Головна | КРАСА → Як правильно голити пахви

Як правильно голити пахви

Як правильно голити пахви

Ідеально гладенька і ніжна шкіра на тілі – мрія будь-якої жінки. До неї приємно торкатися, вона додає упевненості в собі. Питання про необхідність видалення зайвого волосся давно не актуальне. Однак досі для більшості жінок актуальний вибір підходящого засобу депіляції. Гоління – найпопулярніший спосіб позбавлення від зайвого волосся, запозичений жінками у чоловіків.

Сьогодні ми поговоримо про правильне і ефективне гоління пахв. Отже, як голити пахви? Кожна з жінок напевно проробляла цю процедуру сотні разів, але, як і в будь-якій справі, тут є певні тонкощі, які в рази підвищують ефективність даного виду депіляції.

Як правильно голити пахви?

Дотримуючись певної послідовність дій, можна досягнути більш ефективних результатів і зробити дану процедуру приємною і комфортною.

• Для початку потрібно прийняти гарячий душ або ванну. Це дозволить порам відкритися і максимально підготує шкіру.

• Дуже важливо під час гоління використовувати піну, гель або крем для гоління, які пом’якшать шкіру, а також будуть сприяти більш гладкому ковзанню.

• Дуже важлива умова – лезо бритви має бути обов’язково новим, гострим. Тупе лезо буде подразнювати шкіру і залишати щетину. З таким лезом гладкості не вийде! Як часто міняти лезо в бритві? Тут все залежить багато в чому від якості вашого волосся. Від жорсткого волосся лезо затуплюється дуже швидко – втрачає свої якості вже через два тижні. М’яке волосся дозволяє користуватися одним і тим же лезом два-три місяці.

• Важливий нюанс. Правильно голити пахви – це голити з урахуванням напрямку росту волосся в цій зоні. Волосся під пахвами росте в двох напрямках: у верхній частині (якщо рука піднята вертикально вгору) воно росте знизу вгору, а в нижній, навпаки, згори вниз. Правильне гоління передбачає рух леза проти росту волосся, саме тоді забезпечується ідеальна гладкість.

Отже, ви поголилися, насухо витерлися, а тепер найголовніше – заспокоїти роздратовану шкіру. Небажано відразу наносити дезодорант або антиперспірант, особливо якщо це спиртовмісний спрей. З іншого боку, з часом, якщо голитися досить часто, кожен день або через день, шкіра звикає, стає більш щільною в цій зоні, і в подальшому при голінні не виникає ні роздратування, ні почуття сухості і стягнутості.

Чи варто голити пахви?

Ми розібралися, як голити пахви. А чи потрібно взагалі голити пахви? Можливо існують альтернативні способи позбавлення від зайвого волосся?

Гоління має свої безумовні переваги. Цей спосіб депіляції найдешевший, доступний і безболісний. Він дозволяє отримати миттєвий результат за кілька хвилин. Головний його недолік – це недовговічність результату. У пошуках більш довговічного результату багато жінок знаходять для себе інші способи депіляції.

Одним з ефективних способів є воскова та цукрова депіляція. Зокрема, для видалення волосся під пахвами використовують гарячий віск, який забезпечує гладкість до місяця. Правда за такий результат доводиться розплачуватися досить сильними больовими відчуттями, особливо перші декілька разів.

Ще більш ефективними і більш дорогими методами є електро і лазерна епіляція, які гарантують чудові результати практично на все життя, однак вони мають досить багато протипоказань.

Одним з новачків на ринку є унікальний продукт для депіляції Smooth Away, що підкорив Європу і вже стрімко підкорює Україну. Завдяки новій технології, що використовується в цьому наборі, процес депіляції перейшов з розряду виснажливої, болючою і довгої процедури в безболісний і швидкий процес.

Незважаючи на велику різноманітність косметологічних методів депіляції і епіляції, часто гоління все ж залишається найоптимальнішим по багатьом параметрам способом позбавлення від зайвого волосся.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля