Головна | КРАСА → Як вибрати весільну сукню

Як вибрати весільну сукню

Як вибрати весільну сукню

Вибір весільної сукні – справа не з простих. Адже кожна наречена мріє бути найкрасивішою і найчарівнішою в своє найголовніше свято у житті.

При виборі весільної сукні, існує декілька загальних моментів, на які будь-якій нареченій варто звернути особливу увагу.

У першу чергу потрібно визначитися, який фасон весільної сукні ви хотіли б придбати. Майте на увазі, що незалежно від кольору, весільна сукня має бути оригінальною та виділятися на фоні нарядів гостей.

Якщо в програмі весільного святкування присутнє таїнство вінчання, то не варто вибирати вінчальне плаття із занадто великим декольте і надто відкритими плечима, щоб не відчувати себе ніяково в церкві.

Складіть список весільних салонів, які ви плануєте відвідати, враховуючи думку знайомих і звісно свої власні враження від побачених каталогів чи реклами.

Можна заздалегідь обдзвонити їх по телефону і дізнатися, чи не передбачаються найближчим часом сезонні знижки на весільні колекції або святкові знижки-акції (що буває досить часто), коли ви зможете купити плаття високої якості за значно нижчою ціною.

До речі, ще варто уточнити у менеджерів салону, платні чи безплатні примірювання в тому чи іншому салоні, щоб такий нюанс не став для вас неприємною несподіванкою.

Призначте для себе певний день, який ви зможете цілком і повністю присвятити тільки пошуку та купівлі весільної сукні. Ніякі інші проблеми в цей день не повинні вас хвилювати.

Якщо вам приглянулася сукня в одному чи декількох журналах, то візьміть ці журнали з собою в похід по весільних салонах. Якщо ви вибрали плаття в Інтернеті, то роздрукуйте зображення і також візьміть з собою. Завдяки цьому ви зможете заощадити безліч часу, тому що консультанти салону будуть приблизно знати, що вам варто запропонувати, і не будуть пропонувати сукні завідомо нецікавих вам фасонів.

Обов’язково візьміть в салон свої весільні туфлі, їх, як правило, купують раніше, ніж сукню. Якщо ж туфель поки що немає, то можна взяти будь-які інші, з приблизно таким же каблучком, який буде у вас на весіллі. Примірка сукні в своїх туфлях дозволить вам точно підібрати довжину спідниці.

У день присвячений купівлі сукні вам доведеться переміряти не один і не два наряди, тому не зловживайте макіяжем у цей день, інакше продавці можуть попросити вас стерти губну помаду і тональний крем, щоб випадково не забруднити сукню, яку приміряєте.

Присядьте чи походіть в платті, підніміть вгору руки, порухайтеся чи потанцюйте перед дзеркалом. Оцініть, наскільки вам зручно у весільній сукні, чи не обмежує вона ваших рухів

Візьміть з собою на пошуки сукні когось із своїх знайомих чи родичів, думці і смаку яких ви повністю довіряєте, щоб вони змогли оцінити ваш зовнішній вигляд під час примірювання, дивлячись на вас з боку.

Намагайтеся не звертати уваги на переконання продавців, що «сукня вам дуже личить» і «вона зовсім не велика, трохи підтягнете, і все». Довіряйте тільки своїм очам, відчуттям і звісно думці довіреної людини. В той момент, коли всі думки зійдуться в позитивній оцінці, вважайте, сукню вибрано.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля