Головна | КРАСА → Як схуднути в області живота

Як схуднути в області живота

Як схуднути в області живота

Як схуднути в животі – більше не загадка! Дотримуючись наших рекомендацій, ви найближчим часом станете не тільки стрункішими, але і здоровішими, оскільки зайва вага ще нікому не йшла на користь.

Харчування

Якщо у вас є надлишок ваги, не думайте, що це «спадковість», «генетична схильність» або інші незалежні від нас причини. Повірте, в більшості випадків в зайвій вазі винні зовсім не хвороби, а сама людина, її спосіб життя і неправильне харчування.

Що ж являє собою правильне харчування? По-перше, відмовтеся від вживання смажених страв. По-друге, обмежте споживання тваринних жирів, таких, як вершкове масло. Віддавайте перевагу знежиреним молочним та кисломолочним продуктам, їжі приготовленій на пару, що, безсумнівно, дуже корисно і дієтично.

Виконуйте наступні рекомендації і у вас вийде швидко схуднути і прибрати живіт, в цьому навіть не сумнівайтеся. Потрібно виключити з раціону харчування:
– цукор і продукти та напої, які містять його;
– хлібобулочні вироби та печене;
– тваринні жири (сало, вершкове масло, маргарин та ін.);
– сіль.

А це потрібно, щоб швидко схуднути в області живота:
– харчуватися 5 разів на день порціями до 200 грамів;
– вживати питну воду в обсязі не менше 1,5-2 літрів.

Фізичні навантаження

До них ми віднесемо заняття з обручем і вправи на прес. Почнемо з обруча. Який обруч крутити ефективніше? Алюмінієвий чи пластмасовий, металевий обважений, чи можливо новомодний масажний (з шипами на внутрішній стороні обруча)? Дивіться по своїй фізичній підготовці, стані здоров’я і бажаним результатам.

Якщо ви шукаєте спосіб як схуднути в області живота за місяць, причому так, щоб результат було видно оточуючим, потрібно купувати обруч обважений (що важить від 1,5 кг). Кращий ефект дасть масажний. Якщо ж ваше завдання тільки трохи зменшити обсяг талії – буде достатньо звичайного алюмінієвого (порожнього усередині). До речі, надалі його можна видозмінити, збільшити вагу, якщо насипати всередину, наприклад, горох.

Врахуйте, що від занять з важким обручем у багатьох жінок залишаються на талії і стегнах синці. Але це не привід для припинення занять. Крутіть обруч не на голому тілі, а одягнувшись, наприклад, в щільний халат.

За тривалістю крутити обруч можна до 30 хвилин на день (тривалість занять залежить від вашої фізичної підготовки і ваги спортивного інвентарю), обов’язково не менше, ніж через 2 години після прийому їжі. Крутіть обруч за годинниковою стрілкою, ноги на ширині плечей (якщо ви хочете працювати одночасно над талією і сідницями) або разом (в цьому випадку більше навантаження припадає на м’язи черевного пресу), обов’язково злегка зігнуті в колінах, спина пряма. В ідеалі ваші рухи не повинні мати велику амплітуду, бути різкими, інакше так і до травм спини недалеко.

Досвід правильної роботи з обручем приходить зазвичай з практикою. Якщо ви відчуваєте після занять біль у спині – значить потрібно знизити навантаження і почати крутити обруч за всіма правилами. Боліти повинні м’язи черевного пресу, а не спина.

Під час занять правильно дихайте, це дозволить збільшити навантаження (ви не будете задихатися). І ще правильне дихання сприяє прискоренню спалювання жирів.

Після занять з обручем згадайте про те, як схуднути в животі за допомогою вправ, їх дуже багато, є з чого вибрати. Повинні опрацьовуватися верхні, нижні і косі м’язи черевного пресу, якщо ви бажаєте отримати ідеальний животик.

1. Лежачи на підлозі, зігніть ноги в колінах. Так, щоб п’яти ніг практично діставали до сідниць. Це можна зробити, якщо стопи помістити під диван, або попросити когось потримати ваші ноги в нерухомому положенні. Руки за головою. Виконуйте підняття корпусу. Намагайтеся дотягнутися ліктями до колін, спочатку обома ліктями. Потім тягніться ліктями по черзі до протилежних колін.

2. Лежачи на підлозі, одночасно піднімайте ноги і корпус тіла, намагаючись дотягнутися пальцями рук до пальців ніг.

3. Модернізована друга вправа. Те ж саме, але тільки ноги повинні бути зігнуті в колінах, а ваше завдання ліктями дотягнутися до колін.

Ось як можна швидко схуднути в животі. Вправи ці, скажемо відразу, виконати зможе не кожен. Вони досить важкі. Не варто качати прес жінкам менш ніж через 2-3 місяці після пологів, і тим більше операції кесарів розтин. Таким краще обмежитися щадною дієтою та обручем.

Якщо ж ви не хочете вникати в те як схуднути в животі в домашніх умовах – до ваших послуг численні спортивні клуби, де досвідчені тренери спеціально для вас розроблять програму схуднення.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля