Головна | КРАСА → Як навчитися малювати голкою на нігтях

Як навчитися малювати голкою на нігтях

Як навчитися малювати голкою на нігтях

Доглянуті нігті – ознака жінки, яка любить себе і звикла завжди бути в центрі уваги. Власне, багато жінок в першу чергу звертають увагу навіть не на одяг представниць своєї статі, а на зачіску і нігті.

Для того щоб вони завжди були у формі, необхідно за ними стежити, здійснювати щоденний догляд, що зміцнює нігті, а так само вміти створювати нейл-дизайн. Одним з найпростіших способів створити цікавий малюнок на нігтях є малювання голкою.

Як навчитися малювати голкою на нігтях або робити інший дизайн, доступний в домашніх умовах?

Простих способів швидко і красиво оформити нігті кілька: це розписати їх за допомогою гелевих ручок, нанести малюнок за трафаретом, прикрасити нігті стразами, наклейками або блискітками. Є і ще два простих, але дуже креативних способи дизайну нігтів: це мармуровий або водний дизайн і малюнок за допомогою голки. Слід зауважити, що всі перелічені вище способи дизайну зовсім не вимагають якоїсь спеціальної майстерності чи вміння малювати – потрібно лише трохи потренуватися і все вийде!

Почнемо з мармурового або водного дизайну. Для початку потрібно взяти плоску невелику ємність для води, таку, щоб при занурюванні в неї пальця ніготь повністю торкався поверхні води. Запасіться хорошими свіжими лаками для нігтів, оскільки вони зазвичай швидше сохнуть, а нам потрібно, щоб вони висихали швидко, бо вода суттєво знижує цю якість лаку. Кольори лаків повинні бути або контрастними, або такими, що добре доповнюють один одного. Знадобляться також ватні палички, диски, рідина для зняття лаку, прозорий лак для закріплення дизайну, за бажанням стрази або блискітки, голка або зубочистка.

Для початку наносимо базовий лак і сушимо його. Наливаємо воду в ємність, капаємо по парі крапель різних лаків, голкою або зубочисткою малюємо ними різні форми, надаючи обриси квітів, геометричних фігур, абстракцій. Обережно опускаємо ніготь так, щоб його поверхня була строго паралельна поверхні води, так, щоб весь дизайн, який лежить на поверхні, «перевівся» на ніготь. Виймаємо, сушимо. Повторюємо всі маніпуляції з іншими нігтями, намагаючись повторити малюнок.

Прискорити висихання можна за допомогою холодного фену, а після висихання за допомогою ватних паличок і рідини для зняття лаку потрібно прибрати все зайве з нігтьових валиків. Потім необхідно закріпити дизайн шаром прозорого лаку або сушінням, можна прикрасити нігті стразами, посадивши їх на лак або присипати місця з’єднання кольорів блискітками.

Як навчитися малювати на нігтях голкою? Ця технологія ще простіша – для виконання малюнку знадобляться тонка голка, кілька кольорів лаку, безбарвний лак для закріплення дизайну, блискітки і стрази.

Нанесіть на всі нігті базовий лак того кольору, який вам потрібний. Для дизайну вибирайте кольори, які будуть добре виглядати на фоні базового лаку. Вони так само повинні контрастувати між собою, бути досить яскравими. Кольорів в дизайні має бути два, три до п’яти – це залежить від майстерності і довжини нігтя. Чим коротше ніготь, тим менше кольорів можна брати, інакше малюнок буде занадто зім’ятим.

Капніть по одній краплі кожного кольору, розташовуючи краплі так, щоб з їхньою допомогою міг народитися малюнок – потім дуже швидко протягніть голочкою кольори з точки в точку, формуючи вісімки, зигзаги, спіралі, різні лінії. Намагаючись повторити малюнок, оформіть всі нігті, висушіть лак і покрийте його прозорим покриттям, прикріпіть стрази, якщо так було задумано раніше.

З часом ви обов’язково навчитеся за допомогою цієї технології створювати дивовижні за красою квіти, пір’ячко, павутинки та інші орнаменти.

Кращі поєднання кольорів
На чорному – золото, білий, червоний, теракотовий, оранжевий, світло-фіолетовий, яскравий зелений, блакитний.
На білому – червоний, чорний, зелений, синій, фіолетовий, фуксія, оранжевий.
На червоному – чорний, золотий, жовтий, білий.
На блакитному – срібло, жовтогарячий, золото, жовтий, білий.
На фіолетовому – чорний, золото, білий, срібло.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля