Головна | КРАСА → Як прискорити ріст волосся на голові

Як прискорити ріст волосся на голові

Як прискорити ріст волосся на голові

Оскільки довге волосся – це поняття, яке ніколи не виходить з моди, то й не дивно, що одне із найбільш популярних питань, що виникають у жінок всіх часів і народів – це питання: «Як прискорити ріст волосся на голові?». І оскільки терпіння відростити волосся вистачає далеко не всім, то кожен шукає особливий спосіб, який допоможе досягти шикарної гриви в найкоротші терміни.

Так ось знайте, чарівного зілля в цьому випадку не існує, але все-таки це можливо за умови різноспрямованого розгорнутого стратегічного наступу.

Отже, діяти будемо по декількох фронтах:

• По-перше, забезпечимо вашому волоссю правильний догляд, що сприятиме їхньому зростанню і запобігатиме випаданню.

• По-друге, проведемо масовану атаку вітамінами та мікроелементами, щоб наситити волосся зсередини.

• По-третє, проведемо процедуру повернення до життя коренів волосся і стимулювання капілярів шкіри голови за допомогою різних засобів домашнього приготування.

• По-четверте, проведемо масштабну роботу по стимулюванню зростання волосся.

Отже, яким повинен бути правильний догляд за волоссям? Відповідь проста – будь-яким, крім неправильного. А неправильним ми називаємо використання жорстких хімікатів для укладки, погані гребінці і щітки, а також тривале перебування вашого волосся в брудному сальному стані.

Мийте голову своєчасно, не дозволяйте сальним виділенням забивати пори шкіри голови, адже тоді волосся буквально припиняє «дихати», а це одна з причин уповільнення зростання волосся.

Крім того, важливо полегшувати життя своєму волоссю за допомогою регулярного позбавлення від посічених кінчиків.

А тепер поговоримо про вітаміни та мікроелементи. Як наситити волосся вітамінами та мікроелементами, де їх взяти і в якій кількості використовувати?

Головне, що ви повинні знати, це перелік поживних речовин і вітамінів, які необхідні вашому волоссю: це вітаміни А, Е, С, вітаміни групи В, а також цинк, мідь, залізо, кремній, сірка, молібден.

Де їх взяти? Для початку додайте пару крапель вітаміну А і Е в шампунь, яким ви миєте голову. Таким чином з кожною миттям вітаміни будуть живити ваше волосся. Введіть у свій раціон такі продукти, як горіхи, печінка, квасоля і горох, а також морква, соя і яйця – у всіх цих продуктах містяться потрібні вам вітаміни і мікроелементи.

Крім того, існує безліч засобів, які спрямовані на живлення волосся – вони випускаються як у вигляді біологічно активних добавок, так і у вигляді спеціальних засобів, що стимулюють ріст волосся. Ну і звісно, що подібні препарати потрібно купувати виключно в аптеках або у фірмових магазинах.

Як повернути волосся до життя, полегшити дихання коренів волосся і стимулювати капіляри? Тут є три методи: йога, масаж і використання спеціальних живильних олій.

Йога передбачає цілий ряд вправ для даного випадку, але найефективнішою залишається відома всім стійка на голові: саме завдяки цій вправі ви зможете поліпшити кровопостачання волосяних мішечків, внаслідок чого зростання вашого волосся значно прискориться.

Існує спеціальний масаж, який поліпшує кровообіг шкіри голови за рахунок стимуляції волосяних фолікул. За умови регулярного масажування шкіри голови мінімум по 10 хвилин на день ви можете побачити помітні результати вже протягом місяця.

І останнє – власне стимулювання росту волосся. Які засоби стимулювання росту волосся існують, як їх застосовувати, і, найголовніше, чи варто?

Сьогодні практично кожен виробник засобів для волосся пропонує свої варіанти стимуляторів: хтось – у вигляді шампунів, хтось – у вигляді масок, але досі найефективнішим засобом, що допомагає швидко відростити довге волосся, залишається простий перевірений народний засіб – перцева настоянка.

Для її приготування потрібно взяти дві червоні пекучі перчини, розрізати їх уздовж стручка, але не до кінця, так, щоб перець відкрився, але не розділився на дві половини. Залийте ці два перчини пляшкою горілки (500 мл) і залиште настоюватися на 2 тижні. Отриману пекучу настоянку акуратно втирайте ватним тампоном у шкіру голови одразу після миття волосся. Прислухайтеся до себе: якщо печіння буде дуже сильним, вам доведеться трохи розбавити настоянку кип’яченою водою. Після перцівки голову не мити, процедуру повторювати не частіше 2-х разів на тиждень.

Як бачите, відростити довге волосся не так вже й важко. Головне бути послідовним, процедури проводити регулярно, а також не випускати з уваги жодної дрібниці. І у вас обов’язково все вийде!

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля