців пов’язують появу целюліту з генетичною схильністю жінок до подібного роду змін жирової тканини. Більш того, прихильники такої точки зору не вважають целюліт ні захворюванням, ні дефектом зовнішності, а називають його особливістю будови тіла.

Праві вони чи ні, але сучасна жінка навряд чи захоче змиритися з целюлітом, тому бої ведуться не на життя, а на смерть. А щоб боротьба була ефективною, треба визначити, які фактори, крім спадковості, впливають на виникнення целюліту.

Отже, передбачуваних винуватців появи «апельсинової шкірки» багато. Серед них несприятлива екологічна обстановка, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, шкідливі звички, порушення обміну речовин, збої в роботі гормональної системи, постійне нервове напруження, стреси, перевтома і т.д.

Як бачите, у нас вийшов досить строкатий список. Деякі причини виникнення целюліту ми здатні усунути самі: позбутися шкідливих звичок, почати вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися, регулярно займатися спортом. З іншими факторами впоратися далеко не так просто: на жаль, ми не в змозі суттєво вплинути на екологію, а стреси і нервове напруження давно вже стали частиною повсякденного життя людини з «великого міста». Можна, звичайно, порадити менше нервувати або переїхати в сільську місцевість, але навряд чи хтось вирішить реально наслідувати подібним рекомендаціям тільки через небезпеку виникнення целюліту.

Нарешті в нашому списку виокремлюється група медичних причин появи целюліту. Впоратися з ними здатний тільки лікар, тому боротьбу з «апельсиновою шкіркою» краще почати з відвідування поліклініки та всебічного обстеження організму. Адже деколи навіть самий невинний прищик може виявитися симптомом серйозного захворювання внутрішніх органів.

Отже, ви відвідали лікаря і вже почали виконувати його рекомендації: кинули палити, звели до мінімуму вживання алкогольних напоїв, набили свій холодильник овочами та фруктами, викинувши звідти всі шкідливі продукти, і записалися у фітнес-клуб.

Що робити далі? Зрозуміло, ні на хвилину не розслаблятися і продовжувати наполегливо прагнути до досягнення вашої мрії – позбавлення від целюліту.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля