Головна | КРАСА → Як прибрати живіт і боки

Як прибрати живіт і боки

Як прибрати живіт і боки

Всім хочеться мати фігуру близьку до ідеальної, але коли справа стосується коригування таких проблемних зон, як живіт і боки, то виникає безліч складнощів. Жирові відкладення доволі швидко формуються у цих місцях, а от позбутися від них не так вже й легко. Але озброївшись терпінням, старанням та порадами фахівців, можна не тільки стати стрункішими і привабливішими, але і здоровішими.

Харчування

Мабуть ви вже помічали, що дієти, а також будь-які обмеження в харчуванні не завжди приносять бажаний результат. Можливо, втрачається вага, яка, до речі, після припинення дієти легко набирається, а живіт пласким не стає. Секрет ось у чому. Для нашого організму будь-яка дієта – це стрес. Через певний час організм розуміє, до чого ведуть такі обмеження і починає відкладати жир «про запас».
Такі висловлювання ні в якому разі не закликають вас класти в тарілку все, що заманеться, слід лише відмовитися від генетично модифікованих продуктів, продуктів з добавками і фарбниками, мучного та солодкого заради фруктів та овочів.
Ви повинні щодня витрачати на 300-500 калорій більше, ніж споживаєте.
Створити дефіцит калорій можна двома шляхами:
– менше їсти;
– їсти як і раніше, але додати фізичну активність – силові і кардіотренування.
Правильно було б дотримуватися другого варіанту, оскільки завдяки фізичним вправам «розкручується» обмін речовин (метаболізм).

Фізичні навантаження

Щоб позбутися жиру в області живота та боків, треба застосовувати фізичні навантаження. Але навіть тут вас можуть чекати несподіванки. Ви кожного дня робите вправи на прес, постійно збільшуючи навантаження, а живіт залишається все таким же великим і непривабливим? Причина в тому, що гарний накачаний прес просто прихований під прошарком жиру. Навіть пробігши декілька кругів навколо парку, ваш живіт залишається прохолодним, а тіло палає жаром? Просто жировий прошарок на животі та боках практично не забезпечується кров’ю і киснем, що міститься в ній, які так потрібні для спалювання жиру.
Щоб отримати плаский живіт та позбутися боків, ми повинні досягти двох цілей:
– прокачати і далі тримати в тонусі м’язи живота;
– максимально зменшити жировий прошарок в черевній частині.
Щоб зробити живіт пласким та позбутися боків доведеться спалювати зайвий жир, із-за якого стирчить ваш живіт і випирає талія. Тільки вправи для пресу не допоможуть. Доведеться запускати процес жироспалювання по всьому тілу і це дозволить прибрати жир з різних частин тіла.

Дихальна гімнастика

Від жирових складок на животі ефективно допомагає дихальна гімнастика. Відомо, що для спалювання жиру в організмі людини необхідний кисень. Глибоке діафрагмове дихання доставляє кисень до тканин, в поєднанні зі статичними позами і нескладними вправами це дає хороший результат. На цьому принципі побудована сучасна методика, відома під назвою бодіфлекс, також можна звернутися до традиційної йоги чи до древньої китайської дихальної гімнастики.
Багато хто хоче швидко прибрати живіт і боки (за декілька днів або тижнів). Це одна з головних помилок, тому що терпіння швидко закінчується. Налаштуйтеся на те, що перший результат буде не раніше як за місяць. А коли ви побачите прогрес, з’явиться мотивація займатися далі.

Плаский живіт без фізичних навантажень обіцяють виробники різних апаратів (вакуумні масажери, вібротренажери), власники Spa-салонів і масажних кабінетів. Але вартість такого плоского живота може затьмарити задоволення володіння ним. Тому з вірою в себе зазначаємо, що ми – творці не тільки своєї долі, а й тіла, і налаштовуємося на серйозну роботу.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля