Головна | КРАСА → Все, що потрібно знати про лазерну епіляцію

Все, що потрібно знати про лазерну епіляцію

Все, що потрібно знати про лазерну епіляцію

Пошук оптимального способу боротьби з небажаним волоссям знайомий багатьом жінкам. Більше того, ця проблема також є актуальною і для деяких чоловіків. Усім хочеться знайти швидке рішення і позбутися зайвого волосся раз і назавжди. Однак переважна більшість методів має короткотривалий ефект, пов’язані з больовими відчуттями чи значними незручностями після проведення процедури. Наприклад, багато жінок скаржаться на подразнення після використання бритви, або ж не можуть терпіти біль механічного видалення волосся. Виходом із такої ситуації є лазерна епіляція.

Лазерна епіляція: переваги та недоліки

Видалення небажаного волосся з допомогою лазера ґрунтується на здатності меланіну поглинати світлову енергію. Внаслідок цього волосяна цибулина швидко нагрівається і руйнується. У такий спосіб можна швидко й безболісно досягнути довготривалого ефекту.

Незважаючи на поширені міфи про шкоду лазерної епіляції, вона користується все більшим попитом серед жінок. Популярність цієї процедури пояснюється вагомими перевагами порівняно з іншими методами епіляції:

1. Завдяки швидкому чергуванню нагрівання та охолодження вона є практично безболісною.
2. Тривалий ефект, що вимірюється роками.
3. Абсолютно безпечний спосіб за умови правильного виконання процедури.
4. Можливість епіляції кількох зон одночасно.
5.Запобігання вростанню волосся.
6. Швидкість процедури.
7. Відсутність шрамів після епіляції.

Разом з тим, варто згадати і про окремі недоліки лазерної епіляції. По-перше, вона абсолютно не підходить людям зі світлим волоссям. По-друге, оскільки лазер знищує лише волосини, що перебувають у стадії росту, для досягнення бажаного ефекту необхідно кілька процедур. Їх кількість залежить від типу шкіри та структури волосся. Також лазерна епіляція не є дешевим задоволенням. Хоча, якщо врахувати тривалий ефект після неї, навряд чи вона коштує дорожче за регулярну воскову епіляцію в салоні протягом кількох років.

Окрім того слід враховувати, що лазерна епіляція може не дати позитивного ефекту, якщо у вас спостерігається гормональний збій чи інші захворювання ендокринної системи.

Як правильно підготуватися до процедури

Для того, щоб досягнути бажаного ефекту, варто приділити увагу правильній підготовці до лазерної епіляції. Косметологи радять розпочати її за два тижні до процедури. Протягом цього часу не можна:

– засмагати та користуватися засобами штучної засмаги, оскільки це знижує ефективність епіляції та підвищує ризик опіку;
– вживати антибіотики, а щодо інших лікарських препаратів варто порадитись зі спеціалістом, що проводитиме епіляцію;
– висвітлювати волосся;
– видаляти волосся за допомогою воску.

За 12 годин до лазерної епіляції волосся потрібно поголити звичайною бритвою, а безпосередньо перед процедурою очистити ділянку від косметичних засобів.

Після лазерної епіляції також варто протягом деякого часу уникати перебування під дією прямих сонячних променів та дотримуватися рекомендацій спеціаліста, що проводив процедуру.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля