Головна | КРАСА → Як позбутися волосся в області бікіні

Як позбутися волосся в області бікіні

Як позбутися волосся в області бікіні

Як позбутися волосся в області бікіні в домашніх умовах? Багато дівчат всього світу задаються таким питанням. Досягти поставленої мети можна чотирма шляхами: за допомогою бритви, за допомогою воскових смужок або гарячого воску, використовуючи крем для депіляції чи за допомогою електричного епілятора.

Видаляти волосся в будь-якому місці неприємно і дискомфортно, особливо якщо цим місцем є область бікіні. Але як говориться, краса вимагає жертв, тому жінки готові на все, щоб стати ще прекраснішими й чарівнішими. Електрична, світлова (лазерна та фото), ензимна, ультразвукова епіляції дають хороші результати, але їх потрібно проводити в салонах, коштують вони досить дорого і деколи дають небажані наслідки (наприклад, набряки, невеликі опіки, певні обмеження).

Стандартним методом позбавлення від волосся є гоління. Це досить простий, безпечний та доступний спосіб. Він полягає в тому, щоб на очищену і злегка розпарену шкіру тоненьким шаром нанести спеціальний засіб для гоління (якщо такого немає, то можна використати мильну піну). Далі слід акуратно і повільно провести бритвою по шкірі, адже це дуже чутлива зона, тому поспіх тут ні до чого. Позбувшись волосся, сполосніть теплою водою шкіру, бажано після гоління нанести зволожуючий і заспокійливий крем, який не тільки може попередити роздратування, але й сповільнити ріст волосся. Явним мінусом цього способу буде короткочасність ефекту гладкості шкіри.

Також користуються популярністю креми, емульсії і лосьйони для депіляції. Вам просто потрібно нанести засіб на потрібну ділянку, почекати певний час (він зазначений на упаковці), а потім обережно шпателем зняти речовину. Після цього сполосніть шкіру теплою водою і при можливості нанесіть крем для сповільнення росту волосся. Використовуючи цей спосіб, ви зможете довше насолоджуватися гладкістю і шовковистістю шкіри, ніж з бритвою, але перед застосуванням потрібно протестувати засіб, щоб не відбулося алергічної реакції.

За допомогою воску теж можна позбутися небажаного волосся. Але цей спосіб дуже болючий. А полягає він у тому, щоб гарячий віск нанести на шкіру, після його охолодження за допомогою спеціальних паперових смужок зняти речовину. Крім волосся, ви позбавитеся і від ороговілих клітин, шкіра стане дуже ніжною і гладкою.

Не менш популярні серед представниць прекрасної статі і електроепілятори. За допомогою цієї портативної машинки можна одночасно прибрати безліч волосків, причому з коренем. Перша процедура з такою машинкою досить болюча, але незабаром ви звикнете, і біль буде вже не таким нестерпним. Якщо не хочете подразнень шкіри або вростання волосків, то дотримуйтеся правил, вказаних в інструкції до електроепілятора (і не забудьте очистити і злегка розпарити шкіру перед процедурою).

Одним з новачків на ринку є унікальний продукт для депіляції Smooth Away, що підкорив Європу і вже стрімко підкорює Україну. Завдяки новій технології, що використовується в цьому наборі, процес депіляції перейшов з розряду виснажливої, болючою і довгої процедури в безболісний і швидкий процес.

Як позбутися волосся в області бікіні, тепер для вас не секрет, але не забувайте про прості правила особистої гігієни, щоб ефект від процедур був ще кращим.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля