Головна | КРАСА → Візуальна корекція фігури

Візуальна корекція фігури

Візуальна корекція фігури

Кому з нас не хочеться стати струнким, підтягнутим, красивим? – Усім. Але проти конституції, генетики, фізіології не підеш. Та й ні до чого це, запевняють стилісти. Досить знати кілька прийомів корекції фігури, які допоможуть правильно її подати.

Вибирайте одяг в одній кольоровій гамі
Одяг не повинен ділити вас на дві контрастні половинки. Уникайте в одязі горизонтальних ліній: вони «приземляють», ділять на частини, а ноги й фігуру не роблять стрункішими.

Взуття має поєднуватися з кольором штанів та колготок
Контраст, звичайно, виглядає ефектно, але не кращим чином позначається на пропорціях фігури.

Носіть прямі чорні брюки зі «стрілкою»
Низ брюк повинен практично закривати каблук цілком. Класичні брюки зі стрілкою «витягують» ноги, як і брюки, злегка розкльошені від коліна. Брюки з талією на її звичному місці роблять фігуру стрункою і підтягнутою. Хорошими також будуть вузькі темні брюки, що максимально облягають ногу.

Каблук не завжди робить ногу стрункою
Якщо литки у вас повненькі, не варто купувати дуже тонку «шпильку»: контраст зіграє не на вашу користь. Краще вибрати щось більш стійке.
Взуття з гострим носом додає зросту. Але якщо ви можете похвалитися високим ростом, від такого взуття краще відмовитися, щоб стопа не здавалася занадто довгою. Оптимальна висота каблука – 4 см.

Довжина суконь і спідниць залежить від типу фігури
Довгі спідниці не підходять жінкам невисокого зросту. Віддайте перевагу спідницям середньої довжини. Добре «подовжують» ноги розрізи.
Що стосується суконь – підійдуть прості, елегантно облягаючі плаття без акцентів і швів на лінії талії.

Не забувайте про поставу
Хочете виглядати молодше, стрункіше й вище – розправте плечі та підніміть груди і підборіддя, втягніть живіт. У модельних школах предмету дефіле приділяють довгі й виснажливі години тренувань. І, як ви розумієте, неспроста. Правильна постава – найперша заповідь краси.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля