Головна | КРАСА → Як позбутися другого підборіддя

Як позбутися другого підборіддя

Як позбутися другого підборіддя

Проблема появи другого підборіддя існує не тільки у людей, які страждають надмірною вагою. Часом навіть у самих струнких можна помітити цей недолік. Чому з’являється друге підборіддя і як від нього позбавитися?

Причинами появи другого підборіддя можуть бути спадковість, зайва вага, слабкий м’язовий тонус, старіння організму, швидка втрата ваги і навіть неправильна постава.

На щастя, впоратися з цією проблемою можна навіть в домашніх умовах, головне – не лінуватися і чітко дотримуватися всіх рекомендацій.

Якщо ви вже точно прийняли таке рішення, як позбутися другого підборіддя, то необхідно прийняти ряд так званих екстрених заходів по усуненню цього недоліку.

Для того щоб позбутися другого підборіддя, потрібно перш за все змінити свій раціон, який в першу чергу впливає на його появу. Постарайтеся виключити продукти, що викликають набряклість. Відмовтеся від алкоголю, який зневоднює організм, і від солі, оскільки її надлишок впливає на появу набряків. Пийте більше води і їжте більше клітковини, тобто овочів і фруктів. Включіть до свого раціону продукти, що містять кальцій. Молоко, сир, риба, мигдаль, арахіс і сухофрукти допоможуть вам швидше знизити вагу, а значить позбутися головної проблеми – подвійного підборіддя.

Під час нанесення живильних кремів обов’язково робіть масаж, поплескуючи по підборіддю тильною стороною кисті в напрямку від шиї до зовнішніх країв щелепи. Крім такого щоденного масажу мінімум два рази на тиждень слід робити масаж за допомогою рушника. Візьміть рушник, складіть його вчетверо, змочіть у холодній підсоленій воді і злегка відіжміть. Потім візьміть рушник за протилежні кінці і з силою поплескайте ним по підборіддю 10-15 разів. Можна використовувати не тільки підсолену воду, але також настій шавлії, ромашки та деревію.

Візьміть за правило робити щоденну гімнастику для зміцнення м’язів шиї і підборіддя.

• Станьте прямо і покладіть на голову товсту книгу. Походіть по кімнаті протягом 5-10 хвилин, намагаючись рухатися так, щоб книга не впала. Ця вправа не тільки позбавляє від другого підборіддя, але також надає прекрасну поставу.

• Сильно притисніть підборіддя до грудей, а потім різко відкиньте голову назад. Повторіть вправу кілька разів.

• Покладіть руки на шию і поверніть підборіддя вправо, а потім вліво. Повторіть вправу 10-15 разів.

• Станьте прямо, розправте плечі і опустіть руки. Робіть обертання головою по широкій амплітуді, повторюючи вправу по 10 разів в кожну сторону.

• Напружуючи м’язи шиї, з силою висуньте підборіддя вперед. Потім поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу кілька разів і в кінці зніміть напругу круговими рухами голови.

• Сядьте на край стільця або дивану і витягніть руки вперед долонями вниз. Не поспішаючи нахиліть голову до грудей, потім також повільно відведіть голову назад. Щодня збільшуйте кількість повторень.

• Відкрийте рота якомога ширше і виразно вимовте голосні звуки (а, о, у, е, и, і).

На додаток до гімнастики зробіть п’ятихвилинний масаж підборіддя вказівним і середнім пальцями обох рук. Рухи повинні бути одночасними і сильними, що йдуть зверху вниз.

Також варто спробувати один з тренажерів, що допомагають позбутися другого підборіддя, яких на сьогоднішній день існує доволі велика різноманітність.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля