Головна | КРАСА → Як навчитися ходити на каблуках

Як навчитися ходити на каблуках

Як навчитися ходити на каблуках

Одним із незмінних складових жіночої сексуальності завжди було взуття на високих підборах. Запитаєте чому? Тому що високий каблук сприяє не просто збільшенню зросту дами, а й візуально подовжує її ноги. Ну, а довгі ноги – це неодмінна складова сексуальності і привабливості.

Однак встати на каблуки не проблема, важливо навчитися красиво ходити в такому взутті. Отже, як навчитися ходити на високих підборах?

Як відомо, будь-який факт має дві сторони. Медики не дарма попереджають, що взуття на шпильці призводить до деформації стопи, сприяє появі варикозної хвороби, є причиною набряків і т.п. На жаль, все це правда.

Але є ще одна правда – кожна жінка шалено хоче бути красивою, вона прагне до досконалості і це бажання дуже похвально. Ноги в елегантних черевичках на високих підборах виглядають набагато привабливіше, каблук вміло справляється з багатьма недоліками. Тому, пам’ятаючи, що краса вимагає жертв, кожна жінка має у своєму гардеробі вечірні туфлі на високих підборах – шпильці. Але деяких проблем, пов’язаних з таким взуттям, можна уникнути, якщо прислухатися до кількох порад.

• Не варто різко перестрибувати з кросівок у взуття на шпильці. Якщо раніше ви не носили туфлі з каблуком або пройшло досить багато часу з того моменту і нога «відвикла», не варто одягати взуття на дуже високих підборах, для початку виберіть мінімальний розмір каблука, наприклад, сантиметрів 5.
Взувши таке взуття, пройдіться спочатку по квартирі, потім – в найближчий магазин, поступово збільшуючи відстань. Якщо ви відчуваєте неприємну ниючу біль в ногах, дайте їм відпочити і побалуйте їх спеціальними ванночками для стоп.

• Щоб навчитися ходити на каблуках, пам’ятайте, що ваші ноги повинні бути, перш за все, здоровими. Робіть спеціальний комплекс вправ для зміцнення м’язів ніг. Введіть у правило вранці і ввечері протягом 3-4 хвилин виконувати обертання стопи у різні боки, згинати й розгинати ступні, що допоможе зміцнити м’язи ніг.
Якщо ви працюєте у офісі, то подібні вправи спокійно можна виконувати і серед робочого дня, попередньо скинувши з ніг туфлі.

• Перш ніж дізнатися, як навчитися ходити на високих підборах слід правильно вибрати взуття. Воно повинно бути підібрано строго за розміром. Туфлі не повинні бути занадто тісними і не повинні бовтатися на нозі. В іншому випадку, ні про яку красиву ходу не може бути й мови.
Приміряти взуття потрібно сидячи. Вибравши відповідну модель, походіть по торговому залу кілька хвилин. Цього буде достатньо, щоб вирішити, чи підходить вам взуття чи ні. Якщо ви відчули якийсь найменший дискомфорт, то краще відразу відмовитися від покупки.

• Не можна ходити на високих підборах впродовж всього дня. Обов’язково потрібно давати ногам відпочинок. В іншому випадку як би ви не старалися, ваша хода буде важкою і вимушеною. У вас, неодмінно, повинно бути змінне взуття.

• Щоб не натирати ноги, краще одягати шкарпетки, гольфи або колготи з будь-якого тонкого матеріалу.

• Туфлі повинні мати м’які устілки.

• Одягайте взуття з високим каблуком тільки у випадку, якщо вас чекають недовгі піші прогулянки.

Це загальні правила, а тепер конкретно про те, як навчитися ходити на каблуках.

• Спочатку при ходьбі ставимо на підлогу каблук, потім – ступню, причому легко, швидко і плавно.

• Носки туфель треба тримати спрямованими вперед, плечі треба розправити і злегка відхилитися назад.

• Руки повинні трохи погойдуватися, щоб допомагати утримувати при ходьбі рівновагу.

• Ноги треба тримати ближче одна до одної, щоб централізувати баланс тіла.

• Не варто поспішати, якщо вже ви наділи взуття на шпильці. Кроки повинні бути маленькі, акуратні, при цьому впевнені й однакові.

• Особливого тренування вимагатиме ходьба по сходах: йдучи вгору, ставте каблук і підошву на середину кожної сходинки одночасно, а, спускаючись, опору робіть на підошву, каблук залишайте припіднятим, не бійтеся користуватися поручнями.

• І наостанок: не соромтеся спиратися на руку кавалера, що прогулюється з вами.

До речі, хода не повинна ніколи говорити про те, що вам важко йти. Хай краще каблук буде менший, а впевнений легкий крок додасть вам більше сексуальності, ніж довгі ноги, але при мученицькому виразі обличчя.

Трохи тренувань, і ви будете неперевершена у прекрасних туфельках на тоненькій шпильці!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля