Головна | КРАСА → Як накачати прес до кубиків

Як накачати прес до кубиків

Як накачати прес до кубиків

Бажаючи мати красивий, пружний, підтягнутий живіт, люди завжди згадують ці заповітні кубики. Саме такі м’язи пресу ми бачимо в глянцевих журналах, у знаменитих чоловіків і жінок світу.

Коли людина ставить перед собою мету накачати прес до кубиків, вона хоче побачити результати якомога швидше. Сьогодні ми розвіємо міфи, розповімо правду про те, як накачати кубики пресу, і скільки часу на це знадобиться.

Як накачати прес до кубиків

Для початку скажемо про найголовніше: немає жодного сенсу качати прес кубиками, якщо вони виявляться прихованими під шаром жиру, від якого ви не встигли позбутися. Тому слід займатися не тільки м’язами пресу, але й позбутися від жиру.

У черевній області жир скупчується найбільше, так вже закладено природою для нагромадження енергії. Без низькокалорійної дієти, бігу та аеробних вправ не обійтися.

Почнемо з харчування. Виключаємо вуглеводи, жирну їжу, усі напівфабрикати, ковбаси, сосиски, газовану воду, капусту, квасолю. Їмо їжу, багату протеїнами, фрукти, овочі, натуральне нежирне м’ясо, молочні продукти.

Фізичне навантаження, спрямоване на позбавлення від жирового прошарку, може складатися з бігу, активного плавання та аеробіки.

Швидко накачати прес кубиками під силу не кожному, адже все залежатиме від первісного стану м’язів живота і від того жирового прошарку, який накопичився до нинішнього моменту. Але зневірятися не варто, нехай процес і займе більше часу, але натомість людина отримає те, що вона хотіла, набравшись терпіння і не пошкодувавши сил. Крім того, в процесі схуднення (позбавлення від жиру на животі), прогрес накачування кубиків на пресі буде ставати менш помітним. Ви повинні продовжувати тренування, і тільки в цьому випадку досягнете мети.

Як накачати кубики пресу вдома. Вправи

Підйом ніг. Цю вправу будемо виконувати, щоб накачати нижні кубики пресу.

Початкове положення: лежачи на спині, щоб руки знаходилися вздовж тулуба. Піднімаємо прямі ноги вгору до кута 45° з тулубом. Робіть 2 підходи по 15 разів.

Скручування – вправа, спрямована на верхню частину пресу.

Початкове положення: лежачи на спині, руки нехай будуть за головою, а ноги стоять на підлозі, зігнуті в колінах. Необхідно повільно скручувати верхню частину тулуба, відриваючи лопатки від підлоги так, щоб поперек щільно притискався до підлоги. Виконуйте 2 підходи по 50 повторень. Починати краще з меншої кількості.

Діагональні скручування дозволять накачати косі м’язи пресу. Для кубиків пресу необхідно виконувати цю вправу, оскільки косі м’язи створюють своєрідний корсет фігури.

Початкове положення: лежачи на спині, руки також за головою, ноги на підлозі зігнуті в колінах. Скручуються так само, але, нахиляючись в сторони так, щоб лівим коліном торкнутися правого ліктя і навпаки. Робіть 2 підходи по 30 разів в кожну сторону.

Урізноманітнимо ці вправи зворотним скручуванням (для нижньої частини пресу).

Початкове положення: лежачи на спині, а руки вздовж тулуба. Коли піднімаємо прямі ноги вгору, напружуємо м’язи живота, а потім повільно відриваємо високо таз від підлоги. Виконуйте 2 підходи по 12 разів.

Поговоримо про частоту тренувань. Щоб накачати прес до кубиків не нашкодивши своєму здоров’ю, займайтеся не щодня. Тренуйтеся або через день, або 3 рази на тиждень.

Як накачати прес кубиками дівчині

Факти говорять про те, що чоловікам накачати прес до кубиків набагато простіше. Справа в тому, що у чоловічого організму рівень жиру в тілі нижчий. А організму жінки потрібно набагато більше жиру для нормального функціонування, тому жінці доведеться більше попотіти над своїм тілом, щоб позбавитися від зайвого жиру в області м’язів пресу.

Дівчина цілком може добитися відмінного пресу. Але навіщо їй кубики, адже вони будуть виглядати як у чоловіка, ховаючи талію, прибираючи жіночність?

Коментарі до запису "Як накачати прес до кубиків"

Подивитись останні коментарі
  1. Чи можна такі вправи робити дітям?

    • Якщо хлопцям, то у них м’язи починають рости тільки в 12 років, якщо не пізніше. Тому, я думаю, що до цього віку качати прес безглуздо.

  2. За скільки днів дівчині можна накачати кубики?

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля