Головна | КРАСА → Як позбутися целюліту

Як позбутися целюліту

Як позбутися целюліту

Нині існує величезна кількість різноманітних способів, які допомагають ефективно позбутися целюліту. Проте, з усього різноманіття варто виділити те, що дійсно виявиться корисним і ефективним. Отже, позбутися целюліту можна за допомогою наступних способів.

Правильне харчування

Мабуть, воно у вас далеко не ідеальне. Згадайте, коли востаннє ви відмовляли собі в солодкому, жирному, борошняному? Адже саме ці продукти призводять до набору зайвої ваги і появи целюліту. Можливо, у вашому випадку достатньо буде того, що ви просто почнете правильно харчуватися, а в деяких інших випадках може знадобитися навіть використання спеціальної антицелюлітної дієти.

Рухова активність

Напевно, у вашому житті, окрім будинку і роботи, більше нічого й немає. Якщо і видається вільна хвилинка, то ви поспішаєте витратити її на відвідування улюблених сторінок в Інтернеті або просто валяння на дивані перед телевізором.

Якщо ви дійсно хочете позбутися від ненависної апельсинової шкірки, тоді почніть більше рухатися. Як саме ви будете це робити, не має суттєвого значення. Можливо, ви вирішите просто кожного дня гуляти по місту або ваша рухова активність буде зводитися до того, що ви з роботи додому будете повертатися не на транспорті, а пішки.

Фізичні вправи

Одним із найголовніших засобів при боротьбі з целюлітом є виконання фізичних вправ. Найпростіші вправи від целюліту – це ходьба пішки, підйом сходами, їзда на велосипеді або катання на роликах.

Не менш ефективними є і присідання. Починайте присідати з 20 разів на день і поступово збільшуйте кількість до 100. Найбільший результат вам принесуть неповні присідання – тобто опускатися потрібно тільки наполовину.

Для досягнення відчутного результату вам доведеться виконувати фізичні вправи кожного дня, не лінуючись і не перериваючи заняття, хіба що тільки в тому випадку, коли на це у вас буде поважна причина.

Антицелюлітний масаж

Насправді, виконувати його нескладно. Ви можете робити це як своїми руками (погладжування, поплескування, розтирання, розминання фалангами чи кісточками пальців, пощипуючі рухи), так і за допомогою сторонніх предметів, наприклад, вакуумної банки або спеціального ручного масажера.

Антицелюлітні обгортання

Це ще один чудовий спосіб привести своє тіло в порядок. Обгортання можна проводити як в домашніх умовах, так і в косметичному салоні. Істотної різниці немає, адже хорошого результату можна досягти і в тому, і в іншому випадку.

Косметичні засоби

Сучасна косметична індустрія створила чимало ефективних засобів від апельсинової шкірки. Антицелюлітні креми, гелі, скраби, сироватки – всього й не перелічити. Але треба зазначити, що косметика буде ефективною лише разом з тими засобами від целюліту, які описані трохи вище. Все ж таки, її не можна вважати панацеєю від цього косметичного дефекту.

Народні засоби

Куди ж без них, скажете ви, і будете абсолютно праві. Існує чимало хороших рецептів, які обов’язково стануть в нагоді вам у процесі позбавлення від апельсинової шкірки. Чимала їх кількість дісталася нам від наших бабусь і прабабусь, адже навіть вони вже замислювалися над тим, як позбутися целюліту.

Салонні процедури

Якщо у вас чимало вільного часу, тоді потратьте його на відвідування косметичного салону. Це те місце, де вам можуть запропонувати такі процедури від целюліту, як лімфодренаж, апаратний масаж, ліпопленінг і багато іншого. Вирішивши одного разу довірити своє тіло професіоналам, ви зможете домогтися непоганих результатів.

Якщо ви вирішили позбутися целюліту, тоді налаштуйте себе на тривалий процес. Можливо, щось буде не виходити, але завжди є час зупинитися, подумати і зрозуміти, що ви робили не так.

І найголовніше, ніколи не можна впадати у відчай, адже тільки від ваших зусиль залежить те, чого ви досягнете в кінцевому результаті.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля