Головна | КРАСА → Як виглядати молодше

Як виглядати молодше

Як виглядати молодше

Виглядати хоча б на декілька років молодше свого реального віку – мрія майже кожної жінки. Для її досягнення представниці прекрасної половини людства витрачають пристойні кошти на різні косметичні засоби та процедури. Але є деякі секрети молодості і краси, які допоможуть виглядати молодше свого віку без особливих витрат.

Губи
Щоб надати своїм губам більш свіжий і молодий вигляд, багато жінок використовують стійкі губні помади. Вони дійсно рівномірно лягають на шкіру губ, надаючи їм привабливий вигляд. Але ви досягнете ще більш дієвого ефекту, якщо нанесете поверх стійкої помади блиск для губ. Він додасть губам соковитість і природність.

Тон
Жінки наполегливо ігнорують такий ефективний косметичний засіб, як рум’яна, надаючи перевагу коригуванню шкіри обличчя за допомогою тональних засобів. Наклавши трохи рум’ян поверх основного тону, ви зробите свіжішим колір обличчя, завдяки чому будете виглядати молодше.

Макіяж очей
А тепер звернімо увагу на очі. Відомо, що очі – це дзеркало душі і, відповідно, вони зобов’язані горіти молодим і завзятим блиском. Щоб досягти потрібного ефекту, віддавайте перевагу тіням пастельних тонів, наприклад, кремового.
Не використовуйте дуже яскраві контурні олівці для очей і не малюйте ними занадто товсті, неприродні лінії. Відмовтеся від підводки для очей, якщо не вмієте малювати тоненьку і красиву стрілочку.
Натуральний макіяж у світлих, спокійних тонах освіжить, і ви будете виглядати молодше.
Не забудьте додати очам побільше виразності за допомогою туші для вій!

Волосся
Складні зачіски та укладки не завжди роблять жінку молодшою, зате цією здатністю володіє така проста зачіска як «кінський хвіст». Вона дуже молодить і, до того ж, дозволяє відкривати не тільки шию і плечі, а й обличчя, привертаючи увагу до очей і губ, макіяж яких ви щойно зробили.

Тут можна написати коментар

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля