Головна | КРАСА → Як провести глибоку чистку обличчя в домашніх умовах

Як провести глибоку чистку обличчя в домашніх умовах

Як провести глибоку чистку обличчя в домашніх умовах

Забруднене повітря, з яким стикається наша шкіра, не кращим чином позначається на її стані. В результаті бруд, що забився в пори перешкоджає вільному диханню шкіри і псує її зовнішній вигляд. Щоб уникнути цього варто проводити глибоку чистку обличчя.

Процедуру можна проводити в домашніх умовах. Підходить вона як для сухої, так і для жирної шкіри.

Глибоку чистку обличчя рекомендується проводити один раз на місяць. В іншому випадку шкіра поступово стає млявою, втрачає свою пружність.

Перед проведенням чистки обов’язково слід видалити косметику, обличчя обполоснути і протерти тоніком.

У великій мисці закип’ятити воду, кинути в неї жменю сушених квіток ромашки аптечної і проварити суміш 2 хвилини. Нахилитися над мискою, голову прикрити рушником. Обличчя підставити під пар.

Розпарювати шкіру слід 10-15 хвилин. Потім за допомогою ватних дисків провести чистку. Для цього легко стискати невеликі ділянки шкіри, поступово просуваючись по всьому обличчю. Це дозволяє порам відкритися.

Під час проведення процедури варто особливу увагу приділити запаленим ділянкам і комедонам. Видавлювати їх слід повністю і в саму останню чергу. Це дозволить запобігти розповсюдженню інфекції.

Після закінчення процедури шкіру обличчя обов’язково слід протерти ватним диском, змоченим у тоніку. Для дезінфекції можна також присипати обличчя стрептоцидом (розтовкти таблетки на порошок).

Такий спосіб чистки обличчя дозволить легко позбутися забруднених пор, усунути ознаки вугруватості шкіри, знизить ризик виникнення запалених ділянок.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля