Головна | КРАСА → Як правильно схуднути

Як правильно схуднути

Як правильно схуднути

Чимало дівчат переживають з приводу надмірної ваги. Професіонали вказують на кілька причин цього явища. Варто пам’ятати, що причина в кожному випадку буде індивідуальною, і з’ясувати її краще з фахівцем.

Щоб зробити вашу фігуру стрункою і підтягнутою, потрібен комплексний підхід. Щоб досягти помітного результату в короткі терміни, потрібно розробити чіткий план.

Ознайомтеся з порадами різних фахівців, що займаються цим питанням. Це дозволить вам уникнути стандартних помилок і схуднути правильно.

Одне з найбільш важливих правил: не сприймайте дієту як тортури. Відкиньте шкідливий стереотип про те, що поживна їжа – обов’язково шкідлива. Попрацюйте на тим, щоб заново відкрити смак корисних продуктів, які ми не сприймаємо як повноцінну їжу. Волоські горіхи і висушені фрукти цілком можуть замінити поживні десерти, які змушують нас набирати вагу. Особливі добавки, які підсилюють смак їжі, змушують нас віддавати перевагу шкідливій їжі.

Серйозно підійдіть і до того, як ви зазвичай їсте. Не потрібно їсти на ходу, дивитися телевізор під час обіду. Це часто призводить до переїдання. Під час обіду вимкніть телевізор і комп’ютер і зосередьтеся на їжі, стежте за тим, скільки їжі ви з’їли.

Складіть для себе свій графік прийому їжі і дотримуйтеся його. Це допоможе вам позбутися бажання з’їсти що-небудь шкідливе і оздоровить організм.

Як ще один засіб для того, щоб зменшити кількість їжі, що з’їдається, можна використовувати колірну гаму посуду. Тепла колірна палітра посуду активізує голод. І навпаки, тарілки білого, блакитного, фіолетового відтінку заспокоюють апетит, що розігрався.

Але для максимального ефекту від дієти потрібно постійно підтримувати форму. Для ідеального тіла обов’язково потрібний спорт. Не варто побоюватися того, що ви не впораєтеся, навіть якщо ви ніколи до цього не займалися спортом. Сьогодні запросто можна підібрати приємний і ефективний вид фізичної активності. Можливо, це буде йога, велосипед або плавання. Регулярні заняття спортом не менш важливі, ніж дієта.

Психологи стверджують, що успіх дієти і спорту багато в чому залежить від вашої віри в себе. Адже відомо, найскладніше зробити перший крок. Зважте все, візьміть аркуш паперу і напишіть докладний план до заповітної мрії мати красиве тіло. Необхідно, щоб цей план був чітким, уникайте абстрактних формулювань. Психологи радять навіть вибрати для себе якийсь подарунок в якості заохочення, коли ви досягнете відчутних результатів.

Але до будь-якої мети варто йти поступово, не підірвіть здоров’я, намагаючись скинути занадто багато ваги. Поширені захворювання, наприклад, анорексія, до яких призводить надмірне захоплення дієтами, дуже небезпечні. Тому, з будь-якою статурою найголовніше – це впевненість і любов до себе.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля