Головна | КРАСА → Як позбутися прищів на спині

Як позбутися прищів на спині

Як позбутися прищів на спині

Поява прищів на спині – проблема досить поширена, позбавитися від неї вельми непросто.

Призвести до цієї неприємності може цілий ряд причин. По-перше, це посилена робота шкірних сальних залоз. У результаті цього пори забиваються шкірним салом, що призводить до утворення комедонів. Шкіра втрачає свою гладкість, стає грубою, нерівною, непривабливою. Погодьтеся, це дуже неестетично.

Друга причина появи прищів – попадання в пори шкіри бактерій. У цьому випадку з’являються прищі-запалення.

Якщо ви почали помічати, що кількість прищів на спині збільшується, вони стають більші за розміром, необхідно терміново звернутися до лікаря, оскільки великі і глибокі прищі можуть залишати некрасиві рубці на тонкій шкірі спини.

Способи лікування прищів на спині

Перш за все, необхідно пам’ятати, що вилікувати прищі на спині дуже складно, і без допомоги лікаря ви навряд чи обійдетеся. По-перше, тому що наносити засоби місцевого застосування на область спини досить складно, самостійно ви, скоріш за все, не зможете цього зробити. По-друге, саме лікар підбере вам ефективні засоби – антибіотики, які швидко знімуть запалення і прискорять процес зцілення.

Якщо ж візит до лікаря не приніс належного результату, можна спробувати засоби народної медицини, які так само можуть виявитися досить ефективними.

• Марганцівка – дуже ефективний засіб для боротьби з прищами на спині. Її розчин злегка підсушує шкіру, нормалізує діяльність сальних залоз, добре знімає запалення і подразнення, вбиває бактерії. Необхідно набрати у ванну теплої води і додати перманганат калію (марганцівку). При цьому стежте, щоб розчин не вийшов занадто концентрованим. Потім лягайте в приготовану ванну на 20 хвилин. Проводити процедуру рекомендується щодня, найкраще ввечері. Через кілька днів ви помітите результат.

• Морська сіль так само може стати ефективним засобом для позбавлення від прищів на спині. Необхідно придбати в аптеці морську сіль, при цьому звертаючи увагу на те, щоб вона була натуральною, без барвників та ароматизаторів. Сіль розчиняємо у ванні в невеликій кількості теплої води. Приймати таку ванну необхідно щодня, краще на ніч. Тривалість процедури близько 20 хвилин. При цьому важливо пам’ятати, що при впливі солі на пошкоджену шкіру спини, ви можете відчути печіння і хворобливі відчуття в цій області. Це говорить про те, що процес лікування дає певний ефект.

• Наступний спосіб ефективний при комедонах, нерівній, грубій шкірі. Вам знадобиться морська сіль, косметична глина, груба губка. У мисці необхідно розвести невелику кількість морської солі до повного розчинення кристалів. Після цього додати глину, ретельно перемішати. Повинна вийти кашка. Її потрібно нанести на область спини, залишити на 15 хвилин. По закінченні цього часу суміш змити під душем, використовуючи при цьому губку. Засіб підсушує шкіру, нормалізує діяльність сальних залоз.

• Для більш ефективного лікування можна використовувати і спеціальні лікарські препарати. Для більш зручного їх нанесення використовуйте розпилювач. Це дозволить нанести засіб рівномірно на досить велику площу шкіри.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля