Головна | КРАСА → Як отримати красиву засмагу в солярії

Як отримати красиву засмагу в солярії

Як отримати красиву засмагу в солярії

Літнє сонце щедро дарує нам відчуття свята, краси і молодості – все, чого нам так бракує короткими зимовими днями. На щастя, зараз, наявність хорошого солярію в найближчому косметичному салоні або спортивному клубі рятує положення.

Солярій хороший не лише тим, що надає нашій шкірі приємний загорілий відтінок. У ньому досягається непоганий косметичний і лікувальний ефект: очищається шкіра, прогріваються м’язи, що сприяє релаксації, знезаражуються легені. І все це завдяки тому, що енергія світла чинить сприятливу дію на ряд процесів, що протікають у нашому організмі.

Яку користь ви можете отримати, відвідуючи солярій?

• Придбати красиву засмагу.

• Значною мірою знизити ризик захворювання остеопорозом. Більш ніж сто функцій нашого організму знаходяться в залежності від впливу сонячних променів. Одна з них – синтез вітаміну D. Цей вітамін відповідає за засвоєння організмом кальцію, втрата якого відбувається при остеопорозі.

• Попередити рак, знизити ризик гіпертонії та усунути такі проблеми, як псоріаз, вугрі і випадіння волосся, про що свідчать останні дослідження вчених. Для цього необхідні двадцятихвилинні сеанси в солярії протягом зимового періоду.

• Допомогти вашому імунітету впоратися з великою кількістю інфекцій, якщо ви схильні до частих застуд.

• Допомогти й при розширених, але ще не доведених до хронічного варикозу судинах ніг, при рельєфній сіточці видимих капілярів на руках і ногах.

У всіх цих випадках солярій стає незамінним засобом оздоровлення.

Але важливо пам’ятати і те, що штучні сонячні промені в надмірній кількості можуть призвести до багатьох проблем – зростанню пухлин, порушенню структури волосся, зміни пігментації шкірного покриву, втрати еластичності шкіри.

При відвідуванні солярію варто дотримуватися наступних правил:

– перед солярієм бажано помитися з милом за 1,5-2 години до процедури або, якщо ви миєтеся безпосередньо перед процедурою, замінити мило на більш щадну рідку піну, щоб не руйнувати захисну жирову змазку;

– не використовуйте парфуми чи яку-небудь іншу косметику перед солярієм – деякі з них містять фотосенсибілізуючі речовини і замість засмаги можуть призвести до подразнення шкіри;

– єдиний крем, який дозволяється при засмазі в солярії – сонцезахисний, а на губи потрібно нанести захисний бальзам;

– проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вживаєте ліки – деякі з них підвищують світлочутливість шкіри і можуть спровокувати сонячну алергію;

– на очі слід одягати окуляри, а волосся покривати косинкою, щоб воно не вигорало і не ставало ламким;

– не приймайте сонячні промені повністю голими, особливо це стосується захисту молочних залоз. Нехтувати цим правилом дійсно небезпечно, якщо ви переступили тридцятирічний рубіж;

– випийте після сеансу чашку трав’яного вітамінізованого чаю або соку, багатого вітаміном С, прийміть душ, бажано з гелем для чутливої шкіри і нанесіть на шкіру зволожуючий лосьйон.

Якщо говорити про частоту відвідування солярію – не намагайтеся засмагнути в солярії відразу, масованими дозами. В середньому для отримання стійкого відтінку потрібно відвідати солярій 4-6 разів не частіше, ніж через день. Потім можна засмагати 1-2 рази на тиждень для підтримки отриманого кольору.

Якими бувають солярії?

За конструкцією солярії поділяються на горизонтальні та вертикальні.

У горизонтальному солярії ви лежите на поверхні, яку кожен раз протирають спеціальним складом, що вбиває бактерії.

Вертикальні солярії, як правило, безконтактні і діють трохи швидше.

Для засмаги в солярії використовують спеціальні лампи, від потужності яких і залежить швидкість вашої засмаги, але не прагніть вибирати найпотужніші, кращим варіантом є поступовий загар, який не буде шоком для організму, а значить – збережеться більш тривалий час.

Для обличчя в солярії зазвичай використовують окрему лампу з меншою потужністю, яку при бажанні можна відключити.

Зараз частіше використовуються «турбо-солярії», які оснащені системою вентиляції. У такому солярії нагрівання тіла майже непомітне, а засмага перетворюється на суцільне задоволення. Лежачи або стоячи в такому солярії, ви будете почувати себе на теплому березі моря з легким бризом, а час пролетить непомітно.

Як отримати красивий загар в солярії?

Тривалість одного сеансу засмаги та кількість необхідних процедур залежить від особливості шкіри людини і типу солярію. Шкіру фахівці поділяють за схильністю до засмаги.

Світла шкіра слабо схильна до засмаги. Цей тип людей називають кельтським, у них зазвичай світле волосся, а тіло схильне покриватися ластовинням. Таким людям травневе і червневе сонце взагалі протипоказане, а на годину сонячних ванн шкіра може відреагувати однозначно – опіками. Для них перший сеанс в солярії має бути менше 5 хвилин. А для закріплення засмаги варто використовувати спеціальні засоби.

Наступний тип шкіри теж не дуже розташований до засмаги. Його володарі можуть довго засмагати, чекаючи хорошого результату, вони не так схильні до опіків і перегрівань, але пігмент у них виробляється не так швидко, як іноді хотілося б, зате засмага виходить рівною і красивою. Таким людям можна поступово підвищувати час перебування в солярії, а після – використовувати активатори.

Якщо ж ваша шкіра добре засмагає, має темний тон, то ви, швидше за все, представник середземноморського типу, і для вас відвідування солярію можуть бути досить тривалими. Потрібно лише не забувати робити перерви хоча б на 3-4 дні між відвідуваннями солярію.

Оскільки дія ламп солярію відрізняється від дії сонця, ніяких захисних засобів під час засмаги використовувати не потрібно. Для поліпшення і зміцнення ефекту ви можете скористатися проявниками (засоби для початкової засмаги, вони допомагають їй швидше проявитися на світлій і малосхильній до засмаги шкірі), активаторами (підсилюють загар) і закріплювачами (закріплюють засмагу, піклуються про шкіру).

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля