Головна | КРАСА → Як позбутися мішків під очима. Народні засоби

Як позбутися мішків під очима. Народні засоби

Як позбутися мішків під очима. Народні засоби

Мішки під очима можуть сприйматися як норма, а можуть і як відхилення від неї. У будь-якому випадку вони приносять своєму власникові значні незручності, а часом сигналізують і про проблеми зі здоров’ям.

Якщо мішки під очима пов’язані з порушеннями здоров’я, то вони рідко виявляються «першою ластівкою», зазвичай людина вже знає про свій діагноз, а мішки з’являються протягом хвороби.

Якщо ж хворобливого стану ви за собою не помічаєте, але всупереч вжитим заходам мішки не зникають, слід пройти додаткові обстеження, аби все ж таки виключити патологічну природу набряклості.

Набряклість повік зазвичай супроводжує такі стани:
– хвороби нирок;
– алергічні реакції;
– ГРВІ;
– запалення носових пазух;
– риніти, кон’юнктивіти (в т.ч. алергічні).

Якщо причина ваших мішків під очима не в хворобі, то можна простежити такі закономірності:
– зв’язок із споживанням рідини – мішки під очима можуть з’явитися як від надлишку її споживання на ніч, так і при недостатній кількості чистої води, що випивається протягом дня;
– зв’язок із споживанням солі – споживання великої кількості солоної їжі становить серйозне навантаження на організм, а надлишок солей обертається набряком кінцівок і периорбітальної клітковини (тієї, що знаходиться між очним яблуком і самою очницею);
– результат нездорового способу життя – обмежений час для сну, хронічне недосипання, втома і перевтома, зловживання алкоголем і наркотиками;
– наслідок гормональних перебудов, якими супроводжуються кожна зі стадій менструального циклу у жінок.

У зв’язку з вище перерахованими факторами поява мішків під очима носить скоріше періодичний характер. Якщо ж вони присутні на вашому обличчі постійно, причина може критися в генетичній схильності або у вікових змінах.

Народні засоби від мішків під очима

Народна медицина пропонує в цілях боротьби з мішками під очима використовувати картоплю, листя петрушки і, звичайно ж, чай та відвари трав:

• Відварену в мундирах картоплю розрізати на скибочки і прикласти до очей на півгодини.

• Сиру картоплю (1 шт.) натерти на тертці, з’єднати з борошном (2 ч.л.) і сирим молоком (2 ч.л.). Прикласти кашку до повік на 20-30 хвилин.

• Натерту картоплю з’єднати з нарубаною петрушкою, загорнути в марлю і прикласти до повік на 20-30 хвилин.

• Нарубану петрушку покласти на повіки, а зверху прикрити вологими ватними дисками, витримати до півгодини. Змити, а потім змастити шкіру жирним кремом.

• Нарубану петрушку (1 ч.л.) з’єднати з жирною сметаною (2 ч.л.) і покласти на повіки, витримати до півгодини. Змити, а потім змастити шкіру жирним кремом.

• На основі відварів шавлії, ромашки, липи, чорного чаю рекомендується робити контрастні компреси – тобто на 10-15 хвилин прикладати до очей ватяні диски, змочені в теплому відварі, а потім чергувати їх з «холодними».

• Зручно використовувати пакетований чорний або ромашковий чай – його потрібно швидко обдати окропом, після охолодити в морозильній камері і прикласти до очей на 20-30 хвилин.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля